Jump to content
Dogomania

Annaa4

Members
  • Posts

    4424
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Annaa4

  1. [quote name='paula82'][quote name='UlaFeta'] Sunia jest wysterylizowana, szczeniaków jest sześć. Zbierać możemy np. na dług w lecznicy za leczenie szczylów, i za chwilę trzeba będzie szczepić towarzystwo. :( i znowu wydatki.[/QUOTE] Pododaje informację na bazarkach, i powysyłam zaproszenia :)
  2. Pewnie czekam na informację :))i zamawiam :)
  3. [quote name='paula82'][COLOR="#4169e1"] Rachunki w lecznicy są coraz większe, zwierząt niestety wciąż przybywa[/COLOR] Leczenie Haszczanki: 203zł leki + 60zł badanie krwi, trzeba będzie jeszcze powtórzyć krew Leczenie Billa: 203zł kastracja 409,36 (szycie łapy w pachwinie, szycie mordy, poprawianie szwu po kastracji, który rozwalił i zniszczone trzy kołnierze) 49,80zł leki dla Billa. Sela 592,31zł ( w tym sterylka) Stary owczarek Dziadzio: 88,15zł (badanie krwi, USG) trzeba będzie jeszcze powtórzyć USG, oraz zrobić RTG Junior: 445,45zł kastracja (był wnętrem, dlatego tak dużo), 65,48zł łapka, którą ostatnio załatwił :( Azyl: 207zł za leczenie łapy. Gapcia z chorą skórą: 640,21zł za leki Szczeniaki i sunia ze stodoły: 889,02zł (leczenie szczylków, oraz w tym sterylizacja suni) Kot nowy: 88,32zł (poprawa po kastracji) 240zł karma dla Niry, oraz dla innych psów pod moją opieką 120zł dla szczeniąt i 120 dla psów dorosłych. [COLOR="#4169e1"]Razem 4191.10zł !!![/COLOR] to jest tylko część wydatków p. Joli!!! do tego wczoraj w nocy przybył kolejny owczarek, który biegł ulicą pod prąd, jest też nowy pies niewidomy, mocno wychudzony, którego ktoś zostawił przywiązanego w Markach i któremu na Cito potrzeba choć na chwilę DT!!! Nie zapłacony jest też rachunek za sunię ze ślepymi szczeniakami, która nadal jest w lecznicy, nie ma jej gdzie zabrać. P. Jola jest uziemiona, ostatnio jeździła niemal bez hamulców w samochodzie, wczoraj w warsztacie wydała ostatnie pieniądze, nie ma nawet na benzynę, aby jechać do lecznicy na ściągniecie szwów u psa. :([/QUOTE] Witam:smile: p.Jolu bardzo proszę o potwierdzenie kwoty jaka została przelana za ten bazarek na konto Znajdek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223681-Lakiery-ubrania-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-ZNAJDEK-Trwa-rozliczanie[/URL] 200zł- bazarek dla Znajdek, nie ma konkretnego celu a więc można przeznaczyć np. na spłatę któregoś zadłużenia w lecznicy. A Panie zapraszam do wpadania na bazarki!! Linki w podpisie. Mam nadzieje że wspólnymi siłami zmniejszymy dług w lecznicy .
  4. Witam. Zaproszę na bazarek dla Znajdek, bardzo proszę o podrzucanie :smile:) Linki w sygnaturce :smile: Nira też jest ujęta w bazarku :))
  5. Witam. Zaproszę na bazarek dla Znajdek, bardzo proszę o podrzucanie :smile:) Linki w sygnaturce :smile: W tym zbieramy dla Rudzi i Bibka:)
  6. Witam. Zaproszę na bazarek dla Znajdek, bardzo proszę o podrzucanie :smile:) Linki w sygnaturce :smile:
  7. Witam. Zaproszę na bazarek dla Znajdek, bardzo proszę o podrzucanie :smile:) Linki w sygnaturce :smile:
  8. Witam. Zaproszę na bazarek dla Znajdek, bardzo proszę o podrzucanie :smile:) Linki w sygnaturce :smile: Sunia też jest ujęta na bazarku :)
  9. Witam. Zaproszę na bazarek dla Znajdek, bardzo proszę o podrzucanie :)) Linki w sygnaturce :)
  10. Ech... Hmm ale powiem wam tak że ja też często słyszę po co trzymam świnie morskie które uciekają na mój widok. Spokojnie nie biję ich ;-) Tak jakby zawsze miała to być transakcja wiązana. Ja ci daję dach+jedzenie a ty masz skakać jak mówię. Ale to era konsumpcyjnego świata i tyle. A ja się cieszę jak Rudy nie ucieka do domku jak niosę jedzenie, raz nawet dał mi się pogłaskać :D Ludzie zapominają że naszym obowiązkiem jest zajmować się słabszymi. Zapraszam na bazarki linki w sygnaturce :)
