Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. A ja trzymam kciuki jestem dobrej mysli, przyznam, że obawiałam się bardzo czy przetrwa po zabraniu jej i dowiezienie do Furciaczek, ale jak już jest na miejscu i apetyt ma to jestem spokojniejsza
  2. Powodzenia i szczęśliwej drogi, nasza dożynka Sara od wczoraj w jest też w swoim domku. Czy to nie fanatastyczna zbiezność imion i wydarzeń :)
  3. Była i udostępniłam
  4. ok. dobrej i spokojnej nocy
  5. Mimo weekendu mam pracujące dni, ale po niedzieli popatrzę co się da wyskubać i wyślę, czy na Twój Allu adres?
  6. Piękna jest
  7. Cięłabym i soliła, niech cierpią i umierają powoli, nie wiem jak takich nazwać ludzie - nie pasuje, bydlęta, świnie czy co tam to obraza dla tych z którymi porównałam, to zwyrodnialcy !!!!!
  8. [quote name='Glutofia']Podaję numer konta zbieramy pieniążki dla małej: [B]FUNDACJA RATUJEMY DOGI[/B] Dąbrowszczaków 9a/6 Sosnowiec [B]Konto bankowe: 47 1050 1360 1000 0023 5899 5872[/B][/QUOTE] Jak popłacę wszystkie dogowe bazarki po ich zakończeniu, to już bez kasy jestem, m oże później, ale mogę zorganizować i podesłać jakies fanty na bazarek, sam nie zrobię, bo chwilowo mam taki dostęp do interenetu, że zdjęcia przez tydzień bym wstawiała albo dłużej
  9. To trzymam kciuki i czekam na wiadomość, bądź spokojna maleńka już nic złego Ci nie grozi, jesteś w dobrych rękach, trzmaj się chudzinko
  10. Taka wiadomość to prawdziwy prezent gwiazdkowy i dla Bellusi i dla nas
  11. Pokazuj sie piesku, tak mało osób do ciebie zagląda
  12. elisse masz chyba zapełnioną skrzynkę
  13. Czy malutka już u Furciaczek?
  14. O dożynce pojawiła sie już informacja na FB oraz innych dożych wątkach
  15. To najlepszy prezent gwiazdkowy dla sary i dla nas tez. Powodzenia. Czekamy na wieści
  16. Nie ogladałam zdjęć i nie chcę oglądać, jedno dwa, zamiszczone na dogo mi wystarczą, dobrze, że mala juz pojedzie do Furciaczek
  17. Tylko myśl, że Lucek dobrze trafił i nadzieja, że mała trafi podobnie pozwalają jakos normalnie funkcjonować, bo jak się na to wszystko patrzy to słów brakuje
  18. Nadal trzymam
  19. Nie dość Allu, że nie mój rejon, bo pojechałabym po nią, to jeszcze pracuję i sobote i niedzielę też, w sobote w Pałacu w Nieborowie organizujemy koncert integracyjny, a w niedzielę taki festyno/kiermasz świateczny w Radziejowicach - żbym tak mogła choć część dochodu z tego przeznaczyć na dogi, ale nie da się, za to zaczynam "wciągać" po trochu w pomoc dogom i nie tylko ludzi spoza dogo, oby były tego wymierne efekty. W ten weekend pmagam ludziom, ale nie daje ryby tylko wędke bo są to "akcje" gdzie bez wspólnego zaangażowanie nic by nie wyszło, każdy sposób jest dobry na rozbudzanie wrażliwości i empatii wtedy psom też będzie lepiej
  20. Trzymam kciuki mocno, mocno, mocno
  21. Już na nim byłam
  22. Z reguły nie mam problemów z wyrażaniem własnego zdania czy opinii, a teraz łzy mi ciekną i brakuje słów
  23. Rozsądna osoba, jesli sie zdecyduje (mam taką nadzieję) to Sara z pewnością będzie miała dobrze, dobrze, ze pyta, zastanawia się i mysli, najgorsi sa tacy, którzy wiedze wszelką posiadają nigdy wczesniej nie miejąc psa, bo pies to pies i juz o co tu pytac
  24. Ja też kciuki trzymam za dziewczynkę
×
×
  • Create New...