Morska
Members-
Posts
402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Morska
-
Najważniejsze, by trzymała się tego jednego miejsca i nie odeszła gdzieś dalej. Potrzeba jeszcze drugie tyle deklaracji na hotel, żeby móc ją zabrać :sad:.
-
Czy jest jakaś szansa pomocy dla suni On-ki w prawdopodobnej ciąży z Waszego konta fb?: [url]http://www.facebook.com/events/348549115236208/[/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/217/26740352779740390107082.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img217/2741/26740352779740390107082.jpg[/IMG][/URL]
-
Zamieszczam, bo Azyl mówi o braku miejsca i nie wiem, czy ktokolwiek zaoferował tej suni z maluchami schronienie: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.469350909762801.109970.111393995558496&type=1[/url]
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/40846147505204897241524.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img341/4455/40846147505204897241524.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/594/56446747505429702862118.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img594/1539/56446747505429702862118.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/708/img4518o.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img708/9638/img4518o.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/40889547505369701361916.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img818/7598/40889547505369701361916.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/24/img4520ug.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img24/4076/img4520ug.jpg[/IMG][/URL]
-
Smutne życie Lusi na budowie.. :( Co zrobić??
Morska replied to xewelaynax's topic in Już w nowym domu
Dalej podnoszę. Xewelaynax, napisz proszę co z sunią, gdzie jest teraz? -
Smutne życie Lusi na budowie.. :( Co zrobić??
Morska replied to xewelaynax's topic in Już w nowym domu
Podnoszę z zapytaniem o Lusię. Czy wszystko u niej ok? Czy wciąż znajduje się na budowie? -
Czy może mi ktoś polecić obrożę np. wibracyjną? Brak opinii w necie powoduje, że nie wiem na którą obrożę się zdecydować. Jedynie o Iki voice znalazłam 2 negatywy. Próbowałam już wszystkiego i taką obrożę polecił mi szkoleniowiec. Czy macie jakieś doświadczenia z takowymi? W grę wchodzą tylko akustyczne i wibracyjne.
-
Smutne życie Lusi na budowie.. :( Co zrobić??
Morska replied to xewelaynax's topic in Już w nowym domu
Co się dzieje obecnie z Lusią? Doszła już do siebie po sterylizacji? -
Chyba trzeba poprosić moderatora by oczyścić wątek. Proponuję wylać kubeł zimnej wody na siebie u każdego, włącznie ze mną, ostudzić i racjonalnie podejść do tematu, a nie przerzucać się i zaśmiecać Rojowi wątek, tworzyć niesmaczną atmosferę szkodzącą Rojowi, a to przecież o niego tu chodzi, a nie o personalne uwagi. Na nim się skupmy, a nie na przerzucaniu kto ma rację i kto co zrobił źle w czyimś mniemaniu. Wszystkim chodzi o godne odejście Roja, o radosne dni u schyłku życia i na tym się skupmy proszę.
-
Nie można teraz być w gorącej wodzie kąpanym. Na spokojnie trzeba podjąć najlepszą z możliwych decyzji. Najlepiej byłoby mu znaleźć odpowiednią opiekę i dom w Mazowieckiem, tak by go daleko nie wozić, bo długa podróż mogłaby być dla niego niesamowicie męcząca. Szkoda, że w tym kraju nie istnieje psie hospicjum domowe, choć dla kotów i chyba królików jest. Też nie byłabym za tym, by dać do kojca w hotelu. Wyobrazić sobie prostą sytuację: Roj leży w kojcu, a psiaki biegające luzem podbiegają i ujadają do niego, jeden za drugim. Jeśli już, to hotel domowy, w którym mieliby doświadczenie ze schorowanymi psami i możliwość odseparowania go od innych rezydentów. Jutro zadzwonię do dwóch hoteli, choć nie wiem czy mają tam wymagane doświadczenie. Napisałam do owczarków, może choć porozsyłają i do kociego hospicjum, nic nie zawadzi spróbować. Ludwa, ja dziękuję, że tu jesteś i pomimo czasem zimnego prysznica szczególnie na fb (bałam się tego), nie poddajesz się i patrzysz realnie. Ile będę mogła do soboty, pomogę w rozsyłaniu i dzwonieniu.
