-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Niestety nie działa. Nie mogę edytować żadnego postu. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Nie można edytować postu rozliczeniowego :( stan na dzisiaj po doliczeniu bazarku 128,11 zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351665-maseczki-bawełniane-rozliczony-do-usunięcia/ - 2237,44zł -
Zapraszam na bazarek z pakietami bawełnianych maseczek link: https://www.dogomania.com/forum/topic/351830-maseczki-bawełniane-pakiety/
-
Maseczki bawełniane https://www.dogomania.com/forum/topic/351665-maseczki-bawełniane-na-twarz-z-gumkami-kocie-wzory/
-
Ciasteczkowy edycja Wielkanocna https://www.dogomania.com/forum/topic/351518-wielkanocne-wątróbkowe-ciasteczka-dla-psiaków/?tab=comments#replyForm
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/351518-wielkanocne-wątróbkowe-ciasteczka-dla-psiaków/?tab=comments#replyForm -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
+ 90 zl z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350582-ciasteczka-z-kaczej-wątróbki/ -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
+ 184,50zl z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/351128-ciasteczka-wątróbkowe-do-20012020/ -
Kochani jedyną możliwość jaką mam aby znaleźć chwilę i zajrzeć na dogomanię jest moja obecność w pracy. Niestety coś nam poblokowali i nie mogę napisać żadnego postu - wogóle nie pojawia mi się okienko dopisania wiadomości :( z telefonu nie bardzo też mam możliwość a jak wieczorem usiądę w domu cudem znajdując czas- to albo dogo nawala i nie mogę dodać zdjęć albo filmów :( Strasznie zaniedbałam wątek Tobiego za co przepraszam. Jestem w kontakcie z Moyogi - Tobi przez prawie miesiąc był pod opieką Doroty i Mariusza którzy poświęcając swój cenny czas opiekowali się nim dzień i noc gdy opiekunka musiała wyjechać. Żadne słowa nie oddadzą naszej wdzięczności za opiekę nad Tobim :* postaram się zgrać zdjęcia może dogo będzie łaskawe i mi się dzisiaj uda :(
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam https://www.dogomania.com/forum/topic/351128-ciasteczka-wątróbkowe-do-20012020/