-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
Kochani usiadłam do laptopa i spróbuję napisać obiecanych kilka słów J Zacznę od rozliczeń. Stan konta wyglądał następująco: stan konta na dzień . 29.05.2021 : + 113,64 zł W dniu otrzymałam w dniu 11.08.2021 wpłatę w wysokości 150 zł od Limonka80 za do z całego serduszka dziękujemy Stan konta zatem wynosił 113,64 zl + 150 zł = 263,64 zł W dniu 2021-08-11 zrobiłam przelew do DT za wizytę kontrolną u weterynarza ( paragon wkleję poniżej ) Stan konta zatem wyniosł 163,64zł Zamówiłam również krople przeciwko kleszczom – 4 pipety za 107,65 zł Czyli stan konta 163,64 zł – 107,65 zł = 55,99 zł + 59 zl z bazarku ciasteczkowego STAN KONTA NA DZIEŃ 2021-09-18 wynosi + 114,99 zł Zabieram się do wklejania zdjęć i filmików – później napiszę jeszcze post z wynikami badań Tobisia
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zapraszam -
Bardzo, ale to bardzo dziekujemy za pamięć o Tobisiu i zaglądanie na wątek - jak widzicie nie organizujemy żadnych zbiórek finansowych na tego pieska, nie dzieje mu się krzywda, jest zaopiekowany. Z przyczyn zawodowych nie zaglądam tu na dogomanię wogóle - udzielam się na facebook i tam działam dla zwierzaków. Ale jeśłi ktoś ma jakieś pytania znajdziecie mnie na FB Katarzyna eF pozdrawiam serdecznie
-
Żadnych innych wpływów na konto nie otrzymałam Wklejam zdjęcia Tobisia ze spacerku i filmik z zimy jaki dostałam ale z uwagi że nie mam za bardzo możliwości tu zaglądać nie wstawiłam wcześniej. Link do fb : https://www.facebook.com/Tobiś-szuka-domu-823273621359839 Zawsze można napisać wiadomość - DT Tobisia obsługuje stronkę.
-
Kochane dogomaniaczki - nie zaglądam tutaj już. Podałam wcześniej kilkukrotnie link do FB Tobisia - nawet jeśli nie ma ktoś konta = można wejść i zobaczyć:) u Tobisia bez zmian - nadal jest w domu tymczasowym. W miesiącu marzec przelałam do DT kwotę 400 zł - z uwagi na to że od kilku miesięcy nie były robione żadne zakupy z naszej strony. Za chwilę podtaram się zrobić rozliczenie - niestety nadal nie mogę edytować postu rozliczeniowego więc najzwyczajniej zacytuję sama swój post poniżej. Za chwilę też postaram się doliczyć wpłaty od Jolanta08 które co miesiąc jako stała do mnie trafiają.
-
Bazarek ze skarpetkami - stópkami z antyposlizgiem - dwa rozmiary 35-38 i 38-41 https://www.dogomania.com/forum/topic/352805-kociakowe-skarpetki-stópki-rewelacyjny-skład/
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
stan na dzień 2020-11-07 = minus 1000,10zł i rozliczam jakieś zalegle bazarki które mi wisiały, po zmianach na dogo część wątków poznikała z obserwowanych :( + 45 zł z zaległego bazarku który rozliczam https://www.dogomania.com/forum/topic/351964-maseczki-bawełniane-dziecięce-i-dla-dorosłych/ + 15zł https://www.dogomania.com/forum/topic/351957-do-usunięcia/ + 254,02 zł stan na dzień 2020-11-19 to minus 686,08zł -
Ciasteczka wątróbkowe i wołowo-wieprzowe link: https://www.dogomania.com/forum/topic/352752-mikołajkowe-ciasteczka-wątróbkowe-i-wołowo-wieprzowe-w-mikołajkowych-opakowaniach/
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Kejciu replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
+ 164,02 zł z bazarku maseczkowego : https://www.dogomania.com/forum/topic/352575-maseczki-bawełniane-kup-teraz-do-30102020/ czyli na dzień 2020-10-23 mamy minus 1164,12 zł + 164,02zł stan na dzień 2020-11-07 = minus 1000,10zł