Jump to content
Dogomania

Moli@

Members
  • Posts

    14649
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by Moli@

  1. Uśmiechnięta, wesoła jak zawsze Spacerki z Flapi już ją nudzą ;( dla Pikuni za wolne tempo za krótkie trasy. W serwisie rowerowym "podrasowano" opony - są twarde jakby z lanej gumy i to pozwala na szybszą jazdę - wózek nie podskakuje. Pikunia nie musi już przebierać łapkami..., może biec susami co zwiększa tempo. Opanowała "latanie", śmiga i ogon powiewa na wietrze. Teraz nie mam czasu..., za chwilę rusztowania otoczą dom..., będzie się działo, ale zamontujemy licznik i sprawdzimy z jaką prędkością śmiga ,)
  2. Kupiłam leki dla Czako na 60 dni..., wystawiono fakturę na TOZ
  3. Pikusia dostała kolejny prezent od Pani Ani ze Szczekocin..., śliczną poszwę na dziecięcą kołderkę, idealnie pasującą na legowisko panienki. Dziękujemy Pani Aniu, dziękujemy za pamięć..., życzymy zdrowia, spokoju w tym zwariowanym czasie...., uśmiechu, radości z psiaków
  4. Przyjechało jedzonko i smaczki dla stada (za punkty)
  5. Przyjechało jedzonko dla Pomyczka - puszki Rocco renal 24x400 - sucha Bosch renal 11,5kg - zabawka - kość do pielęgnacji zębów
  6. https://www.onet.pl/styl-zycia/kobietaxl/co-piaty-lekarz-weterynarii-ma-dosc-zycia-to-wina-ludzi-nie-zwierzat/0plxnlh,30bc1058
  7. Zakupy jedzonka dla psiaków - 705zł / 13.05 (przelew) - 100zł z konta Promyczka = 605zł
  8. Kupiłyśmy jedzonko dla psiaków 705zł / 13.05 (przelew) - 100zł z konta Promyczka = 605zł - dla Promyczka - puszki Rocco renal 24x400 / 140zł, sucha Bosch renal 11,5kg / 160zł i zabawka - kość do pielęgnacji zębów / 35zł Koszt 335zł / 13.05 - 100zł / 11.04= 235zł ROZLICZENIE Dla Promyczka - siostra Elficzkowej - 50,00 PLN / 08.04 Dziękuję + kiyoshi "na renala" - 50,00 PLN / 14.03 ____________ 100zł / 11.04
  9. "Wątroba z bardzo dużym pęcherzykiem żółciowym wypełnionym zagęszczoną żółcią" Przez to jest upośledzone trawienie i wchłanianie. Potrzebne są odpowiednie leki i dieta..., jeżeli pęcherzyk pęknie to chłopczyk umrze.
  10. Cieczka też miała duży wpływ na zachowanie Odisa.... Mnie niepokoi problem z pęcherzykiem żółciowym ;(
  11. Może, zadzwonić i umówić się z wetką na telefoniczną poradę? Z opisu nie wiadomo jaka jest przyczyna nadmiernego gromadzenia się żółci w pęcherzyku. Na własną łapkę lepiej nic nie podawać Warto zapytać o dietę! chłopczyka może boleć - brzuch.
  12. Proponuję zadzwonić do weta i poprosić żeby rozwiną swoją myśl... oraz uważnie przeczytać wpisy AniB
  13. Wis w karcie informacyjnej/ opinię weta radziłabym przemyśleć "UWAGA Pies jest agresywny i reaguje agresją na badanie (...)"
  14. Dzięki Gdyby ktoś poznał w realu..., porozmawiał z psicą. Te oczy maślane wpatrzone w facetów
  15. Z Michem jest problem..., duży pies który potrafi warknąć, co się z nim stanie gdy oślepnie przed znalezieniem DS Za chwilę zmieni miejscówkę - stres.
×
×
  • Create New...