-
Posts
9293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tobciu
-
[quote name='mgro']Przelew poszedł[/QUOTE] Dziękujemy :Rose:
-
[quote name='Agor']ile jeszcze brakuje lub może w przyszłym domku coś dla pieska potrzebują?proszę o dane do przelewu/przesyłki:p[/QUOTE] [quote name='mgro']Mogę dorzucić 10 zł. Poproszę na pw dane do przelewu.[/QUOTE] Agor, mgro wysłałam Wam pw. Dziękujemy ! :)
-
Lupi, wysyłam Ci dyszke na transport od siebie jeszcze. :) I piątaka na jakieś smaki dla chłopaczka na osłodę. :)
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']Tobciu - czy ogłoszenia robione przez tatankas są zamówione przez Ciebie? [/QUOTE] kajusza, ja zamawiam u AgnieszkaO pakiety. Jutro wyślę Jej tekst który przysłałaś. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
piekna panna :lol: -
[quote name='Lupi']Tobciu! I tak duzo pomagasz... :D Pilnie szukamy DT/DS[/QUOTE] to wszystko nic.. w porównaniu z daniem domu..
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dopisałam, że Dona szuka domu : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194911-DONA-rednose-ka-rozpaczliwie-potrzebuje-deklaracji-inaczej-czeka-j%C4%85-schron"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1006/donabaner3a.jpg[/IMG][/URL] -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Milka__']Banerek super, tylko warto coś dopisać choćby małymi literami, że suczka do adopcji, żeby ktoś nie pomyślał, że to wątek "prywatnego" psa. Też zaraz sobie wstawię. EDIT: Kurde, coś nie widać... ja to jednak sierota jestem . HELP :D[/QUOTE] no wlasnie tak sobie myślalam. Oki, dopiszę potem. :) -
jejku.. jak mi ciężko, że nie mogę dopomóc..
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kajusza']dzięki za banerek :-) zaraz sobie wstawie :-)[/QUOTE] Czy może lepiej zrobić banerek ze szuka domu, ze wracała z adopcji, ect ? Choć w sumie wszystkie takie banerki są, to tym się nie przyciągnie nowych osób. -
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Taki mi wyszedł banerek 250x100 (podlinkowany) [B]Winter7 użyłam Twoje hasło, które jest [U][COLOR=#0000ff]super[/COLOR][/U]. Nie gniewasz się, że użyczyłam bez pytania ??? [/B] Co Wy na to ? Jesli bylby ok, to zrobic wiekszy 500x100 ? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194911-DONA-rednose-ka-rozpaczliwie-potrzebuje-deklaracji-inaczej-czeka-ją-schron"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/5365/donay.jpg[/IMG][/URL] *** [B]I banerek trochę edytowany. Rzeczywiście ktoś mógłby pomyśleć, że to galeria szczęśliwego psa co ma dom. Zatem dodałam : SZUKA DOMU. Banerek 250 x 100, podlinkowany[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/194911-DONA-rednose-ka-rozpaczliwie-potrzebuje-deklaracji-inaczej-czeka-ją-schron"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1006/donabaner3a.jpg[/IMG][/URL] -
Ciotki, zapraszajcie tez proszę na Reksiowy bazarek, co by chłopak jak najwiecej zebral pieniazkow na swoje utrzymanie. Banerek z bazarku dla Reksia, gdyby któraś cioteczka chciała dodać do podpisu - jest podlinkowany. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226077-REKSIOWY-BAZAREK-dvd-fatałaszki-książki-i-inne-Do-03-05-12-22godz"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/834/reksiobaner6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Cudak']Do września to on już powinien w swoim domku mieszkać :placz::placz::placz:[/QUOTE] Mi chodzilo w kontekscie szkoly tej Magdy :) Wierze, ze bedzie mial do wrzesnia dom.
-
kołnierz przetrwał ? Szwy też ?
-
[quote name='zioberek87']trzymam kciuki aby go nie bolało, a Tobie Tobciu dziękujemy za ogłoszona teraz to tylko czekać:)[/QUOTE] Nie ma za co, oby tylko szczęście przyniosły chłopakowi.
-
[quote name='Lupi']U tej Magdy na 99% nie wypali...[/QUOTE] To wracamy do punktu wyjścia. Ale Lupi nie martw się, lepiej jak teraz nie wyszło, niżby miało wyjść, a potem zepsuć się we wrześniu.
-
dzielny chłopak !
-
[quote name='Cudak'] Czy ktoś może coś wstępnie zadeklarować na hotelik? [B][I]Lupi [/I][/B]niedługo wyjeżdża na wystawę, już teraz nie ma czasu dla Reksia....[/QUOTE] Dziewczyny, a rozsylalyscie watek z prosba po dogomanii ? Bo tak bez tego, to jeszcze ciezej o deklaracje.. Ja rozsylam bazarek, moze ktos z niego do Reksia przyjdzie.. Ale jak narazie nikt nie zajrzal. Trzeba by pisac po prostu wyraznie z prosba o deklaracje. W dlugi weekend moge cos porozsylac. Ale to zmudna praca jest, ktos moglby pomoc.
-
Amstaffowaty Nestor - oby został w tym ds na zawsze...
tobciu replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Sabinka40 hej. I jak sytuacja ? Byli panstwo na pikniku ? Wszystko dobrze ? -
[quote name='Lupi']I na razie cisza... :([/QUOTE] może to i dobrze.
-
DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!
tobciu replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Ufff przebrnęłam przez wątek by pościągać zdjęcia Dony do banerka, od trzydziestej którejś strony już bardziej pobieżnie czytałam... Się działo.... :shake: To poczekam jeszcze na te poniedziałkowe zdjęcia, ok ? Kajusza proszę, pamiętaj dać mi potem znać jak już wszystko będziecie miały ustalone z ogłoszeniem. Pakiet 50 na Donę czeka. Cena hotelu też wydawała mi się trochę duża. Ale jak piszecie, dobrych hoteli na lekarstwo, w tym hotelu dziewczyna dobrze się czuje, nie ma co ją przenosić z kąta w kąt, wystarczająco się natułała. No a jak zobaczyłam zdjęcia hotelu :) A do tego dobry kontakt z właścicielami hotelu - to skarb. Nie ma co kombinować. :) -
[B]I niech teraz się telefony rozdzwonią ![/B] Choć kilka, ale takie mądre, rozsądne telefony !
-
[quote name='furciaczek']Pozbawienie męskości nastąpi w czwartek o godzinie 10:30:diabloti:[/QUOTE] ałć... ale to Dolar tylko lepiej dla Ciebie chłopie. Ze się tak zapytam ? Jaka technikę wet ma ? Worek zostawia ?