Jump to content
Dogomania

tobciu

Members
  • Posts

    9293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobciu

  1. U Rysia wszystko ok ? Oprócz tego, że własnego ludzia brak ?
  2. [quote name='Akrum']Czeka, aż mu ryba do pyska wskoczy?? heh, fajne foty ;)[/QUOTE] Właśnie, zarybiliście łososiem basen ?? :)
  3. [quote name='furciaczek'] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/599527_278809218885640_1334040830_n.jpg[/IMG][/QUOTE] :loveu: Na tym zdjęciu wygląda jakby kraulem płynął. :)
  4. [quote name='Cudak']Może i racja, że sprawdzić potem by było ciężko... ale tu kurcze ZERO odzewu z ogłoszeń :([/QUOTE] :-/ powtórzy się ogłoszenia za miesiąc. Może kolejne województwo.
  5. Naprawdę są podobni :) Szczególnie na tym pierwszym zdjęciu. Numer konta do Cudak mam, ale nie pamiętam czy skarbnikiem u Urgo jest Cudak czy Lupi, bo dziewczyny się podzieliły skarbnikowaniem, to nie chcę robić im zamieszania. Cudak z pewnością się na wątku pojawi jutro.
  6. [quote name='Onsen']On wygląda jak mój Trotyl!!! Wpłacam jakieś moniaczki dla Niego...aż serce mi się kraje, że nie mogą go zabrać :( tylko poproszę dane do przelewu[/QUOTE] Faktycznie :) Jak Trotyla masz w podpisie, to jest Urgo podobny :) Jak skarbniczka na wątku się pojawi, to prześle numer konta. :) Cieszę się, że zajrzałaś do chłopaczka :)
  7. [quote name='Myngey']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] ooo.. jakieś wieści dobre ? :)
  8. chłopak dziś chyba z psiego basenu nie wychodził :)
  9. "bardziej potrzebniejsze" - ależ babola zrobiłam.. Język polska trudna być ;-) Bardziej potrzebne - miało być :) Cudak - Ty wiesz gdzie pieniędzy bardziej potrzeba, Norek był ze Stepnicy i pomoc też należy się czworonogom ze Stepnicy, czy to kocim, czy to psim. :) Jak dla mnie - podziel jak uważasz.
  10. [quote name='mgro']Witajcie! Na kocie Norka pozostało 143,62 pln. Skoro znalazł on swoją przystań w życiu czy zgadzacie się aby przekazać te środki dla "STEPNICKIEJ TRÓJKI"? Link do wątku :[COLOR=#0000ff][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Jeszcze-3-psy-w-fatalnych-warunkach-czekają-na-pomoc!-Mają-czas-do-końca-czerwca-"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ońca-czerwca-[/URL]![/B][/COLOR][/QUOTE] [quote name='tobciu']Myśmy z Cudak rozmawiały, że zapytamy co z tymi drzwiami pogryzionymi przez Norka Pati z mężem zdecydowali :) I potem zależnie od decyzji, fundusze przekazało by się na zwierzęta pod opieką Cudak. Zapewne Mikę, Inez i Urgo. :) Zadzwonię jutro do Pati, zapytam.[/QUOTE] [B]Pati napisała, że u Norka wszystko dobrze :) I że troszkę utył :)[/B] Z drzwiami nowy kochany domek sobie poradzi i pieniądze co są w Norka skarbonce możemy przeznaczy na Stepnickie Psiaki : Mikę, Inez i Urgo. Czy też może na stepnickie koty. Czy też może po połowie na psy i koty. Mgro prześle pieniądze do Cudak, a Cudak zadecyduje co jest na tą chwilę bardziej potrzebniejsze. :) Dziękujemy Pati ! :iloveyou:
  11. [B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]BAZAR DLA PODOPIECZNYCH TOZ-u POLICE ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! DO 27/08/12, 21 GODZ (DOGO TIME)[/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230467-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police-ZAPRASZAMY!-27-08-12-21-godz-(dogo-time)?p=19493005#post19493005[/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230467-Bazarek-dla-podopiecznych-TOZ-Police-ZAPRASZAMY!-27-08-12-21-godz-(dogo-time)?p=19493005#post19493005"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1839/police2kolaz.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='andegawenka']To jest bardzo ładne:smile:[/QUOTE] to już na FB jest :)
