Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Zapraszam
  2. Zapraszamy po kosmetyki
  3. hop
  4. post rozliczeniowy: 1. mdk8 - 3*25zł = 75 zł wpłata, wysłane 2. Livka - 2*25zł = 50 zł 3. Grażka123 - 2*25zł = 50 zł ( przekazać Jo37 ) 4. Jo37 - 1*25zł 5. Aldrumka - 1*25zł - ( przekazać Jo37 ) 6. alex260503 - 4*25zł = 100zł 7. alex260503 - 2*25 zł = 50 zł uzbierało się 375 zł - dziękujemy
  5. Serdecznie zapraszam na ciasteczkowy bazarek Fundusze zostaną przekazane na utrzymanie i spłatę długu Tobiego z wątku: Skład ciasteczek: - wątróbka drobiowa - olej - wiejskie jajka - siemię lniane - mąka Kształty są pakowane losowo - wszystkie związane z rasami psów Opakowania 100g w torebeczkach z zamykaniem zip lock w cenie 10 zł Opakowania 250g w cenie 25zł Bazarek trwa do dnia 2025-06-20 wysyłka paczkomatem in post lub orlen paczka.
  6. hop
  7. Podrzucę
  8. Zapraszam
  9. post rozliczeniowy:
  10. Zapraszam na bazarek z kosmetykami AVON całkowity zysk konsultantki od każdej sprzedaży produktów kosmetycznych zostanie przekazana na utrzymanie Tobiego z wątku: Katalog z którego zamawiamy znajduje się pod linkiem: Katalog Avon 5/2025 maj | mójavon.pl Zamówienia składamy podając numer strony + kod produktu Bazarek ma formę kup teraz WYSYŁKA BEZPOŚREDNIO OD AVON NA TWÓJ ADRES DOMOWY LUB PACZKOMAT IN POST = ZA 10,80zł KOSZT WYSYŁKI JEST STAŁY SERDECZNIE ZAPRASZAM
  11. Kejciu

    rozliczam

    Ciasteczka upiekłam w czwartek - ale nie mam zwrotki na PW - ktoś pisal że coś dzieje się z wiadomościami i nie wiem czy dochodzą - ale mam w wysłanych. Dzisiaj mamy 28.04 dlatego pytam
  12. Kejciu

    rozliczam

    Wysłałam wszystkim PW Podobno jest problem z wysyłaniem wiadomości. Czy dotarły ?ja mam w wysłanych
  13. Tak, wyśle do Ciebie PW może będzie łatwiej i może się uda.
  14. Kejciu

    rozliczam

    Dobrze Asiu, jak tylko będę wiedziała jaki dzień dam znaka
  15. Kejciu

    rozliczam

    Tak Ciociu niezmiennie to samo
  16. Kejciu

    rozliczam

    Dziękuję - ale będę mogła upiec dopiero po świętach. nie będzie za późno ?
  17. Kejciu

    rozliczam

    Będę w Warszawie dopiero po świętach.
  18. Kejciu

    rozliczam

    Zapisałam sobie bo przez ostatnie wydarzenia pamięć zawodna. Wisi karteczka na lodówce
  19. Kejciu

    rozliczam

    Czyli jednak dopisuję w tym bazarku :)Abym tylko nie zapomniała w przyszłości bo mogę się zakręcić.
  20. Kejciu

    rozliczam

    Dobrze, czyli w tym nie zapisuję.
  21. Kejciu

    rozliczam

    Czy zamówione też wysłać do Grażynki czy ewentualnie zakupisz na kolejnym bazarku aby była wtedy wspólna wysyłka jeśli dziewczyny będą w przyszłości kupowały ?
  22. Kejciu

    rozliczam

    Z pewnością wysłane i to już w poniedziałek. Grażynka prosiła o pilną wysyłkę więc w poniedziałek po pracy piekłam i wieczorem zaniosłam do paczkomatu.
  23. Kejciu

    rozliczam

    hop
  24. Kejciu

    rozliczam

    Hop
  25. Kejciu

    rozliczam

    post rozliczeniowy: 1. mdk8 - cegiełka 30 zł wpłata 2. Grażka123 - 2*250g = 51 zł wpłata 3. Nesiowata - 250g = 25 zł wpłata 4. Livka - 2*250g = 50 zł 5. Alex260503 - 4*250g = 100zł wpłata
×
×
  • Create New...