Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Franka bardzo mi się podoba
  2. Dziękuję Allu za podpowiedź, odnalazłam, tylko wcześniej klikałam na strzałkę i nie bardzo wiedziałam co zrobić :megagrin:, no jeszcze musze rozpracować wstawianie zdjęć i nie wiem o co chodzi ze znaczakami u góry wklej itp.... i moje media
  3. Zaglądam do Milki
  4. Joluś kochana tu też napiszę duzo zdrówka i wszystkiego czego pragniesz [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10665883_751924554868896_7636253659265095692_n.jpg?oh=ec358fe5a1c1e1b102044cb576faafcc&oe=549CD94E&__gda__=1420403911_2bb4526bed4fcdb491730109b72be4da[/IMG]
  5. Nie ma sie co dziwić, że smutny, każdy wyjazd to jednak bol, ale kciuki mam zaciśnięte do białości
  6. Brykanie obaj bracia maja we krwi
  7. Boli od samego czytania,. Nacierpi się biedak
  8. To tylko mieszaniec charta, może z chartem polskim
  9. [quote name='dorka111']Witam wszystkich, Ramzes zadomowił się na dobre, jest szczęśliwy i zaczyna brykać. Chciałabym pochwalić się zdjęciami brata Cormaca:) ale niestety mam chyba jakiś limit na dodawanie linków ze zdjęciami.Nie mogę dołączyć nawet jednego zdjęcia. Może ktoś mi poradzi, o co tutaj chodzi?[/QUOTE] Witaj Dorka, i wymiziaj od nas Ramzesa, ciekawe czy z niego taki sam śliniak jak z Cormaca, może kiedyś uda się zorganizować spotkanie dla obu braci :) Ja mam taki sobie internet i na dogo nie zawsze udaje mi się wrzucić zdjęcia więc kopiuję albo z molosów albo z FB
  10. Wiolu będzie dobrze, kciuki zaciśnięte do białości
  11. O kurcze, trzymam mocno
  12. Nawet trudno mi sobie wyobrazić ile trzeba przejść, choć małe doświadczenie mam, bo kiedyś mój chart polski złamał łapę i to paskudnie złamanie otwarte ze skręceniem, biegł jak to chart, uderzył łapą o beton i tylko pisk usłyszałam, 3 czy 4 miesiące wszystko trwało zanim zakończyliśmy leczenie, potem biegał jeszcze na wyścigach. Ale gdyby trzeba było na dłużej unieruchomić Leosia, nie wiem czy dalibyśmy radę
  13. Powtórzę się, myślami jestem z Largo p. Małgosią i p. Leszkiem i nieustająco trzymam kciuki
  14. Biedulek, żeby jak najszybciej przestało boleć, łzy mi się cisną
  15. Biedulek, ale każdy kolejny dzień będzie bliżej do pełnego zdrowia
  16. A może określić go jako dog w innej posturze, sylwetka nie ta, ale usposobienie doże :)
×
×
  • Create New...