-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
Lobaria replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Cały czas siedzę i czekam... -
[quote name='beta ata']OK , napisze, ale muszę powiedzieć, że zrobiła mi sie kolejka do tekstów :-) , widać że jest zapotrzebowanie na tzw. bajer ;-) :-D Postaram sie jak najszybciej, ale wszyscy chcą jak najszybciej, wiadomo, zwłaszcza, że idzie zima. Samo napisanie tekstu to betka, ale najpierw trzeba sie czegos sensownego o psiaku dowiedzieć, bo przecież nie znam żadnego osobiście, a to juz troche trwa. No i na natchnienie czasem chwilę poczekać trzeba ;-) :cool3: Postaram sie. Dobra, dobra, nie wierzę, że do tej pory dzwonia o Rufuska! Chcesz mnie podpuścić, ale niepotrzebnie, bo na ochotnika sie zgłosiłam ;-) A co do Rufuska, to właśnie dostałam mail od jego pana. Rufcio juz sie przywiązał, chodzi za panem, kładzie sie przy jego nogach itp.[/QUOTE] Niedowiarek:p jesteś straszny ;). Gdy szukałam swego szczęścia, to parę razy trafiłam na już nieaktualne ogłoszenia. [B]I DOBRZE[/B], bo to [B]Blunio[/B] na mnie czekał i to Jego Niunia wskazała mi z Psiego Nieba:loveu: Cieszę się, że masz dobre wieści o Rufusku. Czy Jego Pan ma jakieś zdjęcia - pokazałabym Bluniowi, gdyby był niegrzeczny:cool3: Cicho tu u słodziaka [B]Pepe[/B]:placz:
-
Czekamy na wieści o psiutach.
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
Lobaria replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Włąśnie !!!moze nie mają co z nim zrobić albo Policja odwiezie do schronu albo jakiś wioskowy wet .stwierdzi ,ze nie ma co leczyć ,....Kurde dzwonić trzeba[/QUOTE] Próbuję dodzwonić się do schroniska w Białej Podlaskiej, ale nikt nie odbiera... -
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
Lobaria replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Czy dziewczyny ,które są na interwencji wiedzą ze jest taka propozycja ? Ze miałyby gdzie umiescić psinę ?[/QUOTE] Jeśli ktoś ma telefon do dziewczyn, które są na interwencji, to warto byłoby Je poinformować. -
Oby Atosik nie podzielił losu Ulenki, Duszka, Misi... Trzymaj się mocno życia, chłopaku kochany, już nic złego ze strony ludzi Cię nie spotka.
-
[quote name='nescca']Witam..... mój Duszeńku...jestem na wsi w hotelu u Lilki..... tyle razy Ci obiecałam ,że zabiorę Cię tam. Nie dotrzymałam obietnicy. Proszę....usiądź na chmurce i podpłyń nad Jasienie :) Zobaczysz to piękne miejsce i Twoich pokrzywdzonych przez los pobratymców ... ale już wyleczonych i szczęśliwych . Kocham mocno.....[/QUOTE] Duszek JEST Z TOBĄ, jak i z nami wszystkimi.
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]przepiekne jesienne fotki Blunia :loveu: szczegolnie te z grzybobrania :smile: no to masz pomagiera ;-) [/I]Pomagier ciut się leni w poszukiwaniu grzybów, ale wspaniałomyślnie wybaczam[I]:lol: E, no, Lobaria , nie obrażaj sie, przecież żartowałam z tym zmuszaniem, wszyscy wiedzą, że bylo odwrotnie [/I] Było, było, sama pisałam na forum grzybowym, aby trzymali kciuki za WAS, a nie za Blunia:evil_lol: [B]Do 3 razy sztuka, jak mówią. Jeśli dom tymczasowy uzna, że nadaję się na opiekunkę dla tego nieprzeciętnego słodziaka[/B] [URL]https://picasaweb.google.com/108252648179427159760/BLUES?authkey=Gv1sRgCP6U687F7L-jYA#[/URL] [B]to niebawem będę go uczyć tropienia borowików ceglastoporych ;) Trzymajcie kciuki za dom tymczasowy :p PLLLLIZZZZ :)[/B] [I]Warto zmienić tytuł [/I]:smile:[I] A piękne, jesienne fotki Blunia można wstawić tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215788-Jesienne-krajobrazy-ze-Zwierzakiem-na-czele-bazarek-zdj%C4%99ciowy-dla-Azy-i-Barta-do25.10"]http://www.dogomania.pl/threads/2157...-Barta-do25.10[/URL][/I] Tytuł rzeczywiście już przestarzały. Nie mam czasu za bardzo na zabawę ze zdjęciami na dogo - ledwo wyrabiam / ostatnio nie / na moim forum grzybowym - czują się tam zaniedbywani, ale dzięki za link. -
KUBA ofiara mysliwego...3 strzały...cudem przezylem...
