Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. IDA już po zabiegu. Wszystko było dobrze, dopóki nie został założony jej fartuszek po-sterylkowy. Wtedy Idę kompletnie sparaliżowało :)). No i już kombinuje przy fartuszku. Ida waży 10kg. Został jej wszczepiony czip (czip otrzymała ze schroniska, trzeba go tylko było wstrzyknąć pod skórę i dzisiaj przy okazji sterylki wetka to zrobiła.
  2. Ida na sterylce, trzymajcie kciuki aby wszystko poszło gładko.
  3. Pięknie dziękuję w imieniu swoim, Frezji i Iduni :)
  4. Dziękuję serdecznie za wpłaty deklaracji na konto Frezji <3. 30zł-certusowa /02.02.2021/II 10zł -markofix1 /02.02.2021/II 10zł -Radek /03.02.2021 /II 30zł -dorcia2/04.02.2021/II
  5. Czy te suczki nadal potrzebują pomocy, czy może ktoś już im pomógł ?
  6. W Safe Animal mozna zarejestrować zwierzaka także po nr szczepienia
  7. U Idy wszystko dobrze. Już jest lepiej z czystością, na początku u Kasi miała wpadki. Wczoraj po nocy było już czyściutko. Początkowo miała również problem z zostawaniem samej w domu, bardzo drapała drzwi i też chciała wyjść, teraz już jest lepiej , już tak nie panikuje. Strasznie się cieszy jak domownicy wracają do domu, radość jest przeogromna. Jak już wspomniałam, na wtorek umówiona jest sterylka a potem szukamy domku :).
  8. Zadzwonię dzisiaj do Kasi i wypytam ale troszkę później bo czekam na dzisiejszy wynik wizyty PA "mojej" innej suni (ma być o godz.17) i za jednym zamachem zdam z niej relację Kasi. Z nowych informacji to na wtorek 09.02. umówiona jest sterylka.
  9. Ewu, czy wiadomo ile czasu Ida była w schronisku ?
  10. Z całego serca dziekuję <3 Dziękuje ślicznie za odwiedziny u Idy :)
  11. Dziękuję serdecznie za wpłaty z ostatniego tygodnia dla Frezji :) 30zł -dorcia2 /11.01.2021 /stała I 20zł -Agnieszka Piasecka /11.01.2021 /stała I 120zł -Asia Lis / 12.01.2021 /stała I 100zł -Beata Ostrzołek /21.01.2021/wpłata 20zł -Grażyna Kosecka /25.01.2021 /stała I 20zł -kiyoshi / 28.01.2021/stała II
  12. Już jest wątek :) https://www.dogomania.com/forum/topic/353072-śliczna-ida-w-dt-u-kasianat/
  13. Post finansowy: DEKLARACJE STAŁE: 20zł -Jagoda Kotecka (od II): potwierdzona 20zł -Iwona Iwstar : II,III 100zł -Aldona Mijalska : II 50zł -Joanna Zaborowska(od II) : 20zł -Dulska: II 20zł -Anna Fit : II 30zł -bakusiowa : II 15zł -Ajula :II WPŁATY: 674zł - spadek po Misi 20zł -Dulska /02.02.2021/stała II 150zł -Aldona Mijalska /03.02.2021/stała II+ bonus 20zł -Nesiowata / 04.02.2021/bonus 15zł -Ajula /04.02.2021/II 20zł -Anna Fit /10.02.2021/stała II 50zł -Jolanta Szymańska /12.02.2021/wpłata II 30zł -bakusiowa /23.02.2021/stała II 30zł -Anna Kuźniar /26.02.2021/wpłata II 40zł -Iwona Iwstar /26.02.2021/stała II,III 100zł -Beata Ostrzołek /23.02.2021/wpłata II Razem wpłaty: 1149zł WYDATKI: 120zł -transport schron -DT 40zł -DT za I (za 4 dni) 360zł -sterylka 39zł -czip rejestracja 220zł -DT II 370zł -spadek dla suń z GH Razem wydatki: 1149zł STAN KONTA (wpłaty -wydatki) : 0 zł
  14. Troszkę z opóźnieniem, ze względu na napięty zawodowo tydzień zakładam wątek IDZIE, ślicznej suni ze schroniska w M. IDA opuściła schronisko 26 stycznia, dwa przebywała gościnnie w hoteliku Psiarek a następnie dzięki transportowi hoteliku (za co bardzo dziękuję ) w dniu 28 stycznia dojechała do DT u kasianat koło Bielska-Białej. Ida to delikatna, subtelna i bardzo miła sunieczka. Jest trochę wystraszona ale nie ma się co dziwić, sporo ostatnio przeszła. Jest sunią średniej wielkości, tak na oko 15 kg (zważymy jak będzie u weta) , w książeczce ma wpisane 5 lat choć Kasia mówiła że na pewno jest młodsza bo ma bielutkie ząbki. Zobaczymy na ile oceni ją weterynarz. Jest zaszczepiona, nie jest wysterylizowana . Pierwszego dnia miała wpadki z czystością, być może to stres bo u anecik wpadki się nie zdarzyły. Na początku troszkę ścigała kotki, teraz już przestała zwracać na nie uwagę. Boi się smyczy. Jest bardzo wybredna jeśli chodzi o jedzenie, Kasia jej gotuje i kurczaka wyjada, resztę zostawia (taki francuski piesek hihi). Jak nikogo nie ma w domu to wskakuje na kanapę i sobie śpi smacznie :). Na razie tyle :)
  15. Tak, jutro jak wrócę z pracy to założę .
  16. Ja mogłabym 'przejąć" Idę. Właśnie zwolniło mi się miejsce u kasiant bo jedna z suń poszła do DS.
  17. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom, którzy wciąż trwają przy Frezji. Niestety bardzo wielu Darczyńców ostatnio się wycofało z deklaracji, niektórzy informując o tym, inni nawet nie, po prostu przestali wpłacać. Na tę chwilę brakuje z 30% deklaracji na pokrycie opłat za hotelik :(. 10zł -Radek / 04.01.2021 /stała I 40zł -Dorota Wandrychowska /07.01.2021/stała I 10zł -p.Irena z Katowic/ 07.01.2021/stała I 5zł -Agnieszka103 /08.01.2021 /stała I 50zł -Sara2011 /10.01.2021/stała I Zamówiłam też Frezji Brainactive, koszt 124 zł ale ten lek ma Frezja ode mnie w prezencie.
  18. Bardzo serdecznie dziękuje, już jest na koncie :).
  19. Ja tam miałam psa , tam są też kojce. Mam mieszane odczucia, awaryjnie na chwilę bym tam może psa dała ale nie na dłuższy pobyt. Jeśli Amber ma skłonności do ucieczek to bym ten hotel sobie odpuściła.
×
×
  • Create New...