-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
A teraz taka zagadka :). Dlaczego rodzinom z Białegostoku i Holandii tak bardzo wpadła w oko Pralina ? :) Mała podpowiedz: ponizej przedstawiam ich byłe pieski które juz za TM. Białystok ; Holandia -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ludzie z Białegostoku chcieliby aby pomóc im z transportem do W-wy a pani z Holandii by przyjechała ale dopiero jak poprawią się warunki pogodowe czyli nie wiadomo kiedy. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Kochani, trzymajcie kciuki za jakiś domek z Krakowa. Może weekend będzie bardziej obfity w telefony. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ślicznie za wsparcie Loli :) 10zł -Onaa/21.01.2019/jednorazowa 30zł -Czarna Kafka /21.01.2019/jednorazowa 20zł -Malwa /21.01.2019/jednorazowa -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, będę bardzo wdzięczna :). Zapytam tylko anecik o koszt sterylki i nazwę i adres przychodni weterynaryjnej. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuję bakusiowa za wpłatę 40zł dla Pralinki. Pralinka jest ogłaszana na Kraków ale jak na razie mam dwóch chętnych z Białegostoku i Holandii :). Poczekamy chwilę, może ktoś trafi się z Krakowa, wtedy Ania osobiście będzie mogła sprawdzić dom oraz rodzina naocznie zobaczy jak Pralinka wygląda i jaka jest. Nie chcę jej wysyłać setki czy tysiące km a potem okaże się ze nie jest pinczerem jak się ludziom wydaje. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziekuję za wpłaty do Lolci <3 20zł -Nesiowata/18.01.2017/jednorazowa 10zł -Jo37/18.01.2019/jednorazowa -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Moja Lola też przyjechała w środę bez żadnego dokumentu. Zapytałam wczoraj Radysy czy ona została zaszczepiona to poinformowano mnie ze ma szczepienie zarówno na wścieklizne jak i wirusówki. Na moja prośbę o przesłanie chociaż na daną chwilę zdjęcie zaświadczenia to otrzymałam odpowiedź ze nie otrzymali jeszcze od weta. Dziwne ale juz drugi raz otrzymałam taką odpowiedź, kiedyś również taka odpowiedź była w przypadku innego pieska. Ale potem dosłali szczepienie. Zdarzyło się ze czekałam na nie dwa tygodnie. Bardzo się cieszę że fejsik poza Radysami :)
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Lola dzisiaj już o wiele odważniejsza. Już przybiega sama po głaski. Jak na razie zachowuje czystość, za jedzonko dałaby "wszystko" :). . W przyszłym tygodniu wizyta w SPA, żeby wykapać i doprowadzić sierść do ładu. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Lolcia otrzymała sporty zastrzyk gotówki. Bardzo pięknie dziękuję <3. 30zł -Poker /17.01.2019 /na transport 20zł -Anula /17.01.2019 /na transport 50zł -Janusz Ślimak /17.01.2019/wpłata jednorazowa 200zł -Aldona Mijalska /17.01.2019/stała I i bonus -
Mięta vel Lisia z Radys już w DS w Czeladzi. Dziekuję za wsparcie :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Lolcia dojechała do hoteliku wczoraj już po północy. Na razie jest trochę wystraszona, musimy jej dać troszkę czasu, mam nadzieję że się rozkręci. Sierść w złym stanie. Ona trafiła do Radys całkiem niedawno, dopiero skończyła się jej kwarantanna i przypuszczam że dobrego domu to ona nie miała wcześniej (na pewno nie takiego który chodził z nią do SPA) bo tak szybko by ta sierść nie została doprowadzona do takiego stanu. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
W tej chwili brakuje 120zł ale jak wszyscy deklarowicze wpłacą swoje zadeklarowane kwoty to wystarczy . -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję serdecznie :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ślicznie za niespodziankę od sybil :). Na konto Loli wpłynęło 20zł <3. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ślicznie Anula :) -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Iza, pytałam w zeszłym tygodniu, kiedy miał być sobotni transport z jego udziałem. Powiedział że 340zł. -
Lola opuściła Radysy i czeka na DS w hoteliku PsiArek.
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Masakra, transport wyniósł tym razem 350zł :(. Patrycja powiedziała ze tylko 3 osoby brały psy a trasa daleka dlatego koszt taki wysoki. Coraz trudniej będzie niestety pomagać przy takich kosztach :(