  13. Może nowe zdjęcia Czarka by DT zrobił ? Powstawiamy na FB.
  14. [quote name='Lobaria']Przed chwilą miałam telefon o Czarka , z rzeszowskiej wsi... do budy, na łańcuch :([/QUOTE] :mdleje: masakra.. :(
  15. [quote name='Cudak']Wyświetleń Urgo miał malutko z ogłoszeń :( Pytań zero (na mój kontakt). Super filmiki, Urgo szczęśliwy i pięknie wygląda :)[/QUOTE] Dziś wyślę info do ogłoszeń do AgnieszkaO. Dwa pakiety 50 ogłoszeń - na zachodniopomorskie i pomorskie będzie, jak dla Miki i Inez.
  16. [COLOR=#000000]Udziergałam nowy baner - podlinkowany. [/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B]Podepnie ktoś, kto ma miejsce ?????? Tylko do 26/08/12 !!! [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
  17. Udziergałam nowy baner - podlinkowany. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Podepnie ktoś, kto ma miejsce ?????? Tylko do 26/08/12 !!![/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/912/beznazwy1006a.jpg[/IMG][/URL]
  18. Mgro - jeden pakiet póki co masz ode mnie na jakiegoś psiurka. Napisz mi tylko tekst i wyślij z 4-5 zdjęć. Jak AgnieszkaO - moja ulubiona "ogłaszaczka" da radę - to i dwa pakiety po 50 ogłoszeń.
  19. [B]I na dobranoc jeszcze - nowy bazar dla Stepnickiej Trójki : Miki, Inez i Urgo[/B] Do 26/08/12 Proszę o zaglądanie, kupowanie Jakby się Wam chciało też zaprosić kogoś - będzie całkiem super. Baner w moim podpisie był na poprzednim bazarku, ale zmienię podlinkowanie i będzie do nowego bazarku. Albo pomyśle nad nowym, narazie nie mam pomysla. [COLOR=#0000ff][SIZE=5][B]OTWIERAMY SWE PODWOJE NA ZAKUPY NA NAS TROJE ! [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008080][I][SIZE=4][B]Mika, Inez oraz Urgo[/B][/SIZE][/I][/COLOR] [B][COLOR=#008080][U]Bazarek :[/U][/COLOR][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/54/stepnicabazar21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6373/stepnicabazar2.jpg[/IMG][/URL]
  20. Zapytam mojej ulubionej "ogłaszaczki" AgnieszkaO czy mogę dokupić pakiety ogłoszeń. Ktoś dorzuci się do drugiego pakietu ????
  21. [B]I na dobranoc jeszcze - nowy bazar dla Stepnickiej Trójki : Miki, Inez i Urgo[/B] Do 26/08/12 Proszę o zaglądanie, kupowanie :) Jakby się Wam chciało też zaprosić kogoś - będzie całkiem super. Baner w moim podpisie był na poprzednim bazarku, ale zmienię podlinkowanie i będzie do nowego bazarku. Albo pomyśle nad nowym, narazie nie mam pomysla. [COLOR=#0000ff][SIZE=5][B]OTWIERAMY SWE PODWOJE NA ZAKUPY NA NAS TROJE ! [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#008080][I][SIZE=4][B]Mika, Inez oraz Urgo[/B][/SIZE][/I][/COLOR] [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff]Bazarek [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475[/COLOR][/URL][/B][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/54/stepnicabazar21.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230498-Bazarek-dla-Stepnickiej-Trójki-!-ZAPRASZAMY-!-Do-26-08-12-19-godz-(dogo-time)?p=19495475#post19495475"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/6373/stepnicabazar2.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Hałabajówka']Oby... one muszą iść razem. Tracą werwę jak jedna nie widzi drugiej, one są jak jedność w dwóch ciałkach. Przez całe życie miały tylko siebie nie możemy na starość ich rozdzielać.[/QUOTE] Dokładnie..
  23. [quote name='Hałabajówka']o matko... szacun za tyle ogłoszeń o połowie portali to ja nawet nie słyszałam[/QUOTE] Oby się udało. I oby udało się razem... Chyba pomodlę się dziś do św. Franciszka :) Niech coś pokombinuje :) A jak nie.. to trzeba będzie za miesiąc startować z kolejnymi pakietami ogłoszeń.
×
×
  • Create New...