Jump to content
Dogomania

annika

Members
  • Posts

    1410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annika

  1. [quote name='beta ata']Próbowalam znaleźć strone schronu w Olkuszu, sa informacje z 2008 roku o tym, że warunki są tam tragiczne i zdjęcia oraz jakas strona , na którą trzeba sie logować! Czy to o to miejsce chodzi? Co tam jest grane? I jak mozna zobaczyć te sunie w necie?[/QUOTE] Nie wiem czy widziałaś ten wątek, ofiary tego miejsca właśnie.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/127622-OFIARY-SCHRONISKA-!-!-!-%C5%BBywe-trupy-b%C5%82agaj%C4%85-o-PILNE-WSPARCIE-!-!-[/url]!
  2. Co to szkolenie to niektóre szkoły dają 10-20% zniżki dla psów adoptowanych:cool3: A tak z ciekawości do jakiego miasta/miejscowości Nestorek pojechał?:lol: - już doczytałam!
  3. annika

    Metamorfozy

    śliczna pannica:cool3:
  4. jestem, postaram sie coś podesłac...
  5. annika

    Metamorfozy

    pisałam już na wątku ale powtórzę JEST NIESAMOWITY!!!
  6. [quote name='malawaszka']oj tam oj tam - chciałabym mieć tylko taki brzuszek :D[/QUOTE] Dzięki Ciotka!:thumbs: bo jakieś wytykanie zaokrągleń i braku wcięcia się tu odbywa:mad: A ja przecież mam piękną linię i w ogóle "ładny, zgrabny i powabny", no!:eviltong: ...i śnieżny ;) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2418/dscf0774a.jpg[/IMG]
  7. piękny chłopczyk, piękny... a jeszcze jakby miał swojego ludzia...
  8. Chwila relaksu;) [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8725/dscf0754d.jpg[/IMG] a wczoraj widziałem się z ciocią missieek, ciocia powiedziała, że jestem... grubasek,- obrażam się:obrazic:
  9. missieek napisz jak Mały(na żywo jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach:buzi: )po wyjęciu metalu? wszystko OK?
  10. ... bo to niedźwiedź... Świętokrzyski;) A tak na serio - to pies o niebywałej urodzie! (z niedźwiedzia to on cóś ma:cooldevi: )
  11. Pepciuś- fajny , ładniutki chłopczyk jest:cool3:
  12. jest niesamowity! piękne oczy:cool3:
  13. Ryszardzie!- gratuluje NOWEGO- WŁASNEGO domkuuuuuuuuu:cunao: Deklaracje zostawiam dla Romka , a jaki teraz będzie koszt miesieczny ?
  14. super:cunao: (....a skąd Państwo dowiedzieli się o Dyziu?)
  15. cudny jest, bardzo oryginalna uroda:cool3: (tak na moje oko to chłopak ma więcej niż 6 kg...):-?
  16. ... jakieś wiadomości ? - zdjęcia od Gustawa? Co u niego słychac?:razz:
  17. Piekne zdjęcia! Alladyn na kanapie z koteckami - miód na serce...:loveu: czyli sam wykonuje ćwiczenia wzmacniające łapy: wchodzenie na kanapę i fotel;)
  18. Jak miło widzieć naszą Wareczkę:grins: Super wygląda:loveu:, się troszku zaokrągliła?;)
  19. to dobrze że już po wszystkim. Teraz już dziewczyno będziesz miała spokój na całe życie:fadein: Buziaki dla Śnieżki:buzi:
  20. O!! też właśnie o tym pomyślałam, ze dawno Wareczka sie nam nie prezentowała:razz:
×
×
  • Create New...