Jump to content
Dogomania

renatka_s

Members
  • Posts

    3288
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by renatka_s

  1. Trochę wcześniej przesyłam pieniążki, myślę, że na jutro najpóźniej w czwartek dojdą:smile:
  2. [quote name='Weg']W piątek zrobiłam Tulisiowi kilka zdjęć na kosmicznie długim spacerze, który trwał całe 10 minut, bo nasz senior szybciutko ewakuował się z powrotem do azylu. :) Na dniach zobaczę co tam z tego wyszło i tu wrzucę. :)[/QUOTE] No to czekamy na zdjęcia naszego leniuszka ;)
  3. Te moje coś to niech będzie 30 zł postaram się przesłać do 20-tego:smile:
  4. Skoro tak uważacie........ ja nie mam doświadczenia z psami, więc nie będę na siłę narzucać swojej woli, napewno dt jest lepszy niż schron co do tego nie mam wątpliwości, tylko, żeby zmiany coś w nim nie zaburzyły. Pokocha tymczasowego opiekuna a później będzie musiał się przenieść do kolejnego.........a ja widzę w jego oczach tęskonotę za Panem, który nie żyje.
  5. Jestem na zaproszenie w tej chwili nie mam kasy ale może pod koniec miesiąca jednorazowo mogłabym coś podesłać, bardzo fajny chłopak, mam nadzieję, że uda mu się pomóc.
  6. Ja swoją deklarację prześlę za jakieś 2 tyg. tak mi się złożyło, że będzie trochę później niż zwykle ;)
  7. Może ja niejasno się wyrażałam, ale chodziło mi o to samo co Lobarii, skoro Tulik miałby zaklepany dom stały nie warto mu mieszać w głowie domem tymczasowym.
  8. Ja wiem, że Tulik jest mądrym psem i szybko przystosowałby się do nowych warunków, obawiam się tylko zostawania w domu przez dłuższy czas, ale może jestem przewrażliwiona.
  9. Zaczęło się dużo dziać u Tuliczka, nie jestem ekspertem w psich sprawach, ale myślę, że nie należy działać zbyt pochopnie, żeby nie pogorszyć jego sytuacji. Oczywiście wiem, że wszyscy maja dobre intencje, ale nie działajmy emocjonalnie, trzeba rozważyć czy pies dobrze na tym wyjdzie.
  10. Dzień dobry wszystkim, ale u mnie leje nie chce sie z domu wychodzić.
  11. Tulik jest zbyt idealny, nie ma wad, nie jest chory, nie był przez nikogo gnębiony i chyba dlatego nie budzi zainteresowania
  12. Ma ktoś jakieś wieści o Lelusiu
  13. To straszne co spotkało tego biednego psiaka, brak mi słów, żeby opisać co w tej chwili czuję :-(
  14. Witaj Tuliczku ostatnio trochę Cię zaniedbuję, ale nie wiem co pisać.....
  15. Ja przesyłam na spłatę długu 40 zł myślę, że na jutro lub na środę powinno dojść.
  16. Zaglądam do Tuliczka, widzę, że na razie nie ma zmian na lepsze
  17. Jestem i ja po trudnościach z zalogowaniem się, niestety na razie nie jestem w stanie pomóc finansowo przykro mi :-(
  18. Wreszcie udało mi się zalogować, Tuliczku na pewno w końcu ktoś się w Tobie zakocha.
  19. Zaglądam do psiaków, przykro mi ale na razie nie mogę pomóc finansowo, mam bardzo dużo wydatków w tym miesiącu :-(
  20. Dzień dobry Tuliczku, u mnie wróciła zima, śnieg sypie i jest okropnie, nie cierpię zimy :angryy:
×
×
  • Create New...