-
Posts
2930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mila-ada
-
[quote name='AnnWrc']Witam. Robię drugie podejście:-) Może tym razem się uda:-) Składam zamówienie na naturalne gryzaki dla psa na allegro. U tego sprzedawcy: [URL]http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7211591[/URL] . Jeżeli uzbiera się chętnych na 250zł przesyłka wyjdzie gratis. Pan ma ceny bardzo konkurencyjne nawet jak na allegro, nie wspominając o sklepach zoologicznych. Myślę że to dobra opcja na zrobienie zapasów. Mam już zamówienie na ponad 160zł więc jeszcze 90zł i można zamawiać. Teraz konkrety: odbiór: centrum Wrocławia - galeria dominikańska, okolice dworca gł, park koło poczty gł, - ale również arkady i trasa autobusu 406. Płatność:jak kto woli - może być przy odbiorze, może być na konto. Zapraszam do wspólnych zakupów. Pozdrawiam.[/QUOTE] jeżeli jeszcze mozna, to jutro zamówię, tylko musze przemyslec co.
-
[quote name='brzośka']oo, a wie na jakiego uparciucha się porywa? ;) [URL]http://www.awp.akita-world.de/[/URL][/QUOTE] To jest fajny młody chłopak z Kątów Wrocławskich, który zbiera(4 tys) na kupienie szczeniaka Akity. Ja go namawiam, żeby lepiej adoptował a te pieniądze przeznaczył na szkolenie i takie tam. Mają duży teren wokół domu, wiec warunki fajne a i rodzina świetna. Dzięki za adres
-
Cioteczki, czy jest jakaś strona z akitami do adopcji? Mam chętnego, może sie uda wyadoptować jakiegoś potrzebującego psiaka.
-
[B]Pilne!!! Dostałam na PW prośbę od paula_t [/B] Hej! Bardzo pilnie szukamy kogoś doświadczonego z Wrocławia, kto dałby radę podjechać z ciotką anusiab na wizytę przedadopcyjną dla Masajka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225325-Czarny-Masaj-bardzo-prosi-o-pomoc-w-ogłaszniu"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...c-w-ogłaszniu[/URL] . Wizyta jest w piątek, w Sobótce. Z dojazdem nie ma problemu, gdyż anusiab jest zmotoryzowana, ale niestety niedoświadczona w takich sprawach. Dobrze by było, gdyby osoba, która pojedzie miała też możliwość podjechanie w przyszłym tygodniu na kolejną wizytą dla Masajka już w samym Wrocławiu. Bardzo prosimy o pomoc dla anusiab i Masajka [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Jeżeli któraś z cioteczek może pomóc, to bardzo proszę.
-
Porzucony pies przy drodze E40 pilnie potrzebuje pomocy
mila-ada replied to aPerfectDrug's topic in Już w nowym domu
Zagląda zagląda od dawna, ale nie jestem w stanie pomóc. Pozdrawiam serdecznie -
Dzisiaj spotkało mnie coś niezwykłego, ale zacznę od początku. Rok temu na początku września zaczęłam szukać pieska do adopcji i w internecie natknęłam się na psa, który był gnębiony przez inne psiaki w boksie i bał się w ogóle wychodzić z budy. Wolontariuszki pewnie go pamiętają- to był [I][B]OBI[/B][/I]. Postanowiliśmy go wziąć i pojechaliśmy do schronu w niedzielę. Jednak mimo posiadania jego numeru, nie mogliśmy go znaleźć. Szukał go też opiekun i p. Białoszewska w kompie, ale bez rezultatu. Rozmawialiśmy z jakąś wolontariuszką i obiecała poszukać psiaka w poniedziałek. Potem okazało się, że już został adoptowany, więc zaczęliśmy dalej szukać na stronach adopcyjnych i tak trafiliśmy do Lilu... Dziś zapuściłam się daleko w Park Zachodzni, ale stale spotykałam z suczki i Kaja nie za bardzo miała się z kim poganiać. Wreszcie wracając patrzymy, a tu idzie jakiś młody człowiek z takim dużym psem. Jakis mi sie znajomy wydawał i tak od słowa do słowa okazało się, że to jest Obi, tylko teraz się inaczej nazywa. Jaki on piękny się zrobił. Państwo włożyli w niego dużo pracy, żeby wyzbył się lęku. Zatrudnili nawet behawiorystę. Teraz jest ufnyi przyjacielski. Oni wypatrzyli go na jakiejś wystawie psów do adopcji koło Hali Stulecia. Te parę słów to taki mój ukłon w stronę wolontariuszek, których praca ma wielką wartość.
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mila-ada replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Lilu, możesz mi podać numer konta dla mojej koleżanki, która nie jest dogomaniaczką? -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mila-ada replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
cioteczki, moja koleżanka Ania wzruszyła się losem Badiego i chce coś wpłacić na biedusia. Proszę pilnie o numer konta -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mila-ada replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy do jutra zdążę ze zdjeciami i opisami, ale zobaczę -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mila-ada replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Zajrzałam przez przypadek na wątek Badiego. Dobrze go pamiętam z hotelika u Lilu. Faktycznie bardzo milusia psinka. Chętnie przekażę trochę rzeczy na bazarek. Niestety sama nie potrafię bazarku zrobić. Mogę zrobić zdjęcia i mogę się zająć wysyłką, jeżeli będą kupcy. Mieszkam we Wrocławiu( jeżeli to ma znaczenie). -
Czy one nie spacerowały w Parku Zachodnim?
-
Chętnie wezmę te miski dla Kaji.
-
Toż to normalnie monidło :lol:
-
ok, podaj mi numer konta na PW
-
Ja poproszę 75ml masło Karite:roll:
-
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady. Myślę, że Kaja będzie miała śliczne łokietki ;)
-
Bardzo dziękuję za wyczerpująca informację. U Kaji to jest zaczerwienienie i wyłysienie, to może jeszcze nie jest za późno. A z miękkimi posłaniami, to walka z wiatrakami. Ona szuka chłodu i tam się kładzie. Pozdrawiam
-
Cioteczki, poradźcie, jaka maść kupić na modzele. Jakoś zaczerwienione te łokcie. może do weta trzeba?
-
Dzięki wielkie za miłe spotkanie. Dużo się nauczyliśmy i zobaczyliśmy jak wiele jeszcze przed nami pracy:crazyeye:Okazało się, że nasz:lilangel:to taki :turn-l:jednak :cooldevi:. Nie wiem, kto wrócił bardziej padnięty:eviltong:. My czy Kaja? Bros-organizacja SUPER:B-fly:
-
Dobrze, że zajrzałam na wątek, bo byłabym o 14.00 przy baranach
-
No, masz talent literacki- nie da sie ukryć. A aktor bardzo realistyczny:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Jakbym wiedziała, że sie tak nudzisz, to bym poprosiła o pomoc w robieniu bazarku:razz:.
-
Kurcze, tak było pięknie i zaczęło lać. Mam nadzieję, ze do niedzieli się rozpogodzi.
-
Nasze paluszki już w górze:painting::multi: