-
Posts
42079 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Dunaj_
-
Aniu jeszcze jednego doga temu, tez bym tak myślała, ale teraz choc przyznam, ze bardzo mi mała lezy na sercu, to 3 dogi w zuełnosci mi wystraczą, a do tego Leon z Cormaciem moga czasem robic za cztery, moje wariaty kochane, kiedy przyjechał do nas Leon była do adopcji Luna, nawet Kasia do mnie dzowniła, ale wtedy już wiedziałam, że czwarty to przesada, chociaż serce łaklo (gdybym wiedziała dosłownie 3 dni wczesniej), bo w końcu rodzina, ale wiem, ze Luna ma sie dobrze :) Urabiaj Kasiu urabiaj, będzie lżej na sercu jak trafi we właściwe ręce i Dyzio będzie mial kumpele do ganiania, bo chyba Ondrasz się wyprowadził
-
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Aneta i Grzegorz to swięci ludzie, bo jak ja bym po nia pojechała i zobaczyła, to no cóż........bywam impulsywna -
Jestem z Wami i malutką całym sercem, widziałam ją na FB, płakać się chce tylko już łez brakuje, nie kupujcie obroży mam komplet obrożę ze smycza po Tosiu, obroża półzaciskowa pod spodem z polarkiem, na Cormaca za mała a dla Leosia za delikatna, wyślę ja tylko czy do Alli czy na inny adres, jak mnie nie będzie na dogomanii ani FB to wyslijcie smsa, wczoraj u nas wichura namieszała i nie mam prądu, na chwilke podłaczyłam sie do agregatu, ale lodówka czeka
-
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
W Nowym Roku 2015 życzę wszytkim jak najmniej zmartwień, dużo zdrowia, wytrwałości, siły, ciepliwości i uporu w dążeniu do celu, spokoju, radości no i kasy bo jest ona potrzebna nam i tym które są potrzebie, bo bez niej nie miałybyśmy szansy uratować wielu tych swtorzeń, którym źli ludzie zgotowali piekło i cierpią za głupotę ludzką i bezduszność. Życzę także domowego ciepła, spełnienia marzeń i tego czego pragną Wasze serca -
Nasz Bugi czasem tak się zachowuje, niby spokojny, lgnie, nawet do zabawy zachęca, a jak mu coś nie pasi to powarkuje, Gerald zlewa jego warknięcia, a Leon i Cormac jak są w pojedynkę to najwyżej odszekną, gorzej jak im wraknie gdy są w duecie,bo wtedy jest inwazja na dzikiego wilka, na szczęście wilku zaraz spitala i nie stawia się, a wystarczy krzyknąć i po awnaturze. Dla ludzi bardzo przyjazny, nie lubi zamknięcia.Bugi to haszczak
-
Miałam juz wcześniej zasugerować, że on ma cos z psów północy, ogon,portki, kryza, wenie sieść genralnie tez dłuższa tylko teraz może mieć nieco gorszą, a i umaszczenie takie na pograniczy onka i malamuta albo haszczaka, stawiałbym na mix onka z jakims haszczakiem, no może jeszcze cos się w genach plącze innego
-
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Też trzymam kciuki za spełnienia marzenia -
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Czasami się udaje :) -
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Tak jeszcze świątecznie -
Jaś - słodziak w typie doga szuka domu, DS
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Super chłopak, nie wiem czemu nikt sie o niego nie pyta -
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Także życzę radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt -
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
I mnie się wydaje batrdziej dogowaty niż boksiowaty -
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ciąganie i siłowanie się to jedna z ich ulubionych zbaw, wreszcie przydają się stare szliki, które miałam tak na wszelki wypadek, bo czsem trzeba coś zawinąć ciepłym, szczególnie dobrze sprawdzają się polarowe bo nie przerywaja się tak szybko i nie daja się łatwo przegryzać :) -
Stowarzyszenie Dogi Adopcje
_Dunaj_ replied to Alla Chrzanowska's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ja mam tak wesoło, a nawet bardziej codzinnie :)