Lobaria replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Kubuniu, dzielny jesteś niesamowicie, a tego zwyrodnialca - mam nadzieję - da się namierzyć. Nie może zostać bezkarny. Teraz to się wku...... na maxa. Jak się czuje maluszek - Dajcie znać, jak będą wieści. -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Lobaria replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Nilsson']Niestety mam bardzo przykrą wiadomość;MISI JUŻ NIE MA:-(.Zaczęło jej się pogarszać z godziny na godzinę ,przestała wstawać ,miała drgawki i bardzo cierpiała.Po wielu telefonach z osobami z fundacji i konsultacjami z weterynarzami podjęliśmy decyzję o uśpieniu i ulżeniu jej cierpieniom.Wierzcie mi była to jedna z najtrudniejszych chwil w moim życiu.Misia była najgrzeczniejszym pieskiem jaki przewinął się przez mój dom.:-( Przepraszam jeżeli zrobiłam coś nie tak ,bardzo chciałam żeby wyzdrowiała.Jest mi strasznie przykro,nie mogę się z tą stratą pogodzić.[/QUOTE] Misiunio Kochana, biegaj szczęśliwa w Psim Niebie - dzięki Nilsson wiesz, co to znaczy miłość i szczęście. Dziękuję Tobie Nilsson za wspaniałą opiekę nad Misią i za to, że dzięki Tobie dziewczynka pamięta dobro, które Jej dałaś a nie zło, jakie wyrządzili inni i dlatego właśnie jest już szczęśliwa. Oj, namotałam chyba ciut, sorki, ale jestem bardzo poruszona odejściem Misi, mam nadzieję, że zrozumiecie co chciałam przekazać i wybaczycie bełkot... -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Lobaria replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymaj się, dziewczynko -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Lobaria replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Przez 12 lat miałam sunię, która miała jedno oczko, wzięłam ją taką ze schroniska. Oczko wydłubało jej wcześniej dziecko, a rodzice wyrzucili psa, aby bubla w domu nie trzymać. Niunieczka doskolnale sobie radziła nawet pod koniec życia, gdy na drugie oczko już widziała bardzo słabo. Co ciekawe, brak oczka zrekompensował się u niej wyostrzeniem słuchu / a nie węchu /. -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poszukiwany']Co to znaczy skrót TZ? :p Bo się domyślić nie moge ; D[/QUOTE] Towarzysz Życia. Z tego co wiem, zrezygnowano z Ż na rzecz Z aby łatwiej sie pisało... -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[B]Nanga[/B] od Nanga Parbat, himalajskiego ośmiotysięcznika. -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Moja poprzednia tymczasowiczka była caluteńka czarna (już w DS) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212630-Ma%C5%82e-czarne-Diabl%C4%85tko-ze-z%C5%82amanym-ogonkiem-ju%C5%BC-we-w%C5%82asnym-DOMKU-[/url]))) A maleństwo ogonek ma fajniusi i taki ładny, nakrapiany brzuszek... i jeszcze te skarpetki :) Jestem zauroczona ... [B]Psinka nie ma imienia - może jakieś propozycje?[/B](pozwolę wybrać TZ-towi, w końcu to jego znalezisko ;))[/QUOTE] Wątek Diablątka śledziłam od momentu zarejestrowania się na dogo. A zrobiłam to po adoptowaniu Blunia - to Czarnuszek z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/url] Od 11 strony wstawiam zdjęcia słodziaka, bo aparat nie może się powstrzymać przed fotografowaniem pięknisia. Twój TZ z pewnością wymysli fajne imię. -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Blunio / ten po lewej / to mój 4 psiak. Pierwszy był czarnulkiem z białym krawacikiem i tak już zostało... A szczylka ma super zakończenie ogonka [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg847/scaled.php?server=847&filename=foty004u.jpg&res=medium[/IMG] -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Lobaria replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Cudo... Jak ja kocham czarnulki. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/870855-1/Blunio+z+koszykiem+7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/870843-1/Blunio+z+koszykiem.jpg[/IMG] -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Blunio, jak zawsze, pieknie wygląda :-)[/QUOTE] Jest przecudny, a z grzybami Mu do twa... pysia ;) [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/870849-1/Blunio+z+koszykiem+3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/870851-1/Blunio+z+koszykiem+5.jpg[/IMG] -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Lobaria replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Nilsson']Misia zjadła,ale na leżąco,główka się jej trzęsie.:-([/QUOTE] Dobrze, że chce jeść, czyli nie poddaje się. Trzymajcie się obie. -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
Lobaria replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Całym sercem trzymam kciuki za Misię kochaną - maleńka, trzymaj się życia mocniutko.