Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Elu, a może jednak mogłabym liczyć na 100% zwrotu z racji zapisania się jako stały deklarowicz ? Byłaby to dla mnie ogromna pomoc tym bardziej że do wysterylizowania mam dwie sunie-Leę i Tosię.
  2. Kochany Dolarek :). Jak jemu niewiele do szczęścia potrzeba -święty spokój i pełny brzuszek :).
  3. Nie w każdym przypadku jest to ryczałt. W przypadku np. "mojej" Malwiny gmina płaciła co miesiąc za utrzymanie. Wiem to od pracownika tej gminy. Wydaje mi się, że sposób rozliczania zależy od gminy.
  4. Bardzo się cieszę że Frezulka grzeczna i ataków brak :).
  5. Serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Frezji :) 20zł -Elżbieta Rossa /07.12.2018/stała xII 10zł -p.Irena z Katowic /07.12.2018/stała XII
  6. Iza, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Teraz nie jest po prostu "czas adopcyjny".
  7. Dolarek otrzymał n-ty już bonus 20zł od cioci Patrycja96. Ślicznie dziękuję za ogromne wsparcie <3.
  8. Dobrze, napiszę jak już będę miała wszystkie dane. Nie wiem czy można wystawić fakturę na połowę zapłaconej kwoty. Czy może być tak, że faktura zostanie zapłacona gotówką przeze mnie a potem połowa tej kwoty zostanie zwrócona mi na konto ? Jeśli chodzi o wpłaty zacznę od grudnia i bedę wpłacała koło 10 każdego miesiąca.
  9. Dziękuję :). Tak jak napisałam we wcześniejszym poście będę wpłacała co miesiąc po 10zł.
  10. Dziękuję ślicznie za wpłaty dla Dolarka : 20zł -sybil /04.12.2018/stała XII i I 50zł -Maciej Kościelak /04.12.2018/stała XII
  11. Jakie słodkości <3. Przepiękne stworki moje kochane <3. Dziękuję Kasiu za cudowne fotki, oglądam je z góry do dołu i z dołu do góry i nie mogę się napatrzeć :).
  12. Dziękuję za kolejne wpłaty na konto Pralinki: 10zł -Czarna Kafka /03.12.2018/stała XII 10zł -markofix1 /03.12.2018/stała XII 5zł -Agnieszka103/03.12.2018 /stała XII 50zł -Aldona Mijalska /03.12.2018/bonus
  13. Dziękuję ślicznie za wpłaty deklaracji za XII dla Dolarka od : 20zł -Dulska /03.12.2018/stała XII 30zł -koja /03.12.2018 /stała XII 30zł -certusowa /03.12.2018 /stała XII
  14. Tosia była wczoraj u weterynarza bo kaszle. Będzie brała leki. Waży 11kg, ma 2 - 2.5 roku. Czipa brak. Zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy. Musiała mieszkać wcześniej w domu. Ma wypadnięty gruczoł trzeciej powieki. Przy sterylce pani weterynarz postara się umieścić go na swoim miejscu .
  15. Chciałabym się zapytać czy jest możliwość uzyskania częściowej pomocy w sfinasowaniu sterylizacji suczki Tosi z poniższego wątku? Chciałabym również zadeklarować chęć wpłacania co miesiąc 10zł na Akcję Sterylizację.
  16. Dziekuję za wpłaty na rzecz Frezji :) 10zł -kiyoshi/27.11.2018/stała XI 20zł -Beata My Cat /30.11.2018/stała XII
  17. Biedulka kochana. Dobrze Iza, że ją zabrałaś. Ona by zimy tam nie przetrwała :(. Jak ona strasznie musi być wyczerpana :(.
  18. REWELACJA !!!!! Gdybym nie obejrzala filmiku to nie uwierzyłabym gdyby mi ktoś mówił, że Lemi biega jak rakieta :)
  19. Perełka i Tigrunia mają nowe koleżanki :). Będzie wesoło :).
×
×
  • Create New...