-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Lobaria , co u Blunia? Pisz tu zaraz! ;-) Myślę, że Blunio ma na sobie obrożę z adresówką, sama mu kupiłam [/I] [I]:-) tylko nie widać, bo on ma dużo kudełków na szyjce. Dlatego też robiłam mu zdjęcia z apaszce :-) , żeby bylo widać, że to "zaopiekowany" piesek :-) Blunio chodzi krok w krok za opiekunem, a w lesie dosłownie deptał mi po piętach :-) , Lobarii tez się tak trzyma, a nawet jeszcze bardziej, więc nie ma aż takiej "paniki", że sie zgubi, poza tym Blunio nie "idzie za tropem", sprawdzałam to na wiele sposobow u siebie, on mimo urody spaniela, nie jest psem myśliwskim nawet w małym stopniu, generalnie miał w nosie zwierzęta na polu czy w lesie, jego interesuje tylko jego człowiek, bez czlowieka nigdzie sie raczej nie rusza, za czlowiekiem wszędzie pójdzie... Oczywiście uważam, że na początku bezwzględnie trzeba bardzo pilnować adoptowanego psa, bo nigdy nic nie wiadomo, ale już minęło troszkę czasu i myślę, że Blunio od Lobarii sie nie oddali.[/I] Już piszę - jesteśmy teraz w Namysłowie, gdzie zlecenie idzie jak krew z nosa i od rana do wieczora pracuję i końca nie widać. Tylko raz byliśmy w lesie - Blunio ma adresówkę na wsjakij słuczaj, ale pilnuje się mnie, jakby w odległości paru metrów ode mnie tlenu mu brakowało. Kiedyś / Blunio miał wtedy smycz luźno puszczoną / w lesie spod nóg wyskoczył nam szarak i pognał w dal. Blunio nie wykazał nim żadnego zainteresowania, mocno mnie to zdziwiło. Jestem dumna z Blunia - świetnie zachowuje się w hotelu. Nie szczeka, gdy ktoś przechodzi korytarzem, nie zareagował, gdy pani sprzątaczka zapukała do pokoju, ale rozjazgotał się, gdy gość pomylił pokoje i wszedł do naszego - po prostu szanuje swój szczek i używa go tylko w uzasadnionych przypadkach Przedwczoraj, podczas wieczornego spacerku, powoli podbiegał do nas młody bokserek - chciał się z Bluniem bawić. Blunio pogonił psiaka z pasja, o jaką go nie podejrzewałam. W mieście trzymam Blunia na smyczy / pogonienie bokserka spowodowało, że nie daję Bluniowi swobody /. W lesie nie mamy się czego bać - jesteśmy papużki - nierozłączki, Blunio pilnuje się bardzo i jest blisko na tyle, że czasami mam problem ze zrobieniem mu zdjęcia - muszę prosić go, aby został na miejscu, gdy ja odchodzę parę kroków w aparatem. Wstawiam ostatnie zdjęcia z lasu i z pokoju hotelowego, w którym są cztery łóżka, ale Blunio okupuje tylko moje :lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/848337-1/Blunio_003.jpg[/IMG] -
Maniek serce peka gdy na niego patrzę MANIUŚ ZA TM
Lobaria replied to abra64's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny psiak. Jak długo jest w schronisku, czy znasz jego historię -
Zorientuję się na miejscu, po wizycie dam znać, jak nie tu, to tel do kora78
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wczoraj wydawało się, że Blunio jest lasem znudzony... [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/843641-1/Blunio+si__+nudzi.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/843643-1/Blunio_002.jpg[/IMG] To tylko pozory - potem znalazł swojego pierwszego grzyba :lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/843402-1/Blunio+z+grzybem.jpg[/IMG] -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]leży na glebie albo jeszcze lepiej [/I]Zapraszam do odpowiedniego tematu, który stworzyłam ma forum - pośmiać się można i ze zdjęć, i z komentarzy[I]:lol: [URL]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=11557&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL] [/I] -
[I]jak nas znalazlas? [/I]Od tygodnia jestem na dogomanii po zaadoptowaniu psiaka / w poprzednim poście dałam linka /. [I]jaka to jest miejscowosc[/I] To duża wieś, siedziba gminy, ale nie ma tam ruchu jak na Marszałkowskiej. Jest otoczona polami. Przejeżdżałam tam tylko raz rok temu, więc szczegółów nie pamiętam.
-
Witam, mieszkam niedaleko Doruchowa, jeśli uznacie,że nadawałabym się na wizytę to dajcie znać. Sama tydzień temu zaadoptowałam psiaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi/page11[/url] ale psiarą jestem od zawsze.
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Klaudus__ [/B]prosił o zdjęcia Blunia - do tego nie trzeba mnie namawiać:lol: Focę wszystko, co jest grzybem i... Bluniem;) Dzisiejsze z lasu [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842394-1/Blunio+w+lesie.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842396-1/Blunio+w+lesie+1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842398-1/Blunio+w+lesie+2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842402-1/P8277949.jpg[/IMG] Blunio nauczył się dziś w lesie chłeptać wodę z dłoni, choć początkowo nie bardzo wiedział, o co chodzi. Pragnienie okazało się silniejsze :lol: -
JEST BŁĄD NA ALLEGRO WŁAŚNIE WYLICYTOWAŁAM 2 CEGIEŁKI I NA MAILA PRZYSZŁA WIADOMOŚĆ OD ALLEGRO, ALE NIE O KUPNIE, ALE POTWIERDZENIE ZŁOŻENIA OFERTY, KTÓRĄ MOŻE KTOŚ PRZEBIĆ LUB NIE. W związku z tym wygra aukcję JEDNA osoba, która przez 9 dni złoży najwyższą ofertę. CHYBA BRAKUJE W AUKCJI ZAPISU KUP TERAZ. Poniżej zdjęcie maila, który dostałam od Allegro. Kochani - zróbcie coś z tym
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]dziś wyadoptowałam drugiego tymczasowicza. [/I]Cieszę się, ze druga psina znalazła dobry dom, ale wyobrażam sobie, jak to znów przeżyłaś... -
Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!
Lobaria replied to Agata Balu's topic in Okrucieństwo
podpisałam -
Tu potrzebna jest policja, zanim zwyrodnialec wykończy psine. I dowody w postaci zdjęć lub nagrania, jak facet znęca się nad nim.
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Z pierwszego postu tego wątku - cytuję [I]Niestety nie jest w żaden sposób 'wyjątkowy'... Więc znaleźć cokolwiek dla Niego będzie bardzo trudno... Zerknijcie na tego biedaka...[/I] Jest wyjątkowy pod każdym względem i taki kochany. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Blunio już chce się bawić i sam przyjmuje pozy zaczepne...:multi: [U][IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842059-1/Blunio_001.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842061-1/Blunio1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842063-1/Blunio2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/842065-1/Blunio3.jpg[/IMG] [/U] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/v/users2/EWF/2009/Humor/Zwierzaki/Blunio/Blunio_001.jpg.html[/IMG] -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]jeśli Bluniowi coś stanie się z Twojej winy, to Cie uduszę!![/I] :-D :-D :-D To się nie boję - pilnuję Blunia jak oka w głowie - eksperyment ze sklepem odpowiednio zabezpieczyłam :lol: [I]I ucałować Go tam proszę[/I] Zrobione :calus: