Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Ja wiem co to znaczy mieć młodego doga a nawet dwa naraz, ich pomysłowość nie zna granic, ale serce rosnie gdy patrzę jak się bardzo ze sobą zżyli i przyjaźnią
  2. I niech tak trzyma :klacz:
  3. Może tak być, a choruja psy nawrt zabezpieczane, sami się w tym roku przekonaliśmy, ja przedwczoraj swoje znowu zkraplałam
  4. Psy sie kastruje, zeby w przyszłości wlasciele nie dopuszczali do krycia, ani jakby wrazie pies uciekła nie kryl napotkanych suk, w ten sposób ogranicza sie rozrodczość, niekontrolowaną
  5. Biedactwo juz przynajmniej się nie męczy, nie zawsze sie udaję Trzymam kciuki, zeby Dejzi nowe zycie sie ułożyło jak najlepiej
  6. To samo powiedziała mi Ola Dziedzic, która sprawdzała na moją prosbę dom w Otwocku dla ONka, jak tylko właściciel się zrzeknie to bierze go FRD, chwilowo nie mieszka na dworze tylko w biurze, byli chętni, ale rozmyślili sie w ostatniej chwili, teraz wszystko w rękach właściciela, takie mam wiadomości
  7. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=823045987758400&id=120574201338919 Wreszcie udało mi się przekleić tylk,o post
  8. Szukamy dobrego i odpowiedzialnego domu dla przepięknego doga niemieckiego z rodowodem. Papi - bo tak mu na imię - ma 3 lata, jest pieskiem bardzo przyjaznym, wesołym i żywiołowym. Posiada książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i odrobaczony. Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt pod nr telefonu : 690 606 207.
  9. Znalazłam na FB https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=823045987758400&id=120574201338919 Poprowiłam i przekleilam link do posta, wcześn ie pokazywała sie cała strona
  10. Może taki gest mu się źle kojarzy
  11. http://www.dogomania.com/forum/topic/144488-ozdoby-nie-tylko-choinkowe-sda-2112-20godz/ zapraszam serdecznie dla Largo :loveu:
  12. Super wieści, niech się wiedzie Dejzi i Pako. Alluś tak pomyślałam o Tajsonie,bo ma jakby to ująć "leosiową postawę" i takie spojrzenie i dokładnie ten sam wiek jak Leos trafił do nas, nawet Leoś na poczatku był bardziej zgaszony, ale tez na wszelki wyupadek obszczekiwał z daleka i mamy dużo szczęścia, że nam sie tak stado fajnie układa, bo Cormac mu ustępuje, Leoś z tych upartych. No i wreszcie kochane gamonie zrozumiały, że są wszystkie kochne i nie trzeba się przepychać o głaski, z reguły pierwszy podchodzi Cormiś, za nim czeka Leoś jak się Cormiś znudzi to Leos natychmiast go zastępuje, a potem Cormisiowi sie przypomina że on chyba miał za mało, jak już obaj sa ugłaskani to obserwujący z boku wszystko Gerlad przychodzi, on wie, że nie musi sie przypychać :)
  13. Bardzo ładny, ale chyba charakterny
  14. Śliczny jest, znowu spć nie będę, ale może szybko znajdzie domek, a dlaczego do oddania, bo na FB czytałam, że raczej bez problemowy
  15. Zaglądam io cztam nowe wieści, Dag jesteś niesamowita, bez Ciebie nie miałby żadnej sznasy
  16. biedaczysko, ale faktycznie cud, że się z tego wylizał
  17. Teraz jest raczej dużusieńki :) Zaciskam kciuki, zeby tak się stało
×
×
  • Create New...