Jump to content
Dogomania

mila-ada

Members
  • Posts

    2930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mila-ada

  1. [quote name='bros']zorganizowałysmy się popołudniu - jakoś tak nam spotkanie wyszło :) a tak nawiasem to może już ustalimy datę psiowo-szkoleniowo-pogadankowo-ogniskowego spotkania ?[/QUOTE] Super- już się cieszę!
  2. Dzisiaj byliście z dużymi psiakami?:crazyeye: Szkoda, że nie wiedzieliśmy- była taka piękna pogoda. Na ND tylko mikropsy:placz:
  3. To niesamowite, że jeszcze tylu osobom leży na sercu los Kaji. Widać, że ta kochana morda:evil_lol: ma w sobie to coś, co nie pozwala o niej zapomnieć:evil_lol:
  4. A mój TŻ wczoraj był w Krakowie. Teraz będzie 10 kwietnia.
  5. [quote name='LILUtosi']:multi::multi: :loveu: :loveu: :multi: a nie wiele brakowało żebyście jej nie mieli ...ale przeznaczenie![/QUOTE] Inaczej sobie tego wytłumaczyć nie można:cool3:
  6. [quote name='bros']a ja ich nie widzę w albumie :/ Klauzunka mnie chyba nie bedzie w Trestnie w przyszłą niedzielę, mam gości[/QUOTE] To są te trzy w górnym rzędzie z prawej strony.
  7. Super-foty, tylko fotografa nie ma na żadnym. My też dorzucimy kilka.
  8. [quote name='Korenia']Korenia to ja :evil_lol:, psica to Amy ;)[/QUOTE] O matko!!!!!:ices_bla:, ale ze mnie sklerotyczka! Sory, mam strasznie kiepską pamięć do imion.:oops: Mam nadzieję, że mi wybaczysz:modla:
  9. Nam też było bardzo miło poznać przesympatyczną Korenię i jej Panią oraz prześliczną Kreskę z właścicielką. Dziękujemy za spacerek.
  10. [quote name='Iljova']Czy naprawdę to pół roku ? Super :-) Dużo szczęścia dla całej rodzinki :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy. Kaja daje nam dużo radości.
  11. [quote name='paulina23']Czy jest dzisiaj spacer w Trestnie??? bo jakoś nikt nic nie pisze.... nie chce być tam sama:P[/QUOTE] Bros we wcześniejszym poście zapraszała do Trestna.
  12. Dziś mija pół roku :multi:naszego ,,maleństwa". Po rannych zapasach ze swoim adoratorem Huskym wróciła taaaaka brudna, że trzeba było uczcić ten dzień kąpielą z duuużą ilością piany. Była bardzo nieszczęśliwa.:Help_2: W pewnym momencie prysnęła nam z wanny i trzeba było taką cieknącą znów dźwigać do wanny. Można sobie wyobrazić, jak wyglądała łazienka i my oczywiście:angryy:, ale jak wyschła, to się zrobiła śliczna-puchata. Dziś jeszcze wybieramy się na DOGO- SPACEREK, więc pewnie z tej ,,śliczności" niewiele zostanie. Kaja czuje się w mieszkaniu gospodynią. Lubi gości, ale ich kontroluje. Wczoraj koleżanka w żartach zamachnęła się na Zdziśka i Kaja natychmiast wystartowała na ratunek. Na dworze akceptuje wszystkich. Daje się głaskać, sama podchodzi do siedzących na ławkach, czasem podbiega do kogoś idącego z tyłu i znienacka dotyka dłoni nosem, czym straszy ludzi(dlatego tego akurat musimy jej oduczyć). Ostatnio jakiś starszy pan siedzący na ławce cmoknął na nią i ona oczywiście przyszła na pieszczoty. Pan stwierdził::shake:,,ten pies to pani nie obroni". Ale ja wiem swoje :razz:i myślę, że gdyby widziała zagrożenie, to by broniła. Psy(niezależnie od płci) traktuje przyjaźnie. Jeżeli wyczuwa wrogość, to odchodzi, albo odwraca się tyłem. Mimo to, zdarza się, że jakaś suka ją zaatakuje i wtedy Kaja nie pozostaje dłużna:mad:. Jednak nie gryzie, tylko przygniata do ziemi i wydaje groźne dźwięki pokazując cały garnitur zębów. Tak w ogóle, to świetny, :loveu:kontaktowy, skupiony na człowieku pies. Rozważam wzięcie Kaji kota do towarzystwa, ale TŻ póki co jest przeciwny.Ale.....
