[quote name='Isiak']Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze: nie spodziewam się, aby skarpeta dysponowała kwotami z wieloma zerami, dlatego moim zdaniem (może myślicie inaczej) nie powinna z założenia finansować pobytu psów w hotelikach i PDT. Po prostu skarpeta nie wyrobi... Na ten cel powinny być deklaracje stałe i jednorazowe, bazarki celowe. Skarpetę widzę jako skarbonkę na wetów (już same długi w lecznicach przyprawiają człeka o słabość), na wyciąganie psów, sterylki i kastracje, na transport.[/QUOTE]
Też tak myśle:p