Jump to content
Dogomania

Penny

Members
  • Posts

    1387
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Penny

  1. [quote name='MaDi']Bardzo proszę o sprawdzenie zachowań Bambu do kotów.[/QUOTE] No to Maciek będzie musiał przywieźć do hoteliku Saszkę, bo ja swoich kotów nie poświęcę :) A tak na serio, to postaramy się to sprawdzić, tylko jeszcze nie wiem jak i kiedy. Czy to oznacza, że jest szansa na dom dla Bambulka?
  2. Dziś widziałam Patusię. Nie mogłam uwierzyć, że to ona, bo wydawała mi się za mała na Patusię ze zdjęć :) (zdjęcia ją troszkę powiększyły). Pati jest super pieskiem i straszną przylepą. Za Emmą chodzi jak cień :)
  3. Pikuś ma swój osobisty boks :) Gdy podstawiłam mu miseczkę z jedzeniem to zjadł ze smakiem. Tak samo było z wodą, pił i pił. Później biedaczek położył się na swoim posłaniu. Mam nadzieję, że jest mu tam dobrze. Jutro znów go zobaczę :) Kilka zdjęć Pikusia w jego boksie:
  4. Od jakiegoś czasu podczytuję sobie ten wątek, ale jeszcze się na nim nie wypowiadałam. Teraz to już muszę :) Powodzenia Lalko w nowym domku, zasługujesz na ciepły kąt u boku kochających ludzi :)
  5. [quote name='BUDRYSEK']dzięki za propozycje i info :) jezeli tylko uzbieramy kase to mozna sprobowac czy mialby swoj kojec? bude? sa jakies forty z hoteliku albo watek?[/QUOTE] Wiem, że Basterek raczej do Psanatorium nie trafi (a szkoda, bo bardzo chciałabym popracować z takim pieskiem), ale chciałam Wam pokazać jak wyglądają boksy i wybiegi dla psiaków w hotelu. Na filmiku jest Dianka w swoim boksie ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-ju%C5%BC-w-hoteliku.Zbiera-na-karm%C4%99!!!"]link do wątku Diany[/URL]): [video=youtube;eJ0BcB9_H7w]http://www.youtube.com/watch?v=eJ0BcB9_H7w&feature=player_embedded[/video] Kilka zdjęć Dianki i jej nowego kumpla Arona: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3803/dscf3088q.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9641/dscf3091x.jpg[/IMG] Filmik na którym widać jeden z wybiegów (to szaleje tak nasz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214887-Samba-potrzebuje-pieni%C4%85%C5%BCk%C3%B3w-na-karm%C4%99-i-kochaj%C4%85cego-domu..."]Sambulek[/URL]): [video=youtube;zp0A8NXQkcw]http://www.youtube.com/watch?v=zp0A8NXQkcw&feature=player_embedded[/video]
  6. Ciekawe, która to Miszka, a która to Daszka :)
  7. Emma się śmiała, że kiedy przyprowadzimy psiaka do weterynarza to on spyta: "A gdzie ten stary pies z przytuliska?"
  8. Około 15:30 jedziemy z nim do weterynarza. Na razie śpi u Emmy na tapczanie, przykryty kocykiem :) Psiak był bardzo spokojny, tylko raz kłapnął ząbkami, ale to dlatego, że Emma za mocno pociągnęła jego sierść przy czesaniu - to wszystko przez te dredy. Większość sfilcowanej sierści dało się ładnie wyczesać, więc nie trzeba było za dużo obcinać.
  9. [quote name='Pyrdka']Trzymam kciuki za dziadka. Niech Emma wymyśli mu imię. Ostatnio szcęśliwie dobrała i szybciutko poszedł do domu. Czekam na wieści. Emma nad imieniem myśli intensywnie i na pewno wpadnie Jej do głowy świetne imię :) Psiak już po kąpieli. Oj, długo trwało zanim woda przybrała normalny kolor - tak strasznie był brudny. Spróbowałyśmy wysuszyć go suszarką i nie było tak źle, nie bał się, jedynie gdy podmuch powietrza dotykał jego pyszczka to uciekał. Potem został wyczesany i te większe dredy poobcinałyśmy. Akrum, jak go dzisiaj zobaczysz to go nie poznasz, to już nie jest ten sam psiak. On wygląda jak rasowa psina. Mam kilka zdjęć z dzisiejszego dnia. Podczas kąpieli: Tutaj staruszek się położył i dał się wysuszyć suszarką: A tu już po wyczesaniu: Metamorfoza. Myślę, że widać ogromną różnicę. Staruszek jest teraz prześliczny:
  10. [quote name='zadra']To Baj pewnie powita wiosnę w nowym domu?[/QUOTE] Prawdopodobnie tak :)