  13. [quote name='Korenia']My z Ulv zapraszamy na niedzielę na Nowy Dwór na 15 :)[/QUOTE] a gdzie konkretnie?
  14. My też chętni
  15. [quote name='justika']I trochę zdjęć od nas. Nasz waleczny pies przypłacił spacer kontuzją, bo oczywiście "posprzeczał" się z większą od siebie psicą. Głupia byłabym gdybym myślała, że to ją czegoś nauczy..... [URL="http://tinypic.pl/57jmm9gxn4kh"][IMG]http://tinypic.pl/i/00172/57jmm9gxn4kh_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/enwovd6c3ez0"][IMG]http://tinypic.pl/i/00172/enwovd6c3ez0_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/mggce0c37445"][IMG]http://tinypic.pl/i/00172/mggce0c37445_t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/ix1dj906w1g5"][IMG]http://tinypic.pl/i/00172/ix1dj906w1g5_t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Kaja też poniosła straty. Krwawiła z dziąsła i oko lekko uszkodzone. Ona nigdy nie atakuje, ale jak zostanie sprowokowana, to przygniecie do ziemi. Mam nadzieję, że Szila nie odniosła większych obrażeń.
  16. [quote name='bros']juz ciepło pelna para to jak tylko będę miała wolny wek zaczynamy :) aaa i farbe mam dla Ciebie[/QUOTE] Fajnie, bo już miałam kupić. Kiedy będziesz w pracy?
  17. Zoyka przeżyła ten maraton?
  18. [quote name='bros']to ja strzelam focha !!!!!! siędzę w pracy - barbarzyństwo[/QUOTE] No, bardzo Ciebie brakowało. Z niecierpliwością czekam na obiecane spacerki edukacyjne.
  19. Faktycznie na tym rozwidleniu pojechałam do góry. Na szczęście tylko kilkanaście metrów, wiec wycofałam i pojechałam dołem. Dzięki za wskazówki. Było świetnie.
  20. Mam nadzieję, że trafię. Jak za wałem skręcę w prawo, to jadę cały czas prosto?
  21. [quote name='Luna_wro']na niedzielę to może my się skusimy:)[/QUOTE] W niedziele Wschodni czy Trestno?
  22. [quote name='Uru']ja jutro do trestna. dzis tez bylismy, rewelacyjne warunki pogodowe kapielowe;D[/QUOTE] Jak do tego Trestna dojechać i gdzie się tam spotykacie? No i o której?
  23. [quote name='bros']fotka zupełnie jak obraz :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ist7Qlr_WhY/T13JzTTTL5I/AAAAAAAAAE0/EhF6d90VhVU/s640/2012-03-10%252012.42.33.jpg[/IMG][/QUOTE] OOO! Jak miło widzieć tą pięknotę.
  24. :lol:Gdzie to takie piękne drzewa rosną?
  25. [quote name='terierfanka']większość pojemników postawił ZDiUM, aby prosić o postawienie pojemników, trzeba zgłosić się do zarządcy terenu: "[I]W obrębie całego miasta, na terenach zielonych należących do Gminy Wrocław, rozmieściliśmy już 1250 oznakowanych pojemników przeznaczonych na psie odchody. W przypadku pozostałych terenów [B]obowiązek umieszczania pojemników na psie odchody spoczywa na podmiotach, które nimi administrują[/B]. Właściciela terenu można ustalić w Wydziale Geodezji , Kartografii i Katastru Miejskiego z siedzibą przy al.Kromera 44 we Wrocławiu.[/I]" czyli trzeba wiedzieć, kto administruje danym parkiem np. miasto? Zieleń Miejska?[/QUOTE] Bardzo dziękuje za informację
×
×
  • Create New...