Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
  • Posts

    5037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

  1. mam nadzieję że cos się ruszy!! ogłaszałaś go gdzieś?? Bora1 z Fb powinny dotrzeć 2 wpłaty, 20 i 100zł, jak dotrą to wkleję rozliczenie na fb:) ooo już widzę że 20zł jest na koncie:)
  2. powodzenia Miodku i szczęśliwej drogi Iwonia:)
  3. ja też cały czas trzymam kciuki za Bingusia:)
  4. ogłoszenia były robione jakiś tydzień temu...trzeba by się cofnąć o kilka postów;) bo dokładnie nie pamiętam, więc aktualne są, ale jak nie ma telefonów to można ponowić np zmieniając zdjęcia lub tekst...
  5. ciesze się że udało Ci sie załagodzić Bora sytuację i trzymam kciuki za domek:)
  6. sliczne legowisko będzie miał Miodzio:) przykro mi że nie mogłam się do transportu dołożyć ale w portfelu pustki;(
  7. fajny Karol:) a on młodzieniaszek chyba:)
  8. no właśnie jak Miodzio jedzie?? tym transportem co się na fb oferował??za zwrot kosztów czy za free?
  9. materiał na fb już dodaję, oto on: [URL]http://www.jaw.pl/video/show/12596[/URL] może też do pierwszego postu dać?? co do administrowania wydarzeniem to jak ktoś jeszcze chce to tylko zaproście mnie do znajomych i dodam;) co do wsparcia w leczeniu i utrzymaniu to jest to zadeklarowane dla osoby chcącej pomóc Bora1 a co się stało, że go musisz zabrać?? jak na gwałt to może do hoteliku w Sarnowie będzie miejsce? ile mamy czasu? będziemy najwyżej czegoś płatnego szukać, a potem mozna do bdt przenieść albo ds....
  10. Deer a nie zimno im teraz jak Wam temperatura tak spadła bez kubraczków?? Ja sama zastanawiam się nad kupnem dla mojej Lunki tylko ona długowłosa jest i nie wiem czy potrzebuje...w te mrozy u nas wychodziłam z nią tylko na krótko i jak już jej było zimno to w łapki, może jakiś znawca długowłosych przy okazji się wypowie:) a Wasze-Twoje i Tz zdjęcia są świetne!!
  11. jaki on jest smutny:( aż się popłakałam:(
  12. kilka dni nie oglądałam zdjęć, idę nadrabiać:) a jakby któraś cioteczka szukała klawiatury to zaprosze na bazarek dla Binga z meliny: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222606-Klawiatury-LENOVO-myszka-grais-dla-Binga-z-meliny-w-tragicznym-stanie-do-14.02[/URL]
  13. taa kubraczek potrzebny golusiej Mili;) przy okazji zaproszę na bazarek z nowymi klawiarutami: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222606-Klawiatury-LENOVO-myszka-grais-dla-Binga-z-meliny-w-tragicznym-stanie-do-14.02[/URL]
  14. zapraszam na bazarek z nowymi klawiaturami:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222606-Klawiatury-LENOVO-myszka-grais-dla-Binga-z-meliny-w-tragicznym-stanie-do-14.02[/URL]
  15. czekając na zdjęcia Shiry zaproszę na bazarek z klawiaturami na leczeniu Binga: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222606-Klawiatury-LENOVO-myszka-grais-dla-Binga-z-meliny-w-tragicznym-stanie-do-14.02[/URL]
  16. super akcja dziewczyny!! a powiedzcie zostały jakieś psy w Olkuszu?
  17. [quote name='elik']Bardzo proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/222216-30C!!!!-MALUSIE%C5%83KIE-SUNIECZKI-szukaj%C4%85-DT-aby-prze%C5%BCy%C4%87-zim%C4%99%28Olkusz%29!!!!!!!!!!!!!!!!!!?p=18577915#post18577915[/url][/QUOTE] dzięki Elik:)
  18. Ja tez bym prosiła o link wątku z tymi 15 psiakami, to główny olkuski? tak czy tak poproszę o link bo nie mam...
  19. jestem na zaproszenie Lara, niestety finansowo u mnie krucho, tyle bied utrzymać trzeba:( ogłoszenia sie robią więc nie wiem nawet jak pomóc... podrzucam!!
  20. a myślałam że Twoja suczka to Lili...no więc Lila i Mila super razem wyglądają:)
×
×
  • Create New...