-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
IDA już po zabiegu. Wszystko było dobrze, dopóki nie został założony jej fartuszek po-sterylkowy. Wtedy Idę kompletnie sparaliżowało :)). No i już kombinuje przy fartuszku. Ida waży 10kg. Został jej wszczepiony czip (czip otrzymała ze schroniska, trzeba go tylko było wstrzyknąć pod skórę i dzisiaj przy okazji sterylki wetka to zrobiła.
-
Czy te suczki nadal potrzebują pomocy, czy może ktoś już im pomógł ?
-
U Idy wszystko dobrze. Już jest lepiej z czystością, na początku u Kasi miała wpadki. Wczoraj po nocy było już czyściutko. Początkowo miała również problem z zostawaniem samej w domu, bardzo drapała drzwi i też chciała wyjść, teraz już jest lepiej , już tak nie panikuje. Strasznie się cieszy jak domownicy wracają do domu, radość jest przeogromna. Jak już wspomniałam, na wtorek umówiona jest sterylka a potem szukamy domku :).
-
Dziękuję serdecznie za wpłaty z ostatniego tygodnia dla Frezji :) 30zł -dorcia2 /11.01.2021 /stała I 20zł -Agnieszka Piasecka /11.01.2021 /stała I 120zł -Asia Lis / 12.01.2021 /stała I 100zł -Beata Ostrzołek /21.01.2021/wpłata 20zł -Grażyna Kosecka /25.01.2021 /stała I 20zł -kiyoshi / 28.01.2021/stała II
-
Już jest wątek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/353072-śliczna-ida-w-dt-u-kasianat/
-
Post finansowy: DEKLARACJE STAŁE: 20zł -Jagoda Kotecka (od II): potwierdzona 20zł -Iwona Iwstar : II,III 100zł -Aldona Mijalska : II 50zł -Joanna Zaborowska(od II) : 20zł -Dulska: II 20zł -Anna Fit : II 30zł -bakusiowa : II 15zł -Ajula :II WPŁATY: 674zł - spadek po Misi 20zł -Dulska /02.02.2021/stała II 150zł -Aldona Mijalska /03.02.2021/stała II+ bonus 20zł -Nesiowata / 04.02.2021/bonus 15zł -Ajula /04.02.2021/II 20zł -Anna Fit /10.02.2021/stała II 50zł -Jolanta Szymańska /12.02.2021/wpłata II 30zł -bakusiowa /23.02.2021/stała II 30zł -Anna Kuźniar /26.02.2021/wpłata II 40zł -Iwona Iwstar /26.02.2021/stała II,III 100zł -Beata Ostrzołek /23.02.2021/wpłata II Razem wpłaty: 1149zł WYDATKI: 120zł -transport schron -DT 40zł -DT za I (za 4 dni) 360zł -sterylka 39zł -czip rejestracja 220zł -DT II 370zł -spadek dla suń z GH Razem wydatki: 1149zł STAN KONTA (wpłaty -wydatki) : 0 zł
-
Troszkę z opóźnieniem, ze względu na napięty zawodowo tydzień zakładam wątek IDZIE, ślicznej suni ze schroniska w M. IDA opuściła schronisko 26 stycznia, dwa przebywała gościnnie w hoteliku Psiarek a następnie dzięki transportowi hoteliku (za co bardzo dziękuję ) w dniu 28 stycznia dojechała do DT u kasianat koło Bielska-Białej. Ida to delikatna, subtelna i bardzo miła sunieczka. Jest trochę wystraszona ale nie ma się co dziwić, sporo ostatnio przeszła. Jest sunią średniej wielkości, tak na oko 15 kg (zważymy jak będzie u weta) , w książeczce ma wpisane 5 lat choć Kasia mówiła że na pewno jest młodsza bo ma bielutkie ząbki. Zobaczymy na ile oceni ją weterynarz. Jest zaszczepiona, nie jest wysterylizowana . Pierwszego dnia miała wpadki z czystością, być może to stres bo u anecik wpadki się nie zdarzyły. Na początku troszkę ścigała kotki, teraz już przestała zwracać na nie uwagę. Boi się smyczy. Jest bardzo wybredna jeśli chodzi o jedzenie, Kasia jej gotuje i kurczaka wyjada, resztę zostawia (taki francuski piesek hihi). Jak nikogo nie ma w domu to wskakuje na kanapę i sobie śpi smacznie :). Na razie tyle :)
-
Tak, jutro jak wrócę z pracy to założę .
-
To prawda :)
-
Ja mogłabym 'przejąć" Idę. Właśnie zwolniło mi się miejsce u kasiant bo jedna z suń poszła do DS.
-
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy wciąż trwają przy Frezji. Niestety bardzo wielu Darczyńców ostatnio się wycofało z deklaracji, niektórzy informując o tym, inni nawet nie, po prostu przestali wpłacać. Na tę chwilę brakuje z 30% deklaracji na pokrycie opłat za hotelik :(. 10zł -Radek / 04.01.2021 /stała I 40zł -Dorota Wandrychowska /07.01.2021/stała I 10zł -p.Irena z Katowic/ 07.01.2021/stała I 5zł -Agnieszka103 /08.01.2021 /stała I 50zł -Sara2011 /10.01.2021/stała I Zamówiłam też Frezji Brainactive, koszt 124 zł ale ten lek ma Frezja ode mnie w prezencie.