[quote name='beta ata']Próbowalam znaleźć strone schronu w Olkuszu, sa informacje z 2008 roku o tym, że warunki są tam tragiczne i zdjęcia oraz jakas strona , na którą trzeba sie logować! Czy to o to miejsce chodzi? Co tam jest grane? I jak mozna zobaczyć te sunie w necie?[/QUOTE]
Nie wiem czy widziałaś ten wątek, ofiary tego miejsca właśnie....
[url]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-[/url]!