  11. [quote name='Maciek777']Tego posłania po Czapim już nie ma. Aron wprowadził się z własnym:-) Jednak chwilę po zrobieniu tych zdjęć Dianka już zajęła jego miejsce:-)[/QUOTE] No tak, teraz widzę, że jest inne niż miał Czapulek. Czyli Dianka rządzi, tak trzymać maleńka ;)
  12. Ale fajnie. Mam nadzieję, że oba psiaki czują się dobrze ze sobą :) Ciekawe gdzie Dianka śpi, bo jak ostatnio ją widziałam w boksie to zamiast spać na swoim miejscu, czyli w czerwonym leżysku, to spała sobie na tym drugim miejscu. Aron raczej w tym czerwonym się nie zmieści ;)
  13. Przelałam trochę pieniążków na staruszka, ale teraz tak sobie myślę, że mogłam Ci je Akrum jutro po prostu przekazać - byłoby szybciej :/ No nic, pójdą na hotelikowanie psiaka. Mam nadzieję, że karmę z puszki będzie jadł.
  14. [quote name='Maciek777']Zgadzam się:-) Dopiero co je dzisiaj poznałem. Mają jakieś imiona?[/QUOTE] Maciek masz pole do popisu - możesz wymyślić naszym kluskom imiona. Tylko pamiętaj, maksymalnie dwusylabowe :)
  15. [quote name='imperator']Moi rodzice też się dopytują co u Niej :)[/QUOTE] Jeszcze trochę i powstanie fanklub Gai :)
  16. No to jutro wielki dzień dla Stasia :)
  17. Czy mogłabym prosić o dane do przelewu na PW. Chciałabym troszkę pomóc w spłaceniu długu.
  18. Ok, to ja czekam tylko na ustalenie godziny wyjazdu :) Akrum, o wszystko zapytamy.
  19. Ok, to my się już dogadamy przez PW. Akrum, pytałaś P.Joasię, czy wzięłaby staruszka do domu? Tak, sobie myślę, że w razie czego mógłby być w biurze w hoteliku koło kominka. Miałby posłanie, miseczki. Zobaczymy jak to będzie - na pewno będzie miał lepiej niż dotychczas.
  20. To chyba będzie najlepsze wyjście :) Zmiana w wyglądzie będzie pewnie ogromna po kąpieli.
  21. Ile wynosi dług za hotel Baja?
  22. Hotelik jest niedaleko przytuliska i staruszek ma tam już zaklepane miejsce, jeśli jednak znalazłoby się jakieś DT to pewnie rozważymy taką opcję.
  23. Jeszcze tylko dwa dni i psina będzie w cieple. Może uda się go wykąpać i poobcinać filce w hotelu (zapytam o to P.Joasię, ale pewnie się zgodzi). Czy Emma od razu po zabraniu go z przytuliska jedzie do weterynarza? Jeżeli zawozi go do hotelu to mogłabym jechać razem z nimi i zająć się staruszkiem w hotelu. Wykąpać, wysuszyć i obciąć sfilcowaną sierść (nie musiałaby na mnie czekać, sama bym wróciła do NT).
  24. Szczerze, nie czytałam wątku Grafita, natknęłam się na niego przypadkiem. Widzę, że poszukujecie jakiegoś hotelu dla niego. Mogę zaproponować hotel Psanatorium, który znajduje się koło Nowego Tomyśla w Wielkopolsce. Psiaki przebywają w ogrzewanym budynku i mają swoje wybiegi, prócz tego są wyprowadzane kilka razy dziennie. W razie czego zawsze może podjechać do psiaka weterynarz lub pies zostanie zawieziony do doktora (wszystko zależy od stanu psa). Jeśli trzeba by było podawać mu leki to oczywiście nie ma z tym żadnego problemu. Osoby opiekujące się tam psami bardzo często piszą na wątkach psiaków i wklejają zdjęcia oraz filmiki. W Psanatorium przebywają np. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223275-Wyrzucona-kr%C3%B3tko-przed-porodem.-Szczeniaczki-szukaj%C4%85-DS-lub-chocia%C5%BCby-DT.-POMOCY!!!"]dwa maluszki[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199108-POGRYZIONY-%C5%9Blepnacy-Staruszek-Bruno-JU%C5%BB-W-HOTELU-odzyskuje-rado%C5%9B%C4%87-%C5%BCycia"]Bruno[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205459-Nero-pirenejski-pies-g%C3%B3rski-Wspania%C5%82y-Przyjaciel-Dzielny-Str%C3%B3%C5%BC-SZUKAMY-DOMU!!!"]Nero[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214887-Samba-potrzebuje-pieni%C4%85%C5%BCk%C3%B3w-na-karm%C4%99-i-kochaj%C4%85cego-domu..."]Samba[/URL] W razie czego podaję kontakt do właścicielki hotelu: Joanna Jarocińska 606 – 612 – 957
×
×
  • Create New...