Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. Jestem na zaproszenie Dagi. Przejrzalam watek. Tez mysle ze hotelik, diagnostyka, leczenie. I szukanie wsparcia w postaci deklaracji. :( A w miedzyczasie a noz sie uda znalezc bdt. Nic nowego nie napisaalm, prawda... Bede sledzic watek, w miare mozliwosci dorzuce cos.
  2. Dobry wieczór ciotki. I jak Kordo ? Nadal u Pana Marka ? A postępy większą. Ufa innym ludziom już też, czy głównie trenerowi ?
  3. [quote name='tamb']A można ze starymi zdjęciami, a potem jak będą nowe, to podmienić? Mam obiecane.[/QUOTE] tak, zrobię póki co ze starymi (w okolicach weekendu) i widzę, ze jest taka opcja na fb "wyślij wiadomość do gości" to poinformuje osoby na wydarzeniu Nutka o nowym.
  4. dopiero do watku dotarlam ! [B]HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAA !!! Rewelacja !!!! :)[/B] Odnosnie moich deklaracji jestem za dolozeniem mu do kastracji - mozna by to zostawic w rekach Panstwa, ale moze im sie zrobi szkoda chlopaka jajeczek pozbawiac.. To chyba lepiej tego dopilnowac teraz, dolozyc z pieniedzy co sie udalo zebrac i te jajeczka Nestorkowe ciachnac. Jesli cos zostanie - to jak najbardziej jestem za przelaniem pieniedzy na Titę, kolezankę Nestora. bora1 - :loveu:
  5. ..... i się rozczuliłam ..... :) Jak Plutek urósł :) Taki chudy wyciągnięty nastolatek. :) Jejku.. jak się cieszę, że ma swój dom, swoją kołderkę, swoich kochających ludzi i psiego "brata" :) Maluchu - bądź szczęśliwy !
  6. Hej. Ja tez sie dopytuje bo dzis widzialam dwa udostepnienia ogloszenia z tablica.pl na FB.
  7. Dzis konczy sie Nutka wydarzenie na FB. Z czym zalozyc nowe.. ? :(
  8. Od rana MOOOOCNO trzymam kciuki :)
  9. [quote name='doddy']Fajnie, że cokolwiek i tak "do przodu". Niunio dzisiaj ma operację (zerwane więzadło + kastracja), której przewidywany koszt to 400-500zł. Trzymajcie kciuki o 21. Dane do wpłat: AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 z dopiskiem "Bosco".[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki ! Bedzie dobrze ! Przelewam na Bosco 30 zl, czasu brakuje by przygotowac bazarek (ale sie w koncu uporam), ale jeden fant juz sie sprzedal przed wystawieniem - zatem idzie od razu dla Bosko.
  10. Swietna wiadomosc. A i opis pana wyglada zachecajaco. Oby to byl TEN jedyny dom. To trzymac kciuki szczegolnie mocno jutro ? a jakby co - to ja tez uwazam, ze za zwrot kosztow moglabys pojechac - jesli byloby trzeba. :) Ja tez obawialbym sie czy podolam takiej wizycie przedadopcyjnej, bo jestem strasznie podejrzliwa. I po takiej adopcji to bym wisiala ludziom na plocie i podgladala czy z psem wszystko ok. :)
  11. [B]Uspokajamy emocje ![/B] :loveu: [B]"Peace and love !" :)[/B] bora1, kochana, dziewczyny nie atakuja Cie. :) W sumie na chwile obecna chyba masz najwiecej wiadomosci - to stad ta presja by dzialac. :) Jak rozumiem [B]zerduszko[/B] w sobote moglaby ta wizyte zrobic ? Tak ? Nie wpisywac juz prosby po innych watkach w woj. slaskim ? bora1 - jak sie uda (oby, oby, oby) to Nestor bedzie zawdzieczal ocalenie przede wszystkim Tobie. :)
  12. [B][COLOR=red]Kochane ciotki : [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Pilnie poszukujemy osoby, ktora zrobila by dla Nestora wizyte przedadopcyjna w [U]Czerwionce-Leszczynach kolo Rybnika[/U], [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]bo jesli wszystko bedzie ok to Nestor nie bedzie musial do hotelu jechac! SPRAWA PILNA !! [/COLOR] watek Nestora [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-do%C5%82o%C5%BCy-Czas-ucieka!!/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-do%C5%82o%C5%BCy-Czas-ucieka!!/page11[/URL][/B]
  13. [B][COLOR=red]Kochane ciotki : [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Pilnie poszukujemy osoby, ktora zrobila by dla Nestora wizyte przedadopcyjna w Czerwionce-Leszczynach kolo Rybnika, [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]bo jesli wszystko bedzie ok to Nestor nie bedzie musial do hotelu jechac! SPRAWA PILNA !! [/COLOR] watek Nestora [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-do%C5%82o%C5%BCy-Czas-ucieka!!/page11"]http://www.dogomania.pl/threads/217974-Amstaffowaty-Nestor-pilnie-szuka-dt-ds.Zbieramy-na-HOTEL-kto-do%C5%82o%C5%BCy-Czas-ucieka!!/page11[/URL][/B] [B]kontakt na PW do bora1[/B]
