-
Posts
4505 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia1974
-
Ciotki Fioneczka ma lęk separacyjny ( na moje oko) niszczy drzwi ,sika nawet w łózko gdy wszyscy domownicy wyjdą , katastrofa totalna .Spi w łóżku z najstarszą córką ,bawi się ale pomimo wszystko jest smutna . Pani ma ją umawiać na sterylkę Co robić :-( obawiam się najgorszego że ludzie pękną i będą chcieli ją oddać .
-
Właśnie gdzie ta 50 zdjęć bo ja już po kawę miałam iść i wygodnie siadać do oglądania pychol słodki fotosik sam zmniejsza [url]http://www.fotosik.pl/index.php[/url]
-
hej jakie Sonia ma wicherki na karku :loveu: my też dziś po lesie lataliśmy tylko bez aparatu :shake:
-
[quote name='sdal2']Sonia możemy sie umówic w którys dzień, ale nie gwarantuję że zdjęcia będą super, do zrobienia dobrych zdjęc, trzeba miec talent.[/QUOTE] Pewnie że trzeba mieć talent ale jedna osoba przy p.Daniel............ nie zrobi ładnych zdjęć bo psiaki sie boją . Będziemy pstrykać i pstrykać może wyjdą chociaż 2 ładne
-
nie mam pojęcia to jest jakieś 30km od miejscowości w której ja mieszkam , gdybyś miał jakiś plan działania mogę cos zorganizować i podjechać z Sdal ale to dopiero w okolicach 17.02
-
[quote name='ALOJZY']Wczoraj prawie całe Osięciny schodziłem w poszukiwaniu przypalanego owczarka, niestety ślad po nim zaginął. Chciałem zapytać w jakich godzinach otwarty jest kojec gminny.[/QUOTE] od 7 do 15 ciekawe czy p K. go widziała , może ktoś go przygarnął [quote name='abra43']Nie wyobrażam sobie by sunia zaraz po sterylce trafiła do kojca,przecież po zabiegu zwierzę musi być w ogrzewanym pomieszczeniu i pod okiem czlowieka,w kołnierzu by nie zrobiła sobie krzywdy.:nonono2::nonono2: Kto tam jest w gminie tak ciężko myślący?[/QUOTE] Wszyscy maja jeden zwój w mózgu . Opcja żeby pies trafił do kojca odpada ja w takiej sytuacji palca do tego nie przyłożę dlatego Fionka pojechała bez sterylki bo innej mozliwości nie było
-
dziewczyny pewnie jutro sie zjawią i wszystko opiszą , dziękuje Maciek i czekamy jutro
-
ja też napisałam do fundacji Bernardyn email i ogłoszenie na zielonej stronie o której podpowiedział Zuzlikowa w fundacji znajdują się same ciężkie przypadki , bardzo chore i kalekie , wątpię żeby pomogli Dianie ona jest zdrowa i tłuściutka "tylko" na rozmnażanie przeznaczona :-( Ciotki a Michu jaka to krzyżówka , on naprawdę źle znosi pobyt w tym ciasnym kojcu
-
Próbowałam mu pokazać że trzeba delikatnie zwłaszcza z Misiem bo on bardzo wycofany i ten ciasny kojec bardzo źle na niego działa ale facet miał tylko przebłyski delikatności , gdy z nim rozmawiałam zaczęła szczekać Diana ,więc ten do suni " do budy uwal się " a bidula skurczyła się w sobie i szybciutko wykonała polecenie . Facet krzykiem egzekwuje polecenia :angryy: ale bić ich nie bije ( mam nadzieję )
-
Jutro porozsyłam jeszcze zaproszenia może wpadnie choć jedna deklaracja na chłopaka
-
Pies w typie bernardyna znaleziony w zaspie W SWOIM DOMU :)
sonia1974 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkasiiiar']Dziś przed momentem dostał sniadanie a ja w nagrode dostałam wielkie kochane skoki błotnego potwora na mnie ;) Dziś mam moment wolnego to zrobie mu nowe fotki , jeszcze bardziej brudnego Harrego - u nas odwilż :/[/QUOTE] prawidłowa reakcja Brudaska , podziękował za michę w końcu grzeczny chłopak z niego :evil_lol: -
