-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziekuję ślicznie za wpłaty dla Loli. Jutro sunia opuszcza schronisko. Oby wytrwała jeszcze jedną noc. 100zł -teresaa118 /15.11.2019/jednorazowa 20zł -omi /15.11.2019/jednorazowa -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pieniążki już na koncie, bardzo dziękuję <3. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ślicznie, już wysyłam :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziekuję ślicznie :) Bardzo dziękuję, byłoby cudownie. Mam nadzieję, że wet Anecik wystawi fakturę z odroczonym terminem płatności na AS. Zapytam ją. Gdyby to było możliwe to byłoby wspaniale :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ślicznie :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Kto jeszcze może wspomóc Lolę wpłatą jednorazową ? -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Ci Anula ślicznie :) -
Mięta vel Lisia z Radys już w DS w Czeladzi. Dziekuję za wsparcie :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Oni mi przysłali sms że znaleźli pieska dla siebie w Zielonej Górze. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję pięknie :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
dziękuję ślicznie :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Cudownie, bardzo serdecznie dziękuję <3. -
Mięta vel Lisia z Radys już w DS w Czeladzi. Dziekuję za wsparcie :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo :) -
Mięta vel Lisia z Radys już w DS w Czeladzi. Dziekuję za wsparcie :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Lisia ma na 100% cieczkę, więc sterylkę przekładamy gdzieś na kwiecień. Dopilnuję tego. A tymczasem zapraszam do kolejnej suni, którą chcę zabrać w środę z Radys i bardzo potrzebuję deklaracji jednorazowych na transport i sterylkę. Pomóżcie Kochani, bardzo proszę. Oto Lola : https://www.dogomania.com/forum/topic/349224-lola-ma-szansę-opuścić-radysy-zbiera-jednorazowe-deklaracje-na-transport-i-sterylkę/ -
Mięta vel Lisia z Radys już w DS w Czeladzi. Dziekuję za wsparcie :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
To były prorocze słowa :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
LOLA prosi o deklaracje jednorazowe na transport i sterylkę ... -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Finanse: Deklaracje stałe: 10zł -Elżbieta Rossa (od II): II 30zł -Monika Frąckiewicz(od II) 50zł -Joanna Zaborowska : I 20zł -Beata My Cat (od II) :II 20zł -Iwona Ivvka Brzos :II 20zł -Jagoda Kotecka :II 20zł -Iwona Iwstar : II,III 100zł -Aldona Mijalska : I 50zł -anonimowy darczyńca: I 30zł-p.Jacek spoza FB : Deklaracje jednorazowe: 20zł-Krystyna Mielicka /wpłacone 50zł -Anula/wpłacone 20zł -omi/wpłacone 100zł -teresaa118 /wpłacone 20zł -Izabela Pietrzyk /wpłacone 20zł -Magdalena Wróbel /wpłacone 20zł -sybil /wpłacone coś- Agnieszka Piasecka coś -Jagoda Kotecka 20zł -Nesiowata/wpłacone 30zł -Poker/wpłacone 10zł -Jo37/wpłacone 20zł -Malwa /wpłacone 50zł -Janusz Ślimak /wpłacone 100zł -Aldona Mijalska /wpłacone 10zł -Onaa/wpłacone 30zł-Czarna Kafka /wpłacone .................................................................... WYKAZ WPŁAT : 20zł - Krystyna Mielicka /15.01.2019 /na transport 30zł -Anula /14.11.2019 /jednorazowa 100zł -teresaa118 /15.11.2019/jednorazowa 20zł -omi /15.11.2019/jednorazowa 20zł-Izabela Pietrzyk /16.01.2019/jednorazowa 20zł -Magdalena Wróbel /16.01.2019 /jednorazowa 20zł -sybil /16.01.2019 /jednorazowa 50zł -Janusz Ślimak /17.01.2019/wpłata 200zł -Aldona Mijalska /17.01.2019/stała I i bonus 30zł -Poker /17.01.2019 /na transport 20zł -Anula /17.01.2019 /na transport 20zł -Nesiowata/18.01.2019/jednorazowa 10zł-Jo37/18.01.2019/jednorazowa 10zł -Onaa/21.01.2019/jednorazowa 30zł -Czarna Kafka /21.01.2019/jednorazowa 20zł -Malwa /21.01.2019/jednorazowa 50zł -Joanna Zaborowska /23.01.2019/stała I 50zł -anonimowy darczyńca /24.01.2019/stała I 20zł -pośrednictwo ubezpieczeniowe /28.01.2019/wpłata 226zł -spadek po Lisi 20zł -Beata My Cat /01.02.2019/stała II 20zł -Agnieszka Piasecka /01.02.2019 /jednorazowa 40zł -Iwona Iwstar /05.02.2019/stała II i III 20zł -Jagoda Kotecka /05.02.2019/stała II 20zł -Iwona Ivvka Brzos /11.02.2019 /stała II 10zł -Elżbieta Rosaa /14.02.2019 /stała II Razem wpłaty: 1096 zł ............................................................................... WYKAZ WYDATKÓW 350zł -transport Radysy-hotelik 193zł -pobyt hotel za I 31zł -odrobaczenie +odpchlenie 79zł -przegląd u weta, czip 60zł -SPA + dojazd 18zł -wyróznienie ogłoszenia 18zł-wyróżnienie olx 39zł-rejestracja czipa w Safe Animal 134zł -hotel II 174zł -przelew na konto Muffinki Razem wydatki: 1096zł .............................................................................. STAN KONTA :0 zł -
Lola to sunia o której niewiele wiem a właściwie nic. Przebywa w schronisku w Radysach, ma ok.2-3 lata i jest łagodna. Mam tylko jedno jej zdjęcie przesłane przez schronisko, nie ma jej w galerii psów z Radys. Chciałabym zabrać ją środowym transportem na Śląsk do hoteliku PsiArek. Deklaracje stałe mam w miarę ogarnięte bo deklarowicze przenieśli je z Mięty (Lisi) , natomiast nie mam na transport (w granicach 280-300zł w zależności od ilości piesków) oraz na sterylkę. Bardzo serdecznie proszę o deklaracje jednorazowe dla Loli. Spójrzcie jak ona patrzy w oczy i prosi o pomoc. A to Lola:)