Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. A właściwie onieważ organizuje to SDA, to czuje także odpowiedzialna w części i jak nic nie pokrzyzuje planów, to rzyajde wcześniej żeby pomóc, a jeśli mogę coś zrobić na odległość to daj znać Allu, może nie wiem wyslac informacje do jakiejs prasy ogolnej albo psiej
  2. Dostałam dzis Allus zaproszenie i kartę zgłoszenia, dziekuje bardzo, miło mi, ale ja czułam sie zaproszona od początku :)
  3. Jak sie cieszę, znowu mam mokre oczy, super i już się właściwie nim zajęła :)
  4. Trzymam nieustająco
  5. Taka kanapa nie może marnować Gusiaczku :) dogi koniecznie :)
  6. ehhhh biedny Kacper
  7. Trzymam mocno kciuki Jaśminka w dobre ręce trafił, własciwie to wygrała los, dotrą się :) Leon z Cormisiem przez tydzień się docierali, przeniosłam się wtedy na psie posłania, żeby być zawsze w pobliżu, a dodatkowo Leoś prze 3 miesiące budził mnie między 2 a 3 i domagała się spaceru, a teraz śpi dłużej od Cormaca :)
  8. Kasia z Włocłwaka od Leosia poprosila mnie na FB o link do 1% bo kilku jej znajmoych chce wpłacić na dogi, mamy nowych przyajciół, którzy pokochali dogi śledząc losy naszego Leosia :) i mały dług wdzięczności też mają bo z Olą pomogłyśmy w znalezieniu domu dla 2 onków z pseudo :)
  9. Cały czas udostepniem codziennie infromacje o 1% na SDA, jakby ktoś chcial tez pchnąć to jest na moim profilu wstawiłam też infromacje o wystwie na watek molosy na FB i troche osób zaprosiłam na wydarzenie
  10. Przekazałam Allu :) narazie jest na tak :) dużo zależy od jego zmian w pracy, właśnie czeka na odpowiedź bo może będzie pracował jako informatyk w jednostce wojksowej, jak dostanie sie do tej pracy to czeka go 2 tygodniowe szkolenie w Gdyni czy Gdańsku to najbardziej może szyki pokrzyżować, ale mam nadzieję, że nic się nałoży, narazie był w jednostce wypełnił ankietę wertyfikacyjną, major ja wysłał do centrali i pewnie go albo nas sprawdzają, nie dziwię sie temu bo to jednak dostęp do róznych baz jawnych i tajnych
  11. Ja sie wybieram na wystawę i grilla i to nawet chyba w piątek sciągnę i moje dziecko się zapalilo i myśli, nawet zaproponował, że też może robić zdjęcia :) zawsze jakieś inne spojrzenie, a jego pomoc przydałby mi się rzy oharnięciu moich diabełków
  12. To ja się z Leosiem i Cormaciem zgłaszam, nie wiem czy ta je czy one mnie wystawią, ale co tam, karte jak będzie do pobrania wypełnię :) Napisałm juz do Kasi W i Kasi G że chłopaki debiut wystawowy będą miały, a najbardziej cieszy mnie że mamy szanse spotakać Cormisiowego brata :) i oczywiście juz się cieszę że znowu sie spotkamy :) ale Ramzesa wymieniałam pierwszego bo to w końcu więzy krwi :)
  13. A może jdank Pati to znak i w dodatku blisko
  14. Powodzenia maleńka i czekam na wieści z domku
  15. Zebrałam w jednym miejscy, znaczy jednym poście informacje - linki do aktualnyhc bazarków i aukcji i wstawiłam na wątku SDA na FB
  16. Niech sie wyklówa jak najszybciej, żeby wiedzieć co dalej jakby potencjalny domek się trafiał dla Lilu. Leoś choć 4 lutego minie 9 miesięcy to nadal takie "jako z niespodzianką" juz decydowanie bardziej przewidywalny i potrafie odczytywać jego omruki, miny i inne gesty, ale jeszcze mu czasem odpala, jak to dobrze, że Cormisiątko takie ustępliwe jest, bo inaczej byłoby ciężko
  17. Zapomniałam napisać, Jaśminka cudnie na zdjęciach wyszła :)
  18. To pewnie też kwestia genów, Tsoiu był szczupły ciałka zaczął nabierać w trzecim roku życia i nigdy go nie miał w nadmiarze, ale był pieknie umięśniony. Leoś też jest fajnie umięśniony, ale ciałka to ma chyba wręcz w nadmiarze, bo żdnej kosteczki mu się nie wyczuje, a zywiołowy jest bardzo. Za to Cormac ogólnei masywniejszy, ale mięśnie już inne też są tylko nie tak wyeksponowane jak czarnego "pudzianka" i wydaje się chudszy, tylko gdyby Cormac miał tyle ciałka co Leoś ważyłby chyba 90-100 kg
  19. To dobrze, że Silwano zostaje A sunia faktycznie bardzo podobna i z wyglądu i z charakteru, na tym drugim zdjęciu bardzo doża się wydaje.
  20. Ja też widze sporo doga i stawiałabym na labka, kaukaza nie widze wcale
×
×
  • Create New...