Jump to content
Dogomania

renatka_s

Members
  • Posts

    3288
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by renatka_s

  1. Zaglądam do Tuliczka ale widzę, że na razie cisza.
  2. [quote name='EVA2406']Tulinku, tak bardzo bym chciała żebyś święta spędził pod swoją choinką z prezentami i wylegując się na własnej kanapie.[/QUOTE] Oj chyba wszyscy sobie tego życzą
  3. Zaglądam do Tuliczka i mocno trzymam kciuki za ogłoszenia.
  4. Ja też zagladam z myślą, że może coś się zmieniło
  5. Tekst bardzo ładny, żeby w końcu kogoś ujął za serce.......
  6. Żeby Ci się Tuliczku poszczęściło tak jak Czarusiowi.
  7. Kuki co się z tobą dzieje? nie ma żadnych wieści......
  8. Zajrzałam do Czarka i oczom nie mogę uwierzyć, to chyba najlepsza decyzja jaka mogła być podjęta. Stałą deklarację za listopad już przesłałam, więc przekażcie ją wg własnego uznania, natomiast od grudnia, chociaż to trudna decyzja bo dostaję wiele próśb o wsparcie piesków, ale zdecydowałam się przekazywać ją Ikarowi.
  9. Jestem u Blekusia na razie nie mogę pomóc przykro mi, ale będę o nim pamiętać, może w końcu, któryś z piesków, którym opłacam stałe deklaracje znajdzie domek to wtedy wsparłabym Blekiego.
  10. Witaj Tuliczku, mocno trzymam kciuki żeby ogłoszenia przyniosły domek.
  11. Dziekujemy za pakiecik, może w końcu się uda.
  12. Tulik ma pieniążki, wpłacałyśmy na niego stałe deklaracje, ale później okazało się, że nie są potrzebne, trzebaby się z Lobarią skontaktować bo ona była skarbnikiem Tuliczka.
  13. Witaj Tuliczku w ten szary, bury, deszczowy dzień
  14. Ja też często zaglądam do Tulika, zazwyczaj coś piszę, żeby chłopak wędrował na pierwszą stronę.
×
×
  • Create New...