-
Posts
6285 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lobaria
-
[quote name='inga.mm'][SIZE=4][COLOR=darkred]Rozmawiałam wlasnie z Kaludus i dziecko jest w lecznicy, ma problemy z przełykaniem, stwierdzono silną anemię, zapchlony po granice sierści, uszy zainfekowane do gruntownego przebadania, czekają na dalsze badania[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Dziękujemy za wieści i czekamy na dalsze.
-
[quote name='nescca']Witajcie kochani.....dziś nocka mineła spokojnie. Dusio tylko o 2 zmieniał boczek więc przy okazji żeśmy Go wycałowali :) Przytulił się pleckami do mnie i zasnął. Rano okazało się ,że mamy zapalenie żyły. Wezwałam weta i kazałm sie przekłuć w inna łapinkę. Venflonek mamy teraz w tylnej łapusi. Dożylnie nadal glukoza z duphalaytem. Sikanko eleganckie. 3 razy rano. Myślę ,że św .Franciszek usłyszał..... UFF, jaka ulga...i radość :multi: Przepraszam za offa, ale tyle kochanych cioteczek do Dusia zagląda, a to świeża sprawa... http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czna-wyg%C5%82odzona-i-katowana-sunia!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o
-
[quote name='Klaudus__'][I]Ja zaraz wychodzę do pracy - będę jak coś to pod tel. Sądzę,że konieczne będzie allegro cegiełkowe - może znacie kogoś kto mógłby je zrobić?? Chcemy jak najprędzej małą wyciągnąć.[/I][/QUOTE] Chętnie się podejmę, cegiełkowego nigdy nie robiłam, ale przy Waszych podpowiedziach na pewno dałabym radę
-
U Pani ogrodzenie jest bardzo solidne, podmurowane, a jak psiaki przeskakują, to widać po moim Bluniu - chłopak koniecznie chciał iść za mną do sklepu:lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849937-1/Blunio+uciekinier3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849923-1/Blunio+uciekinier1.jpg[/IMG]
-
[I]zwial raz przez ogrodzenie jakos [/I]Pewnie przeskoczył[I]:cool3:. [/I]Dobrze, że domek zdaje relacje[I]:lol: [/I]
-
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta1990']gratulacje pięknego psiaka :D[/QUOTE] To zasługa zaangażowanych Cioteczek i Ich wielkiej determinacji:loveu: -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Biedna czarna jagódka się skąpała ;-) :-) Myślisz, że on Rufiego zobaczył w tym Fafiku? :mad: :evil_lol:[/QUOTE] Tak pomyślałam, jak tylko Blunio pomknął do niego szczekuląc niezbyt przyjaźnie. -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ostatecznie Blunio wyładował swoją frustrację w bazie, na resztce kości :lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859549-1/Blunio+z+ko__ci__.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859551-1/Blunio+z+kosci__+1.jpg[/IMG] -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Potem był już ostrożny w podchodzeniu do mokrego [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859916-1/Blunio+po+k__pieli.jpg[/IMG] Pod koniec spaceru zobaczył kolegę, który chyba przypomniał Mu towarzysza, którego nie za bardzo lubił [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859541-1/kolega.jpg[/IMG] Reakcja była natychmiastowa - sprint tak szybki, że nie zdążyłam tego sfotografować - następna fota już z chyba niezbyt przyjaznej dyskusji obu panów... [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859545-1/z+koleg__.jpg[/IMG] Obie z panią Fafika uspokoiłyśmy towarzystwo na tyle, że potem Fafik puścił oko do Blunia ;) [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859547-1/kolega+jest+ok.jpg[/IMG] -
Blunio szczęśliwy w DS u Lobarii zbiera grzybki :D:D:D:D!!!
Lobaria replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='beta ata']Co taka cisza u Blunia, lobario ? :-) Gdzie nowe zdjęcia? No, nie wierzę, że do lasu z Bluńciem nie chodzisz ! :-)[/QUOTE] Cisza, bo pracujemy ciężko, aby zarobić pieniążki za transport Blunia i inne psiaki w potrzebie, strasznie wkurza niemoc, gdy wszystko się przeciąga. Nie byliśmy w lesie od ubiegłej soboty, ale wczoraj przeszliśmy się wokół kępińskiego stawu - był to dla Blunia dzień pełen wrażeń. Chętnie chłeptał wodę ze stawu i wchodził w mokre :cool3: / woda jest czyściutka, to raj dla wędkarzy / [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859535-1/Blunio+w+wodzie.jpg[/IMG] W pewnym momencie jednak [I]przegiął[/I] i zaliczył nieplanowaną kąpiel:roll::roll::roll: Fotki słabe, bo Blunio BARDZO SZYBKO chciał się wydostać na suchy ląd :lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859537-1/Blinio+kapiel.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859543-1/Blunio+k__piel+1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859539-1/Blunio+k__piel+2.jpg[/IMG] cdn [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/v/users2/EWF/2009/Humor/Zwierzaki/Blunio/Blunio+w+wodzie.jpg.html[/IMG] -
Bezdomny Morusek z uszkodzoną żuchwą prosi o pomoc!
Lobaria replied to Mortes's topic in Już w nowym domu
Na dogo zalogowałam się niedawno / po adopcji Blunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/URL] o tego czasu siedzę na dogo codziennie, ale na Moruska trafiłam po raz pierwszy. Trzymam kciuki za chłopaka, oby zaznał dużo szczęścia w najlepszym domku :-)