-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
Sara2011 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Elu, a może jednak mogłabym liczyć na 100% zwrotu z racji zapisania się jako stały deklarowicz ? Byłaby to dla mnie ogromna pomoc tym bardziej że do wysterylizowania mam dwie sunie-Leę i Tosię. -
Nie w każdym przypadku jest to ryczałt. W przypadku np. "mojej" Malwiny gmina płaciła co miesiąc za utrzymanie. Wiem to od pracownika tej gminy. Wydaje mi się, że sposób rozliczania zależy od gminy.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
Sara2011 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dobrze, napiszę jak już będę miała wszystkie dane. Nie wiem czy można wystawić fakturę na połowę zapłaconej kwoty. Czy może być tak, że faktura zostanie zapłacona gotówką przeze mnie a potem połowa tej kwoty zostanie zwrócona mi na konto ? Jeśli chodzi o wpłaty zacznę od grudnia i bedę wpłacała koło 10 każdego miesiąca. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
Sara2011 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję :). Tak jak napisałam we wcześniejszym poście będę wpłacała co miesiąc po 10zł. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za kolejne wpłaty na konto Pralinki: 10zł -Czarna Kafka /03.12.2018/stała XII 10zł -markofix1 /03.12.2018/stała XII 5zł -Agnieszka103/03.12.2018 /stała XII 50zł -Aldona Mijalska /03.12.2018/bonus -
Tosia była wczoraj u weterynarza bo kaszle. Będzie brała leki. Waży 11kg, ma 2 - 2.5 roku. Czipa brak. Zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy. Musiała mieszkać wcześniej w domu. Ma wypadnięty gruczoł trzeciej powieki. Przy sterylce pani weterynarz postara się umieścić go na swoim miejscu .
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
Sara2011 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Chciałabym się zapytać czy jest możliwość uzyskania częściowej pomocy w sfinasowaniu sterylizacji suczki Tosi z poniższego wątku? Chciałabym również zadeklarować chęć wpłacania co miesiąc 10zł na Akcję Sterylizację.