Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [quote name='Selenga']Mogę Ci wysłać "instrukcję obsługi" takich aukcji :) zawsze to parę pułapek mniej będzie do ominięcia i mniej aukcji zablokowanych przez allegro...[/QUOTE] Wysłałam Tobie na PW mojego maila
  2. [quote name='Selenga']bardzo proszę nie obrażać tych sympatycznych jaszczurek takim porównaniem :mad: allegro cegiełkowe będzie jak tylko Klaudus napisze co powiedzieli weci[/QUOTE] Super, ja też ćwiczę na allegro wstawianie cegiełkowej aukcji, może kiedyś się przyda.
  3. [quote name='Lili8522']Mój DT jest bezpłatny, pies tylko musi mieć karmę[/QUOTE] Czyli psina będzie pod Twoją opieką - dobra wiadomość.
  4. [SIZE=4][COLOR=darkred]To jest chłopiec!!!! [/COLOR][/SIZE]W pierwszym poście Klaudus napisała, że to Ona, ale to teraz nie jest najistotniejsze - ważne, aby psiak wyszedł cało z tego zagłodzenia.
  5. [quote name='sillann']zeby tylko udalo jej sie wyjsc z takiego zaglodzenia:(:(:( czekamy na dalsze wiesci[/QUOTE] Biedna [B]Ulenka:-([/B]... tak mnie się przypomniała. Sio, złe myśli...
  6. [quote name='inga.mm'][SIZE=4][COLOR=darkred]Rozmawiałam wlasnie z Kaludus i dziecko jest w lecznicy, ma problemy z przełykaniem, stwierdzono silną anemię, zapchlony po granice sierści, uszy zainfekowane do gruntownego przebadania, czekają na dalsze badania[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Dziękujemy za wieści i czekamy na dalsze.
  7. [quote name='nescca']Witajcie kochani.....dziś nocka mineła spokojnie. Dusio tylko o 2 zmieniał boczek więc przy okazji żeśmy Go wycałowali :) Przytulił się pleckami do mnie i zasnął. Rano okazało się ,że mamy zapalenie żyły. Wezwałam weta i kazałm sie przekłuć w inna łapinkę. Venflonek mamy teraz w tylnej łapusi. Dożylnie nadal glukoza z duphalaytem. Sikanko eleganckie. 3 razy rano. Myślę ,że św .Franciszek usłyszał..... UFF, jaka ulga...i radość :multi: Przepraszam za offa, ale tyle kochanych cioteczek do Dusia zagląda, a to świeża sprawa... http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesi%C4%99czna-wyg%C5%82odzona-i-katowana-sunia!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzie%C5%82o
  8. Pozdrawiam całą Dusiową Rodzinkę - trzymajcie się cieplutko.
  9. Maleńka, niech Cię jak najwięcej cioteczek zobaczy w to sobotnie przedpołudnie...
  10. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]oprawcami byli młodzi chłopcy - to nie pierwsza Ich ofiara.[/COLOR][/SIZE][/FONT] Czy ci zwyrodnialcy są znani i czy poniosą konsekwencje - pewnie retoryczne pytanie...
  11. [quote name='Klaudus__'][I]Ja zaraz wychodzę do pracy - będę jak coś to pod tel. Sądzę,że konieczne będzie allegro cegiełkowe - może znacie kogoś kto mógłby je zrobić?? Chcemy jak najprędzej małą wyciągnąć.[/I][/QUOTE] Chętnie się podejmę, cegiełkowego nigdy nie robiłam, ale przy Waszych podpowiedziach na pewno dałabym radę
  12. Boże, te oczęta... [IMG]http://images8.fotosik.pl/2858/08890d3924650d76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/2858/a1e5a73980d0d38cmed.jpg[/IMG] Na razie mogę pomóc tylko podnosżąc maleńką, ewentualnie dawać ogłoszenia, ale nigdy ich jeszcze nie robiłam - tylko allegro znam jako tako.
