Jump to content
Dogomania

Lobaria

Members
  • Posts

    6285
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lobaria

  1. [I][B]porzucono ślicznego owczarka razem z jego materacykiem, pięknym kocykiem i torbą z resztką karmy. [/B][/I]Jacy porządni ludzie:angryy::angryy::angryy: - w swoim mniemaniu sumienie mają pewnie czyste. Tak - bo nie używane. Piękny psiak - na pewno szybko znajdzie prawdziwy dom, czego życzę Mu z całego serca.
  2. Wielki szacunek dla Pani Teresy, psiutku - nawet nie wyobrażasz sobie, jakie Cię szczęście spotkało w tym nieszczęściu.
  3. Od niedawna jestem na dogo, po adopcji psiaka. Więcej czytam, niż się odzywam... Teraz nawet nie wiem, co napisać - to takie niesprawiedliwe, że odchodzi tak wspaniały Człowiek oddany psim bidom. Zuzka, jesteś teraz ze swoimi psiakami - one dadzą Tobie poczucie bezpieczeństwa, jak Ty Im dawałaś...
  4. Hopsiaj do góry, ślicznotko
  5. Jakie cudne, maleńkie biedactwo... Na razie nie mogę pomóc finansowo, ale będę zaglądać i podnosić.
  6. Uwielbiam utrwalać na karcie moje pasje i chwile, aby potem do nich wracać... Jeszcze jedna wczorajsza fota Blunia [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/853391-1/Blunio+w+bor__wkach.jpg[/IMG]
  7. [quote name='beta ata']Bluńcio zawsze cudny, ale na tym ostatnim zdjęciu, to już powala :-) Nosialek czarniutki! Ha!! A ja też byłam na grzybach! Jak na mnie, to wyczyn! :-) :-) zwłaszcza, że znalazłam parę kozaków :-) Ze mnie taki grzybiarz, jak z koziej... no... :-) Grzyby były tylko pretekstem, żeby pojechać do lasu przy ładnej pogodzie i odsapnąć troche od różnych spraw, które mnie nie oczszędzaja ostatnio. Było bardzo przyjemnie, tu są piękne bujne lasy. Nazbierałam dorodnej jarzębiny i dzikiej róży (dodaję do powideł), pospacerowałam z moją Tami... Ona nie trzyma sie aż tak blisko, jak Blunio, ale też blisko, więc spacery po lesie są czystą przyjemnością, nie ma "swoich" pomysłów na zajecia w lesie ... :-) Miałam wcześniej dwie suki, z kt. jedna namiętnie polowała - nie bylo mowy, żeby wziąć je na spacer do lasu bez smyczy. Teraz pod tym względem mam luksus, Tami może ze mną jechać wszędzie, bo wszędzie zachowuje sie idealnie :-)[/QUOTE] A miałaś aparat fotograficzny;) Dobrze, że byłaś w lesie - las to niesamowity odstresowywacz. Zastanawiam się, czy nie wstawić tego ostatniego zdjęcia Blunia jako avatarka;)
  8. Blunio i grzyby - foty z wczoraj. To pierwsze bardzo się podobało na moim forum grzybowym;) [url]http://www.forum.nagrzyby.pl/viewtopic.php?t=12379&postdays=0&postorder=asc&start=3720[/url] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/852423-1/Blunio+dumny+z+siedziunia.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/852425-1/Blunio+z+__uskwiakami.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/852362-1/Blunio+z+__uskwiakiem.jpg[/IMG]
  9. Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Pani - Reksio już u Niej - rozgląda się po domku, wszystko obwąchuje i ponoć jest ok, Pani powiedziała, że jest słodki.
  10. Po raz kolejny czytam wątek Blunia, ale dopiero teraz dostrzegłam poetyckie zdolności [B]beta ata[/B] [I]Dla Czarnuszka grosik zbieram! Prosze wpłacać jak ch... ...era![/I] moja odpowiedź Czarnuszek pełen radości całuje Ciotki z wdzięczności... Następne zdjęcia ślicznota - jest tak cudny, że aparat nie może się powstrzymać:lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/850823-1/Blue1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/850825-1/Blue2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/850827-1/Blue3.jpg[/IMG]
  11. Pieniążki za paliwo wreszcie będę mogła wpłacić - jutro lub pojutrze - przepraszam za zwłokę. Wstawiam zdjęcia z wczorajszego lasu [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/850651-1/P9128445.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/850653-1/P9128446.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/850655-1/P9128448.jpg[/IMG] I juz nie wiem, komu jest lepiej - Jemu ze mną, czy mnie z Nim
