-
Posts
2930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mila-ada
-
Kochana jesteś. Nie musi być lasek osobowicki. Jak z linką, to może być dowolny inny teren. Wydawało mi się, że może tam na odludziu nie będzie słychać strzelania.
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo dzięki[/B] za wszystkie porady. Mieliśmy wyjść na Sylwestra do rynku, ale zostaniemy z psiną i będziemy ją wspierać, choć jak mówicie-niewiele to pomaga. Wczoraj po pojedynczym strzale, przez kilka godzin nie chciała w ogóle zejść ze swojego legowiska a ulubiony przysmak leżał koło niej nietknięty. [B]Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej zabawy[/B]( ciekawe, czy korek od szampana też będzie stresem). -
Fajny pomysł. Gdzie proponujesz w sobotę? Kaja strasznie się boi strzelania. Chyba faktycznie trzeba ja mocno zmęczyć. Fajne miejsce jest w lasku osobowickim. Trochę sie boję, że jak usłyszy strzał, to pogoni na oślep przerażona.
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Może jakieś środki uspokajające? -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Kochane cioteczki- POMÓŻCIE![/B] Zaczęły się u nas pojedyncze strzały petard. Kaja wpada w panikę. Cała się trzęsie i nic nie pomaga uspakajanie, głaskanie. Nie wiem jak ona przeżyje Sylwestra. Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Nasza poprzednia sunia uwielbiała strzały i ciągnęła tam, gdzie najgłośniej więc nie wiem jak pomóc psu. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z przykrością muszę stwierdzić, że Kaja nie przemówiła do nas wczoraj o północy:shake:. Była tak zajęta swoim prezentem choinkowym, że w nosie miała pańciów. Dzisiaj mijają 3 miesiące odkąd ją mamy :lol:. -
:placz:To nie ma żadnego łazęgowania?
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:lol::lol:Dopiero wczoraj zauważyłam, że nasza Kaja ma z lewej strony pyska czarne wąsy a z prawej białe.:lol::lol::lol::lol::lol: -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
mila-ada replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_']Nie rozumiem o co pytasz ;)[/QUOTE] W początkowych postach ktoś napisał, że założył psu wątek ale nikt na niego nie zagląda. -
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
mila-ada replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Jaki jest adres tego wątku? -
[quote name='jola_li']To może razem z lekcją o traktowaniu zwierząt ;-)? Chętnie wyślę scenariusze na maila :-).[/QUOTE] Ja też jestem nauczycielką i bardzo proszę o scenariusze. Przy każdej okazji uczulam dzieciaki na cierpienie zwierząt, ale nigdy nie za dużo gadania na ten temat. [email][email protected][/email]
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ALMA2']U nas też dzwonią po Straż Miejską, dlatego lubimy jesien i zimę - bo wtedy nikogo nie ma. A zaczeliśmy zbierać sie w grupy, bo dla nas jest to bezpieczniejsze, niż łazić po cimnym parku samemu, z psem, który jak by się coś pewnie działo (pfu, pfu)to wskoczyłby na ręce, krzycząc ratuj:p. ot, takie to mamy srogie;) psy. Teraz czasmi przejeżdza samochodem Policja, ale oni sa ludcy i nawet sie zatrzymają i poczekają zeby połapac ogony, aby którys psiaczek nie wpadł pod koła. Nie zawsze jednak było tak słodko, ale teraz bardzo lubie te nasze spacery, różne psy, ludzie w różnym wieku myslę, że od 20 do 60 lat, wszyscy maja o czym rozmawiac, dla wielu napewno jest to duża odskocznia od problemów dnia. Nie chwalę się więcej, żeby nie zapeszyć. A na śwatełka to u nas moda zapanowała w tym roku, widać w ciemnych krzaczorach gdzie sa psy i czy czegoś nie zjadają.:roll: I posumowując uważam, że psiarze to fajna społeczność:p[/QUOTE] W 100% się z Tobą zgadzam:cool3: -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To