Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
-
-
20kg (około, zależy od pory roku) Boscha z jagnięciną - 152zł - na miesiąc 12kg Simpson Premium - 276,24zł - na miesiąc drożej o 124,24zł ceny po 3% upuście
-
(...) zjada więcej niż 2 kg "brytany" Trudno porównywać apetyt / zapotrzebowanie energetyczne dużej, aktywnej suni... do starszych, kanapowych mikrusów 1,5 - 2kg piesków. Zdarzają się takie porównania
-
No coś Ty..., gdyby tyle zjadała wyglądałaby jak szafa. Suchą karmę dostała 17 listopada 23r - 30kg. W marcu 24r śladu nie było, jadła suchą którą kupiłam dla pozostałych łakomczuchów. Dokupiłyśmy 2 worki - 30kg, bo zapas się kończy.
-
Kupiłyśmy suchą karmę dla stada Bosch jagnięcina z ryżem 2 x 15kg - po 3% upuście 227,75zł / 15.03 (przelew) Schodzi sporo , Julka - ponad 40kg aktywny "maluszek" potrafi wciągnąć..., zjada więcej niż 2 kg "brytany" Nasze zapasy topnieją w oczach
-
-
Kupiłyśmy - ręczniki papierowe 6 szt - 51 zł / 08.03 (paragon) Kupiłyśmy - dla Dianki Sylimarol 35mg / 60szt...., dla Julki - tablety uspokajające 90szt. - 57,87zł / 08.03 (paragon)
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
+ 80zł / 28.02 E.R. _______________ 148,27zł / 06.03 Stan konta " Psy i spółka"
-
Wpłynęło na konto od E.R dla PSY I SPOLKA - 80,00 PLN / 28.02 Serdecznie dziękuję
-
- 56,37zł / 05.03 (paragon) - pieluchy dla Pikuni i Misia - 2 opakowania po 42szt + płyn do płukania _____________________ 68,27zł / 05.03 Stan konta Psy i spółka"
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Kupiłyśmy pieluchy dla Pikuni i Misia - 2 opakowania po 42szt + płyn do płukania. Zapłaciłyśmy 56,37zł / 05.03 (paragon) - z konta " Psy i spółka" -
Kupiłyśmy pieluchy dla Pikuni i Misia - 2 opakowania po 42szt + płyn do płukania. Zapłaciłyśmy 56,37zł / 05.03 (paragon) - z konta " Psy i spółka"
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
-
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
Udokumentowane wydatki BDT / DS rozliczane na wątkach - styczeń 2024 - 1728,68zł Wydatki - luty 2024 - 775,30zł Dianka 90zł / 22.02 (przelew) z konta " Psy i spółka" - sucha karma Psi kąsek 2 x 10kg Pikunia 375,20zł / 16.02 (przelew) z konta Pikuni - Royal urinary 13kg + gryzaki - królicze uszy z sierścią Promyczek 63,99zł / 28.02 (zaginiony paragon-zdjęcie opakowania z ceną) Kreon 50 kapsułek Stado 130zł / 28.02 (przelew) - plandeki 5szt z przeznaczeniem na osłonę ogrodzenia (zdjęcie) 116,11zł / 29.02 (przelew) - puszki Rafi classic 18 x 1240 ______________________ 775,30zł
-
-
Kupiłyśmy plandeki 5 szt (1,5m x 5m )+ trytki. Zasłoniłyśmy urwisom widok na dwie nieużytkowane działki. Zaległa cisza..., koniec z oszczekiwaniem wylegujących / polujących w zaroślach kotów. Koszt około 130zł / 28.02 (przelew) https://allegro.pl/oferta/plandeka-moro-kamuflazowa-1-5x5m-wzmacniana-90g-m2-tarp-14801874784?bi_s=ads&bi_m=showitem:desktop:top:active&bi_c=YWY0ZWE2ZmQtYWEwNC00YTIzLTg4NDMtYzU2YTk5YTg4NDBmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=9167ed78-a450-4842-b5f9-719ead4f699c Asystentka
-
-
-