[quote name='emilia2280']wspaniale. i dobrze to swiadczy o nowym domku, ze koszty ktos poniosl :)
Agnieszko, z tymi rachunkami, mysléze nie ma innego wyjscia, jak powykreslaj, co wygláda na Twoje zakupy, reszté podlicz, wklej paragony i tak bédzie uczciwie. Zrób to jak najprédzej bo im dalej, tym trudniej bédzie to zrobic.[/QUOTE]
to jest dobry pomysł na rozliczenie:)