Jump to content
Dogomania

annika

Members
  • Posts

    1410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annika

  1. Super Księżniczka wygląda:iloveyou:
  2. Missieek! poszedł przelew 200 zł za sterylizacje Bonanzy, niech ma dziewczyna spokojne życie:fadein:
  3. Chłopak lubi te klimaty:megagrin:, może tam swobodnie biegać bo teren ogrodzony i psy które zna, no i ukochana piłka jest cały czas w użyciu:evil_lol: Nawet po krótkiej walce wewnętrznej :obrazic:kiedy to próbował bawić się dwiema zabawkami naraz bo bardzo był zdziwiony że Młody też chce, w końcu odstąpił szczeniorowi zabawkę:eviltong: A! skończyliśmy już jedno szkolenie także w najbliższym czasie postaramy się pochwalić dyplomem;)
  4. Pogonić, pogonić!! Skoro jest miejsce i jest kasa to szkoda czasu! Jeżeli co do Merry zostanie podjęta taka a nie inna decyzja to niech inny pies skorzysta.
  5. Witam Cioteczki! Ostatnie kilka dni spędziłem bardzo aktywnie kolejny wyjazd;) same zobaczcie : Ten Mały podbierał mi zabawki:mad: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5074/dscf0505m.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7776/dscf0514w.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9845/dscf0551pl.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5479/dscf0552q.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9827/dscf0516i.jpg[/IMG]
  6. Halllllllllllllo!!! Co z Merry? W końcu na czym staneło jedzie czy ktoś inny jedzie? To miejsce w hoteliku czeka? Bo może ja coś przegapiłam:hmmmm: - nie byłam kilka dni na dogo ale widze że tu cisza zapanowała:mad:
  7. a czemu likwidują? Decyzja gminy? weta? Dużo tam psów?
  8. Tytuł tego wątku powinien być "piękne psy do adopcji" bo co jeden to ładniejszy...
  9. O!! to Warka będzie miała przesiadkę w moich rejonach:razz:, co prawda planuje wyjazd w piątek, ale może chociaż na szybki uścisk łapy uda mi się załapać :cool3::hmmmm:
  10. Super że Dżeki w końcu się doczekał:multi:
  11. to ja deklaruje 10 zł stałej:razz: (tylko proszę mi przypominać na PW o wpłatach):thinkerg:
  12. Podtrzymuję deklaracje dla [B]Merry[/B]. Trzeba się spieszyć...
  13. kolejne życie za kratami.... To jak najbardziej należy jej się godna starośc...
  14. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: o żesz... no nie wiem co powiedziec, mam nadzieje że odpowiedzialna/świadoma adopcja:roll: To czekamy na info o kolejnym potrzebującym, może pozostańmy przy jakimś staruszku co długo siedzi (bo w sumie taka była myśl przewodnia tego wątku)
  15. jak adopcje? jakieś DS się znalazły ?
  16. Kundelek czarrrrrny,:cool3: a poprzednio: kundelek czarrrrrrrrrrny:evil_lol:
  17. Negro dalej nie ma transportu? DS czeka na niego?
  18. prosze o konto - coś dorzucę, A ile macie - ile brakuje deklaracji stałych? Nasz poprzedni pychol też miał takie uszyska:cool3: - często ktoś kto go widział po raz pierwszy mówił "ale nietoperz!":mad:
×
×
  • Create New...