-
Wolf, to dodaj: [URL]http://img805.imageshack.us/img805/6602/imgp5359.jpg[/URL] Reszta wieczorem trafi do Ludwy :).
-
Czy był ktoś ostatnio w Białogórze? Czy wciąż plaża od głównego wejścia jest podzielona i psom wolno biegać po plaży?
-
Co słychać u obu suń z maluchami?
-
Labkowaty pies - mlodzieniaszek w wielkiej potrzebie - znalazł dom:)
Morska replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Asiu, masz zapchaną skrzynkę, podaj mi proszę maila, bo w privie to nie da rady. -
Potrzebna jest pomoc dla dużego psa wykazującego agresję w stosunku do dzieci, nie dającego się poznać nowym osobom nie pozwalając im na zbliżenie. Pies jest teraz w ds i nowa właścicielka poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu dobrego behawiorysty, doświadczonego w wyprowadzaniu psów z agresjii. Nowa właścicielka chce z psem pracować, jeśli znalazłaby pomoc kogoś konkretnego i rzetelnego. Dlatego proszę o pomoc, bo inaczej pies utraci dom.
-
Okolice Warszawy - błąkający się biszkoptowy kundelek !!!!!
Morska replied to mlekowproszku's topic in Już w nowym domu
Jest i gdzieś się kryje. Niestety nie natrafiłam dziś na niego podobnie jak Mleko, ale jest. Za to natrafiłam na czarnego słodziaka z uciętym lub w inny sposób częściowo utraconym ogonkiem do łydki, naprawdę słodziak, w dobrej kondycji. Albo jest przez kogoś dobrze dokarmiany, albo zwiewa z jakiegoś domu. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/czarny1h.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5396/czarny1h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/czarny2g.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8025/czarny2g.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/czarny3h.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/9784/czarny3h.jpg[/IMG][/URL] -
Okolice Warszawy - błąkający się biszkoptowy kundelek !!!!!
Morska replied to mlekowproszku's topic in Już w nowym domu
Psy wciąż są wywożone do schronu, przeciw któremu toczy się postępowanie. Nie wierzę ani za grosz słowom pracownika. Jeśli uda mi się jutro namówić męża, to pojedziemy, ale za nic nie mam doświadczenia z mordowniami. Nie wiem czy w ogóle wpuszczają kogokolwiek. -
Okolice Warszawy - błąkający się biszkoptowy kundelek !!!!!
Morska replied to mlekowproszku's topic in Już w nowym domu
Podnoszę. Potrzebne osoby zmotoryzowane i chętne do pomocy w poszukiwaniu psa w najbliższy długi weekend, najlepiej w czwartek! Na psa czeka miejsce w lecznicy i prawdopodobnie również w hotelu. Jednakże pies zapadł się, Mlekowproszku nie może na niego natrafić, hycel mówi, że psów od 30 maja nie łapał, straż miejska to samo, twierdząc, że żadnych wypadków z udziałem zwierząt, w terenie potencjalnego pkobytu psa, nie było. W dwóch najbliższych schroniskach ponoć takowego psa nie przyjmowali. Nie mógł zniknąć, bo albo kłamią i pies gdzieś wylądował, albo mógł zmienić lokalizację i przebywać gdzieś w okolicy miejscowości. Dlatego bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniu psa, bo wszyscy zaangażowani w sprawę już tracą nadzieję, że pies żyje :-(. -
Jaki słodziak z niego :loveu:. Potrzebuje troszkę czasu, cierpliwości i ogromu miłości, potem się od niego nie opędzisz ;).
-
Okolice Warszawy - błąkający się biszkoptowy kundelek !!!!!
Morska replied to mlekowproszku's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z hyclem, ponoć go nie łapał i nie zabierał psów po potrąceniach od 30 maja. Zatem trzeba go szukać. -
Podbijam do góry. Tak biała sunia z maluchem mieszkają: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/60101040135382656884619.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7992/60101040135382656884619.jpg[/IMG][/URL] Widziałam, że macie jeszcze jedną sunię z maluchem w warsztacie :-( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/25231240136301990126019.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7160/25231240136301990126019.jpg[/IMG][/URL]