  12. [quote name='kora78']lobaria, a Ty moze za zwrot kasy bys mogla pojechac po Reksia i go dowiezc?[/QUOTE] Niestety, nie dam rady, ale popytam znajomych, którzy często jeżdżą do Wrocławia - może udałoby się odebrać Reksia z Wrocka, gdybyście tam mogli go dowieźć.
  13. [quote name='BUDRYSEK']maly pieron :)[/QUOTE] Przekazałam Mu te słowa - słuchał z łobuzerskim uśmieszkiem:razz: Dziś chciał się schować w trawie, ale go wypatrzyłam:lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849931-1/Blunio+w+trawie.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849935-1/Blunio+w+trawie+2.jpg[/IMG] Blunio jest tak cudny, że NIE MOŻNA Go nie focić :cool1:, ale aparatu już się nie boi, wręcz pozuje, jak tu, gdy siedzi przed domkiem, jak Basza:lol: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/850103-1/Blunio+1_001.jpg[/IMG]
  14. [quote name='BUDRYSEK']o cholera! to moze byc problem[/QUOTE] Nie ma problemu żadnego - zostaje w domku, gdy wychodzę do sklepiku - dziś zrobiłam eksperyment... i udał się :lol:. Nakryłam drania z aparatem fotograficznym w ręce :lol: Przekochane piesio z Blunia - chce mi towarzyszyć wszędzie. Dziś pomagał mi w zbiorze czarnego bzu. [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849929-1/Bluino+z+koszem.jpg[/IMG]
  15. Uff, niech wreszcie psiut dojedzie do domku - przedwczoraj dzwoniłam do Pani, odebrała córka i dowiedziałam się, ze są problemy z transportem. A dzwoniłam, aby dowiedzieć się, jak psina się adoptuje. Trzymam kciuki za pomyślną drogę Reksia.
  16. Dziś przydybałam Blunia, jak wydobywa się z ogródka, gdy wychodzę do sklepu, który jest po sąsiedzku - siedzi z niewinną minką parę metrów przed oszklonymi drzwiami sklepiku na baczność:cool3: [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849921-1/Blunio+uciekinier.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849937-1/Blunio+uciekinier3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849923-1/Blunio+uciekinier1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/849925-1/Bluini+uciekinier3.jpg[/IMG]
  17. Ale rozanielona mordka:razz: Całusy w to piękne pycho, Duszku. Masz szczęście, że trafiłeś do takich serc.
  18. Przed chwilą rozmawiałam tel z Ludką - propnowałam poprosić taksówkarzy nudzących się na najbliższym postoju, ale postój daleko. Propozycja zadzwonienia do jakiejś korporacji z prośbą o pomoc / w zamian moglibyśmy na dogo zareklamować korporację / też została odrzucona. Większa ilość ludzi z pewnością złapałaby psiaka.
  19. Chciałam wpłacić 2 dyszki / tylko tyle, bo bieda u mnie straszna / na Juranda, ale jednak podzielę te skromne pieniążki. Duszku - trzymkaj się mocno, masz cudowną opiekę i musisz żyć - przecież chcesz. Będę często do Ciebie zaglądać.
  20. Jurandku, mizianki na dobranoc - daj znać , co u Ciebie.
  21. Jurandziku, witaj skoro świt, mizianki na dzień dobry :glaszcze:
  22. Witam Juranda i Was wszystkich - jestem na dogo od niedawna, po zaadoptowaniu Blunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/URL] Od tego czasu całymi wieczorami siedzę tu i czytam o psich nieszczęściach. Przeżycia Juranda szczególnie mnie wzruszyły, mimo biedy postaram się coś wpłacić. Czy zamierzacie ponowić aukcję na allegro - ta już się skończyła a cieszyła się dużym powodzeniem - następna również może przynieść kaskę na operację psiuta. Jurandku słodki - trzymam za Ciebie kciuki, będę Cię często tu odwiedzać.
  23. [quote name='beta ata'] No, ale Blunio... :-) Blunio jest śliczny i w ogóle! Serce rośnie, gdy sie patrzy, że jest szczęśliwy, spokojny, ma swoja panią, ma milość, ma spacery...[/QUOTE] Czy widziałaś ostatnie leśno-łóżkowe / poprzednia strona / zdjęcia Blunia, bo tak się z nimi wpasowałam w dyskusję majac tylko chwilkę czasu.
  24. zdjęcia cd [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/848341-1/Blunio+2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/848343-1/Blunio+3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.nagrzyby.pl/d/848345-1/Blunio+4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...