  11. A ja zaproszę na kolejny bazarek dla Znajdek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224531-Wiosenny-bazarek-dla-Znajdek-%29%29Do-28.03-ubrania-i-nie-tylko[/url].
  12. Ja jestem. Tylko tworzę bazarki w tym jeden dla Teddego :))
  13. Już za chwilę już za momencik :)) Startuje z bazarkiem :)) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224825-w-produkcji-bazarek-dla-znajdek-wyprzeda%C5%BC-[/url]!!
  14. Już za chwilę już za momencik :)) Startuje z bazarkiem :)) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224825-w-produkcji-bazarek-dla-znajdek-wyprzeda%C5%BC-[/URL]!!
  15. Już za chwilę już za momencik :)) Startuje z bazarkiem :)) [url]http://www.dogomania.pl/threads/224825-w-produkcji-bazarek-dla-znajdek-wyprzeda%C5%BC-[/url]!!
  16. A mam takie pytanie, pewnie głupie ale zaryzykuje :)):D Robicie też czasami ogłoszenia w tv ?? W sumie to nie wiem czy są bo nie mam telewizora. Nie każdy ma przecież internet. Tylko pytanie jak to finansowo wychodzi.
  17. Bambu dostanie swoją gażę za upublicznianie jego zdjęć ??:)) Ktoś musi zostać jego agentem :)
  18. [quote name='bric-a-brac']Aniu, super! W kakadu to można powiesić plakat, który już mamy, bardzo ładnie zrobiony, do pobrania na www, tutaj na dole: [URL]http://znajdki.pl/nasze-potrzeby/[/URL] A obok ulotkę o 1%, tylko ta co ja mam, to raczej taka robocza jest...[/QUOTE] O dzięki poproszę mamę o wydrukowanie to może i u siebie w pracy powiesi :) Z tego bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223681-Lakiery-ubrania-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-ZNAJDEK-Trwa-rozliczanie[/url] Przelałam kwotę 200zł bardzo proszę o potwierdzenie jak zostanie zaksięgowana :)
  19. [quote name='bric-a-brac']Tak, babeszjoza zdiagnozowana, haska dostała leki, kroplówkę i pozostaje czekać. A propos ulotek, są jakieś nowe w kwestii 1% (poza tymi, które paros wcześniej robiła) ? Jak są, to ja chętnie na maila. Bo warto się teraz na 1% skupić... Kombinować gdzie reklamy wstawić poza dogo, żeby do ludzi dotrzeć. Ostatni dzwonek. Ja coś tam planuję, ale to we własnym zakresie. Może ktoś ma jakieś pomysły jak jeszcze podziałać w tym zakresie?[/QUOTE] Jeśli będą to ja też poproszę kolega pracuje w kakadu i powiedział że nie ma problemu ab coś na tablicy powiesić o znajdkach.
  20. Bidul noo:-/ Czekamy.
  21. Czytałam na FB. Dodatkowo dostałam taką wiadomość : Ania Bigosinska Napisz jakbedziesz dokładnie wiedziała jakie lekarstwa musi brać Teddy ale napisz ta lacinska nazwę lekarstwa zobaczę czy da sie tu coś kupić. Czekam na informację czy mam zrobić przelew za wizytę u weta i lekarstwa. I oczywiście trzymam kciuki za Teddego :)
  22. [quote name='bric-a-brac']Aniu, cieszę się, że jesteś :))) Tak, na karmę też. Ale sterylka, uśpienie i leczenie nie są jeszcze opłacone. To jeden z wielu psów leczonych, sterylizowanych pod finansami p.Joli. No i kwestia gdzie ją zabrać... na razie niewiadoma. Pani Jola nie ma gdzie, w każdym pomieszczeniu są psy. Więc coś trzeba będzie wymyśleć.[/QUOTE] Jestem , jestem finansowo niestety nie pomogę bo Maciejka generuje jak na razie tylko straty finansowe heheh :D ale ogólnie jest urocza :D Natomiast Ula podarowała rzeczy na bazarek, to robię ale idzie mi to strasznie. :-/
  23. [quote name='bric-a-brac']Ankieta wewnętrzna na dogo już jest. Korabiewice potrzebują głosów: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224526-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-marzec[/url]![/QUOTE] Jak karzesz Pani tak głosuje :))
×
×
  • Create New...