[quote name='Havanka']Cieszę się, ze będą nowe, porządne kojce dla psów a nie ta prowizorka. To już coś ! Czy można liczyć na zdjęcia Diany bez pomocy tego faceta? Robi naprawdę krecią robotę.[/QUOTE] Jeżeli Sdal lub Alojzy znajdą chwile czasu wtedy można iść jeszcze raz [quote name='zuzlikowa']Dziewczyny, wstawiłabym sunię Dianę na stronę pomocową i adopcyjną beniów na FB... potrzebuję jednak jakiegoś [B]namiaru na kontakt...[/B] Diana nie jest w typie bernardyna... już raczej to mix pirenejczyka(mastifa pirenejskiego), ale wpisujcie wszędzie informację i o tym , że mix benia(przynajmniej ludzie wyobrażą sobie jej wygląd i wielkość), a możecie dodawać, że i mix pirenejczyka. Na zdjęciach wyglada na drobniejszą niż bernardyn. To złudzenie, czy fakt? PS... czy podając informację o suni, pisać jednoznacznie, że jest w : Gmina Osięciny koło Włocławka?[/QUOTE] wysłałam pw , mozna pisać że jest z gminy Osięciny koło Włocławka Wysłałam wiadomość do Fundacji Bernardyn z prośbą o pomoc
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/543/421093a27259e78amed.jpg[/IMG][/URL] Sama dobrych zdjęć nie zrobie bo psiaki boją się faceta a uparł się że mi pomoże bo bramy nie może zamknąć . Garść gminnych plotek - [B]będą nowe duże kojce [/B]:multi: Zostałam zmuszona do podpisania umowy adopcyjnej na Fioneczkę , teraz odpowiadam w/g umowy za nią finansowo i muszę o dalszych losach informować gminę .:angryy:
-
Sunia ma imię Diana , jest grubaśna , łagodna , pilnuje się człowieka , wypuszczana bez smyczy nawet nie próbuje gdzieś odejść . Pracownik powiedział że [B]nie sterylizują jej ponieważ ktoś może chcieć od niej szczeniaki bo jest rasowa[/B], na moje oko ma 3-4 lata , bardzo chetnie się bawi . TRZEBA JĄ ZABRAĆ NA CITO ZANIM JĄ ROZMNOŻĄ [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1792/905f6002346ea383med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1940/18227d161c6cb789med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/579/6f1d33b37d502c4emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1792/e9caeb66d650f1bfmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ten psiak dostał imię Michu od pracownika gminy (jaki On Michu to przecież skóra i kości ) Jest bardzo łagodny i lepi sie do kobiet bardzo lękliwie reaguje na głos pracownika natomiast do jego żony ma zaciesz. Źle znosi przebywanie w tym mały kojcu , bardzo wyje lub patrzy w jedno miejsce . Troszkę przytył i nie kuleje :lol: chociaż wet u niego nie był . [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1924/d5a35651b7e0b5e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1837/c6c2169e9b5f78e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1837/53623b29ffdd44dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/579/57fdd80d6da45575med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1704/2c27736720691110med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Havanka']Witajcie kochane !!! Lepiej nie jest a na dokładkę jeszcze coś znaleźli. Ale dobrze, ze póki co, mogę być znowu z Wami ! Może uda się jeszcze pomóc jakiejś bidzie .[/QUOTE] Będzie dobrze głowa do góry :loveu: [quote name='ALOJZY']Właśnie miałem spotkanie z "przypalanym owczarkiem". Psina była bardzo przyjazna. Szedł za mną dwie ulice i odprowadził pod sam dom. Zły jestem, bo kiedy poszedłem po aparat, owczarek uciekł. Zostawiłem mu jedzenie pod domem...mam nadzieję, że wróci.[/QUOTE] Jutro idę do kojców gminy żeby zrobić zdjęcia Musimy go złapać i też tam zaprowadzić ,wtedy można ogłaszać
-
Odwiedzam moją ulubienice Sonieczkę
-
Piękny mądry wyżeł za kratami ...Już w domi :)
sonia1974 replied to izek77's topic in Już w nowym domu
Jest powód do radości ,chłopak w domu :multi::multi::multi: -
Cześć gryzaku jeszcze chwila i pojedzie :loveu: