Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Zdjęcia Kasi są cudowne <3. Wczoraj zrobiłam nowy olx na Katowice, oczywiście z nowymi zdjęciami i wyróżniłam za 17.81zł. Dzisiaj zrobię jeszcze na Kraków i Bielsko.
  2. Wpłynęły wpłaty od : 20zł -Alicja Mizera/15.06.2018/stała VI 30zł -MikAga/15.06.2018 / (nie wiem czy to pieniążki z bazarku czy jednorazowa ? ) Bardzo ślicznie dziękuję <3
  3. Kochani, przepraszam że mnie ostatnio mało na wątkach psiaków ale moją głowę ostatnio całkowicie zaprzątnęła sunia z padaczką Frezja. Przyznam się bez bicia że przez to zaniedbałam trochę pozostałe psiaki. Ale postaram się to wszystko nadrobić. Chciałabym poinformować , że nasza Daszka wkrótce zostanie Szkotką i zamieszka niedaleko Glasgow. Wczoraj miała wyrobiony paszport. Zamieszka u polskiej rodziny i będzie miała do towarzystwa dwa pieski i kotka. Wizyta PA oczywiście była :). Daszka będzie nazywała się Dasha. Rodzina przyjedzie po nią do hoteliku 9 lipca, kiedy przyjedzie do Polski. Także Daszka nie szuka już domku ale na niego oczekuje :).
  4. Przepraszam,nie było mnie cały dzień w domu, dopiero wróciłam więc już odpowieadam. Puszki oczywiście dzisiaj zamówię, dostawa pewnie będzie we wtorek/środę, postaram się zamówić tam gdzie oferowany jest szybszy czas dostawy.
  5. O matko, jakie niedobre wiadomości. A tak się cieszyłam, że tych ataków więcej nie było. A jednak są :(. U mnie Frezja też połykała karmę, nie gryzła jej.
  6. Dziękujemy <3. Może hop! niech określi którą, chociaż chyba nie ma to większego znaczenia, i tak nie wiem który smak Frezja bardziej preferuje.
  7. Super wieści. U mnie dziewczyna w dzień się wyspała jak nikogo nie było w domu to potem w nocy była aktywna :). Sucha karma to tak średnio jej wchodziła i u mnie, rano jej "okraszałam" kurczaczkiem a potem to już musiała wcinać suchą. Jak zgłodniała to zjadała i taką, ale fakt-uszy jej się przy tym nie trzęsły. Chętniej zjadała też jak karmiłam ją z ręki :). Bardzo jestem ciekawa opinii weta, czekam na nią z niecierpliwością :).
  8. Ślicznie dziękujemy. Konto to samo co dla Pomadki. Czy podesłać ?
  9. Wczoraj miałam okazję poznać Dolarka. Łobuz nawarczał na mnie, dopiero przekupiony smaczkiem łaskawie dał się delikatnie pogłaskać pod brodą :). Chyba mnie nie polubił, haha :)
  10. Na koncie Dolarka dwie nowe wpłaty. Ślicznie dziękuję :) 20zł-Livka/12.06.2018/stała VI 50zł -J.Szymańska /12.06.2018/stała VI
  11. Jeszcze raz dziękuję hop! za przyjęcie Frezji do hoteliku. Bardzo miło było Cię poznać hop! tak "na żywo" :). Mam nadzieję ,że powoli doprowadzimy Frezję do ładu i składu, zdiagnozujemy , doprowadzimy do porządku sierść i zęby a także wyeliminujemy pewne "niedoskonałości wychowawcze". Na pewno zrobimy to co się da zrobić. I potem znajdziemy domek, musimy go znaleźć! Przy okazji chciałam podziękować tutaj mojemu znajomemu, który zawiózł nas do Łodzi, nadłożył ogromny kawał drogi i nie wziął ani grosza a jeszcze się cieszył że mógł pomóc. Dzięki temu zostanie nam więcej pieniążków na diagnostykę. Ja się cieszę, że mogłam towarzyszyć w tej podróży Frezji, że nie musiała przechodzić z rąk do rąk osób dla niej obcych i może dzięki temu stres był mniejszy. Ale i tak mam ogromnego doła.
  12. Na koncie Frezji już wczoraj pojawiły się nowe wpłaty . Bardzo serdecznie za nie dziękuję <3. 20zł -Alaskan Malamutte/12.06.2018/jednorazowa 10zł-bela51/12.06.2018/jednorazowa 10zł -Radek/12.06.2018/bazarek Nadziejki
  13. Są nowe wpłaty dla Frezji ale uzupełnię wieczorkiem. Przepraszam. Mam teraz dla odmiany kłopot z moją sunią, muszę zaraz pędzić do weta :(.
  14. Frezja od dzisiaj jest u hop!. Chociaż wiem, że u hop! będzie miała dobrze i będzie pod fachową opieką to czuję się dzisiaj jak najgorsza łajza.
  15. Trzeba sprawdzić czy nie ma czipa. Na umowie adopcyjnej Frezji którą otrzymałam z Radys przypadkowo dzisiaj została odkryta naklejona naklejka z nr czipa. Trzeba będzie sprawdzić u weta czy ten czip faktycznie jest wszczepiony. Może w przypadku Algi też tak jest ?
  16. Nie , nie było ataków odkąd zaczęła przyjmować lek. Kwestia tylko czy brak ataków to wynik przyjmowania leków czy może tamte ataki to były jakieś spowodowane stresem, długą podróżą. Będziemy to sprawdzać.
  17. Na konto Pomadki wpłynęły deklaracje, ślicznie dziękuję <3 10zł-dorota1/11.06.2018/stała VI 20zł-J.Kotecka /11.06.2018/stała VI
×
×
  • Create New...