[quote name='filomen']jesli Jumper ma faktycznie właściciela to po operacji i rekonwalescencji, jak dojdzie do siebie, wróci do niego. Nie mamy zamiaru nikomu zabierać psa, przypomnę, że żyje dzięki dr Hyli , bo zabrała go z ulicy i udzieliła pomocy, kiedy potrącił go samochód. Pies nadal jest w ciężkim stanie.[/QUOTE]
... a właściciel zainteresował się psiakiem skoro juz wiadomo gdzie jest?