rzeczywiście musi fajnie wyglądać z tymi światełkami. U nas w parku niestety niektórzy jak widza biegające psy, to dzwonia po Straż Miejską. Oni jeżdżą po naszym parku samochodami i z daleka ich widać, więc zawsze zdąży się wziąć psa na smycz. Staramy sie jednak wybierać takie miejsca, gdzie dzieci nie chodzą. -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']ani Mila-ada tam gdzie kupowaliście karmę oni mają takie szczotki - 3 rodzaje. Ja na razie dałam się naciągnąć na małą do ubrań i średnią do taipcerek. Rewelacja. Do zamiatania też sobie kupię. Fakt że są strasznie drogie. Ale raz przeciągne po wersalce i wszystko schodzi.[/QUOTE] Dzięki za info. Nie wiedziałam, że takie są:multi:. Hurtownia podobno zmieniła adres. Masz może nowy?:cool3: -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Pięknie dziękujemy Bros[/B]! Prawdziwa z Ciebie artystka.Trzeba talentu, żeby uchwycić ten wyraz szczęścia na Kajowym pysku. Co do szczotki, to u fryzjerów sprawdza się doskonale. Jest trochę droga(60zł), ale może warto zainwestować . Ja dodatkowo szczotkuję(psią szczotką) dywan. Zrobię to szybciej i dokładniej niż naszym super-odkurzaczem- polecam spróbujcie. Pozdrawiam cieplutko -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dokładnie tak!-Alma Dzisiaj byliśmy z Kają na spacerze organizowanym przez wrocławskich dogomaniaków. Wróciliśmy ubłoceni po pachy. Trochę się baliśmy, czy ona nie wywoła jakiejś awantury. Przy pierwszym zetknięciu z cała gromada zaprzyjaźnionych psów, czuła się przestraszona. Wszystkie zaczęły ją obwąchiwać, jeden obszczekał a ona podwinęła ogon i starała się przylgnąć do nas. Trochę to trwało, ale powoli zaczęła się włączać w zabawy i gonitwy. Nawet biegała razem z innymi za piłką tylko nie miała odwagi tej piłki wziąć. Następnym razem pójdziemy tam z jej zabawkami. Teraz śpi i chyba śnią jej się dzisiejsze przeżycia, bo przebiera łapami, popiskuje, mruga oczami i przyśpiesza oddech. Swoją drogą, to świetny pomysł z tymi wspólnymi spacerami-kapitalna socjalizacja dla psów, tym bardziej, ze prawie wszystkie pochodzą ze schronisk. Ciekawe, czy w innych miastach dogomaniacy tez tak się integrują. Niedługo dołączymy kilka zdjęc ze spaceru. Pozdrawiam -
Potwierdzamy, było świetnie. Bardzo było nam miło poznać wrocławskich Dogomaniaków:multi::multi:. Cieszymy się, że nasza Kaja potrafiła się odnaleźć w takiej gromadzie różnych psiaków. Do domu wróciła padnięta.Szkoda, że to tak daleko od nas ale co jakiś czas zameldujemy się z naszą panienką. Sami tez zdobyliśmy doświadczenie(szczególnie w sprawie ubrania:evil_lol:).Psiaki były cudne. Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za zaproszenie. Mila i Zdzich
-
Rex jest GOTOWY! Gdzie ten dom? NO I JEST DOM !!!!!!!!
mila-ada replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Zapisuję bidulkę -
A daleko ta zbiórka od parkingu? Bo nie wiem gdzie ten rów.
-
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
mila-ada replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
:lol:[quote name='ŚWIAT']Pozdrawiam wszystkich serdecznie na tym wątku[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
mila-ada replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
To strasznie smutne.Ma szanse na swój dom i może nic z tego nie wyjść. Zaczynam doceniać to, że Kaja bezboleśnie przeszła z hotelika do nas. -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
mila-ada replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Widać, że to jest człowiek dla tego psa. Volwi jest przesympatyczny a i Panu nic nie brakuje:diabloti:. Na pewno będą szczęśliwi- czego im życzę z całego serca.:multi: -
Ale wtopa! Myślałam, że to w Warszawie.