Zapraszam, i nieśmiało przypominam że za lekko ponad miesiąc święta więc nasze ciasteczka polecają się jako prezenty dla Milusińskich
Doszły do mnie nowe kształty foremek - już świąteczne - dzisiaj wieczorem będę piekła testowe opakowania też zamówione więc jak tylko stworzę paczuszki to się nimi tutaj pochwalę