  13. Duszku Kochany, trzymaj się, wszyscy jesteśmy z Tobą i nesccą - tyle ciepła z tylu serc musi Wam pomóc.
  14. To bardzo dobra wiadomość , że Pani doktor nie radziła uśpić Duszka - maleństwo, Ty MUSISZ ŻYĆ:lol:
  15. U Pani ogrodzenie jest bardzo solidne, podmurowane, a jak psiaki przeskakują, to widać po moim Bluniu - chłopak koniecznie chciał iść za mną do sklepu:lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849937-1/Blunio+uciekinier3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849923-1/Blunio+uciekinier1.jpg[/IMG]
  16. [I]zwial raz przez ogrodzenie jakos [/I]Pewnie przeskoczył[I]:cool3:. [/I]Dobrze, że domek zdaje relacje[I]:lol: [/I]
  17. Trzymajcie się tam jutro, noski do góry... oba - nesscowy i Dusiowy.
  18. [quote name='Marta1990']gratulacje pięknego psiaka :D[/QUOTE] To zasługa zaangażowanych Cioteczek i Ich wielkiej determinacji:loveu:
  19. [quote name='beta ata']Biedna czarna jagódka się skąpała ;-) :-) Myślisz, że on Rufiego zobaczył w tym Fafiku? :mad: :evil_lol:[/QUOTE] Tak pomyślałam, jak tylko Blunio pomknął do niego szczekuląc niezbyt przyjaźnie.
  20. A tak..... będzie musiał odejść nienawidząc ludzi...... . Jeśli odejdzie / ale wierzymy, że nie /, to kochając Ciebie i wiedząc, że jest przez Ciebie kochany, więc proszę, nie myśl tak, jak napisałaś. Trzymajcie się oboje.
  21. Ostatecznie Blunio wyładował swoją frustrację w bazie, na resztce kości :lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859549-1/Blunio+z+ko__ci__.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859551-1/Blunio+z+kosci__+1.jpg[/IMG]
  22. Potem był już ostrożny w podchodzeniu do mokrego [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859916-1/Blunio+po+k__pieli.jpg[/IMG] Pod koniec spaceru zobaczył kolegę, który chyba przypomniał Mu towarzysza, którego nie za bardzo lubił [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859541-1/kolega.jpg[/IMG] Reakcja była natychmiastowa - sprint tak szybki, że nie zdążyłam tego sfotografować - następna fota już z chyba niezbyt przyjaznej dyskusji obu panów... [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859545-1/z+koleg__.jpg[/IMG] Obie z panią Fafika uspokoiłyśmy towarzystwo na tyle, że potem Fafik puścił oko do Blunia ;) [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859547-1/kolega+jest+ok.jpg[/IMG]
  23. [quote name='beta ata']Co taka cisza u Blunia, lobario ? :-) Gdzie nowe zdjęcia? No, nie wierzę, że do lasu z Bluńciem nie chodzisz ! :-)[/QUOTE] Cisza, bo pracujemy ciężko, aby zarobić pieniążki za transport Blunia i inne psiaki w potrzebie, strasznie wkurza niemoc, gdy wszystko się przeciąga. Nie byliśmy w lesie od ubiegłej soboty, ale wczoraj przeszliśmy się wokół kępińskiego stawu - był to dla Blunia dzień pełen wrażeń. Chętnie chłeptał wodę ze stawu i wchodził w mokre :cool3: / woda jest czyściutka, to raj dla wędkarzy / [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859535-1/Blunio+w+wodzie.jpg[/IMG] W pewnym momencie jednak [I]przegiął[/I] i zaliczył nieplanowaną kąpiel:roll::roll::roll: Fotki słabe, bo Blunio BARDZO SZYBKO chciał się wydostać na suchy ląd :lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859537-1/Blinio+kapiel.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859543-1/Blunio+k__piel+1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/859539-1/Blunio+k__piel+2.jpg[/IMG] cdn [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/v/users2/EWF/2009/Humor/Zwierzaki/Blunio/Blunio+w+wodzie.jpg.html[/IMG]
  24. Na dogo zalogowałam się niedawno / po adopcji Blunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/URL] o tego czasu siedzę na dogo codziennie, ale na Moruska trafiłam po raz pierwszy. Trzymam kciuki za chłopaka, oby zaznał dużo szczęścia w najlepszym domku :-)
×
×
  • Create New...