Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Kejciu

    rozliczam

    Serdecznie zapraszam na ciasteczkowy bazarek Fundusze zostaną przekazane na utrzymanie i spłatę długu Tobiego z wątku: Skład ciasteczek: - wątróbka drobiowa - olej - wiejskie jajka - siemię lniane - mąka Kształty są pakowane losowo - wszystkie związane z rasami psów Opakowania 100g w torebeczkach z zamykaniem zip lock w cenie 10 zł Opakowania 250g w cenie 25zł Bazarek trwa do 16.04.2025r. Wysyłka kurierem in post, paczkomat in post lub paczkomat Orlen, kurier DPD
  2. Hop
  3. jestem - w końcu się udalo i to ze służbowego laptopa. miałam podgląd ale nie było okienka odpowiedz...co jakiś czas tak się robi ale zazwyczaj z tel mogłam coś napisać - nie tym razem
  4. dzień dobry
  5. Dzień dobry
  6. Bardzo dziękuję
  7. Wpłata doszła wczoraj, dzisiaj pierwszy raz dopiero loguję się na dogo więc już uzupełniam. Bardzo dziękujemy za serduszko
  8. hop
  9. dzień dobry
  10. HOP
  11. dzień dobry
  12. Hop
  13. dzień dobry
  14. Hop
  15. Post rozliczeniowy: 1. Konfirm31 - 250g = 25zł wpłata 2. Figunia - cegiełka 50 zł wpłata 3. alex260503 - 2*250g = 50 zł wpłata 4. Jo37 - 250g = 25 zł - wpłata 5. Grażka123 - 250 g = 25 zł - wpłata 6. Nesiowata 250g- 25zł - wpłata 30zł Z bazarku uzbierało się 205 zł dziękuję wszystkim za udział.
  16. Serdecznie zapraszam na ciasteczkowy bazarek Fundusze zostaną przekazane na utrzymanie i spłatę długu Tobiego z wątku: Skład ciasteczek: - wątróbka drobiowa - olej - wiejskie jajka - siemię lniane - mąka Kształty są pakowane losowo - wszystkie związane z rasami psów Opakowania 100g w torebeczkach z zamykaniem zip lock w cenie 10 zł Opakowania 250g w cenie 25zł Kształty mniej więcej w takim stylu Bazarek ma formę kup teraz trwa do dnia 30.01.2025r do godziny 20:00 Wysyłka paczkomatem in post, Orlen paczką lub paczką DPD Kurier in post i kurier DPD wg. cennika z aplikacji
  17. Tak, już zamknięty. Jutro wpisze rozliczenia i wpłaty i będę chciała zamknąć definitywnie
  18. Oficjalnie zamykam bazarek - ciasteczka się pieką zrobię podsumowanie i rozliczę do końca
  19. Dziękuję - właśnie się pieką w piekarniku Jutro przekażę Asi
  20. o kurcze - to chyba muszę wkładać w dwa woreczki asekuracyjnie.
×
×
  • Create New...