  14. Nie znam nikogo ze Slaska co moglby sprawdzic dom, ale poszperam po watkech w woj. slaskim. Trzymam kciuki !!
  15. [quote name='fioneczka']mi nie o pokłony chodzi tylko o potwierdzenie na wątku ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221204-spóźniliśmy-się-sunia-wydana-bez-sterylizacji-do-pilnowania-posesji?p=18428292&viewfull=1#post18428292[/url] jak możesz zacytuj post 118 i potwierdź wpłatę[/QUOTE] [quote name='bora1']rozliczenie w #240 uaktualnione ;) A czemu post 118 jak tam nic takiego nie ma ? :-o[/QUOTE] Bora1 - fioneczce chodzi o to, ze jak na podanym przez Nia watku bedziesz potwierdzac wplate, to zacytuj post #118 (post z tego podanego watku). Czyli bedac na tym poscie #118 kliknij "Odpowiedz z cytatem" wowczas tekst tam wpisany pojawi sie w takich nawiasach [quote name='fioneczka..............[/QUOTE'], i pod spodem wpiszesz normalnie swoj tekst :)
  16. [quote name='kasiek.']Chciałam zrobic mu FB ,ale juz jest to porozsyłam;)[/QUOTE] Bardzo prosimy :)
  17. [quote name='bora1']hotel w tym momencie to nie problem, organizacja tu kuleje.... Karolina ja to troche odebralam jak atak, bo my sie staramy ale mamy ograniczone mozliwosci niestety, nie bede komentowac i sie wkurzac ale mi sie to osobiscie nie podoba, bo moglo by byc juz dobrze ale niestety jest jak jest. ja jestem skarbnikiem i sie wywiazuje, ale jak mam zwiazane rece to co poradze, nie bede sie klocic :roll: p. Tomek nie byl zachwycony opcja boksu zewnetrznego, ale aruja nasza kochana ofiaorowala pomoc w postaci chocby kubraka to by mlody przezyl w tym zewnetrzym jak by takowy posiadal, zwlaszcza ze tam w przechowalni tez cieplo nie jest (bylam 2 razy i wiem). przykre to wszystko niestety.[/QUOTE] Dokladnie o tym mysle. Buda u tego Pana Tomka jest z pewnoscia lepsza niz te w przytulisku. A kubraczek jakby mial, dodatkowy koc do budy, steropian pod pupe, to dalby rade luty przetrwac. A bylby juz bezpieczny. Klaudus - potrzebujemy Cie tutaj na chwile !
  18. [B]ZGADZAM sie z Karolina.[/B] [B]Klaudus - prosimy dopiesz co mozesz wiecej w pierwszym poscie.[/B] [B]- Ze zbieramy na hotel, [/B] [B]- ze deklaracji jest niewiele, ze spis deklaracji jest chwilowo w poscie : #184[/B] [B]- ze po pierwszych wplatach rozliczenie prowadzone jest w poscie : #240[/B] Bora1 dostanie 2 post na rozliczenie wowczas bedzie prosciej. Klaudus pisalas juz do moda? A do kogo ? Bardzo sprawnie i szybko dziala Maupa4. Jednorazowych wplat jest zadeklarowanych na 400 pare zlotych. To daje juz mozliwosc ulokowania Nestora. Stalych jest na prawie 200 zl, "doblagamy" o reszte mysle, ale na to potrzeba czasu i aktualnych informacji dla ludzi czytajacych watek. Ja rozumiem, ze Klaudus nie ma czasu zajeta opieka nad czworonogami. Naprawde rozumiem. Ale na poczatku watku trzeba popilnowac, potem jak "zaskoczy" to sie bedzie krecic. Watek jest troche chaotyczny, boje sie, ze go przegadamy.. Wplacilam wlasnie swoje deklaracje, jutro rozsylam prezniej zaproszenia. Jak piszecie, ze Pan Tomasz jest dobry, to moze do tego marca pomyslec o tym zewnetrznym boksie ? Jednak ? Co ? Przynajmniej nie bedzie w tym przytulisku, bedzie juz na miejscu czekal na swoja kolej, a warunki zapewne i tak lepsze bedzie mial niz ma obecnie ? Co myslicie ?
  19. Tak zrobilam banerek, moze byc ? komuter mi sie dzis buntuje, nie dalam rady ladnie wyciac z tla.. i maly do banerka rozmiar 250x100 PODLINKOWANY *** i mniejszy do banerka, rozmiar 150x100 PODLINKOWANY
  20. czyli wszystko teraz usuwaja.. w skrajnosci w skrajnosc.. eh..
  21. witam, jestem na zaproszenie Dagi. obiecalam zrobic banerek, zaraz sie zabiore za niego.
  22. [quote name='bakusiowa']Trzeba poczekac na klaudus ale wydaje mi się że za drogo. Nie nazbieramy tyle pieniędzy.[/QUOTE] Bywaja tansze ? Kiedys przelewalam na psiaka (nie pamietam jakiego juz), to tam bylo 13 zl/doba. Taniej to nie sadze by bylo... Sadze, ze trzeba te 15 zl/doba zalozyc..
  23. :loveu: super wiadomosci Uzupelnilam na FB.
  24. [quote name='Donvitow']Wklejcie linka do tego fb[/QUOTE] [URL="http://www.facebook.com/events/256184127782127/"][B][SIZE=3]http://www.facebook.com/events/256184127782127/[/SIZE][/B][/URL] piszcie tez aktualne info na wydarzeniu, bo ostatnio sama pisze. :)
×
×
  • Create New...