Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Niestety nie działa. Nie mogę edytować żadnego postu.
  2. Nie można edytować postu rozliczeniowego :( stan na dzisiaj po doliczeniu bazarku 128,11 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351665-maseczki-bawełniane-rozliczony-do-usunięcia/ - 2237,44zł
  3. Zapraszam na bazarek z pakietami bawełnianych maseczek link: https://www.dogomania.com/forum/topic/351830-maseczki-bawełniane-pakiety/
  4. Maseczki bawełniane https://www.dogomania.com/forum/topic/351665-maseczki-bawełniane-na-twarz-z-gumkami-kocie-wzory/
  5. Nikt nie pyta :( nie wiemy czy jest jakaś szansa - ogłoszenia są ma nawet swój profil na facebook - cytowany kilka postów wcześniej.
  6. dziękujemy za wpłatę :* odnotowuję w rozliczeniu :)
  7. Jakiś czas zbieram się do przekazania smutnej informacji - Wierka jest już za Tęczowym Mostem. Ostatnie lata swojego życia spędziła w kochającym domu. Dziękuję wszystkim za każdą okazaną dla Wierki pomoc.
  8. Ciasteczkowy edycja Wielkanocna https://www.dogomania.com/forum/topic/351518-wielkanocne-wątróbkowe-ciasteczka-dla-psiaków/?tab=comments#replyForm
  9. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/351518-wielkanocne-wątróbkowe-ciasteczka-dla-psiaków/?tab=comments#replyForm
  10. kochani zapraszam na fb Tobisiowy - są nowe wpisy :) https://www.facebook.com/Tobiś-szuka-domu-823273621359839/
  11. Przelałam na konto Tobiego 300zł za kamę na grudzień 2019, styczeń i luty 2020
  12. U Tobisia wszystko bez zmian, poproszę o napisanie kilku słów DT dziękujemy za wpłatę Jolanta 08 :*
  13. + 90 zl z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350582-ciasteczka-z-kaczej-wątróbki/
  14. + 184,50zl z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/351128-ciasteczka-wątróbkowe-do-20012020/
  15. Kochani jedyną możliwość jaką mam aby znaleźć chwilę i zajrzeć na dogomanię jest moja obecność w pracy. Niestety coś nam poblokowali i nie mogę napisać żadnego postu - wogóle nie pojawia mi się okienko dopisania wiadomości :( z telefonu nie bardzo też mam możliwość a jak wieczorem usiądę w domu cudem znajdując czas- to albo dogo nawala i nie mogę dodać zdjęć albo filmów :( Strasznie zaniedbałam wątek Tobiego za co przepraszam. Jestem w kontakcie z Moyogi - Tobi przez prawie miesiąc był pod opieką Doroty i Mariusza którzy poświęcając swój cenny czas opiekowali się nim dzień i noc gdy opiekunka musiała wyjechać. Żadne słowa nie oddadzą naszej wdzięczności za opiekę nad Tobim :* postaram się zgrać zdjęcia może dogo będzie łaskawe i mi się dzisiaj uda :(
  16. Dziękujemy Jolanta08 za comiesięczną wpłatę :*
  17. Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/351128-ciasteczka-wątróbkowe-do-20012020/
×
×
  • Create New...