Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Uśmiechnięta, wesoła jak zawsze Spacerki z Flapi już ją nudzą ;( dla Pikuni za wolne tempo za krótkie trasy. W serwisie rowerowym "podrasowano" opony - są twarde jakby z lanej gumy i to pozwala na szybszą jazdę - wózek nie podskakuje. Pikunia nie musi już przebierać łapkami..., może biec susami co zwiększa tempo. Opanowała "latanie", śmiga i ogon powiewa na wietrze. Teraz nie mam czasu..., za chwilę rusztowania otoczą dom..., będzie się działo, ale zamontujemy licznik i sprawdzimy z jaką prędkością śmiga ,) -
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pozdrawiamy -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pikusia dostała kolejny prezent od Pani Ani ze Szczekocin..., śliczną poszwę na dziecięcą kołderkę, idealnie pasującą na legowisko panienki. Dziękujemy Pani Aniu, dziękujemy za pamięć..., życzymy zdrowia, spokoju w tym zwariowanym czasie...., uśmiechu, radości z psiaków -
Przyjechało jedzonko i smaczki dla stada (za punkty)
-
https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/co-piaty-lekarz-weterynarii-ma-dosc-zycia-to-wina-ludzi-nie-zwierzat/0plxnlh,30bc1058
-
Zakupy jedzonka dla psiaków - 705zł / 13.05 (przelew) - 100zł z konta Promyczka = 605zł
-
Kupiłyśmy jedzonko dla psiaków 705zł / 13.05 (przelew) - 100zł z konta Promyczka = 605zł - dla Promyczka - puszki Rocco renal 24x400 / 140zł, sucha Bosch renal 11,5kg / 160zł i zabawka - kość do pielęgnacji zębów / 35zł Koszt 335zł / 13.05 - 100zł / 11.04= 235zł ROZLICZENIE Dla Promyczka - siostra Elficzkowej - 50,00 PLN / 08.04 Dziękuję + kiyoshi "na renala" - 50,00 PLN / 14.03 ____________ 100zł / 11.04
-
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Moli@ replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
"Wątroba z bardzo dużym pęcherzykiem żółciowym wypełnionym zagęszczoną żółcią" Przez to jest upośledzone trawienie i wchłanianie. Potrzebne są odpowiednie leki i dieta..., jeżeli pęcherzyk pęknie to chłopczyk umrze. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Moli@ replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Cieczka też miała duży wpływ na zachowanie Odisa.... Mnie niepokoi problem z pęcherzykiem żółciowym ;( -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Moli@ replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Może, zadzwonić i umówić się z wetką na telefoniczną poradę? Z opisu nie wiadomo jaka jest przyczyna nadmiernego gromadzenia się żółci w pęcherzyku. Na własną łapkę lepiej nic nie podawać Warto zapytać o dietę! chłopczyka może boleć - brzuch. -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
Moli@ replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Dzielny Odi -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Moli@ replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Pikunia pozdrawia -
-
Dzięki Gdyby ktoś poznał w realu..., porozmawiał z psicą. Te oczy maślane wpatrzone w facetów