Nawet trudno mi sobie wyobrazić ile trzeba przejść, choć małe doświadczenie mam, bo kiedyś mój chart polski złamał łapę i to paskudnie złamanie otwarte ze skręceniem, biegł jak to chart, uderzył łapą o beton i tylko pisk usłyszałam, 3 czy 4 miesiące wszystko trwało zanim zakończyliśmy leczenie, potem biegał jeszcze na wyścigach. Ale gdyby trzeba było na dłużej unieruchomić Leosia, nie wiem czy dalibyśmy radę