Dokładnie, malutkie ale ząbki to mają i umieją je pokazać ;)
Nie spisujmy jednak małej na straty, tylko bierzmy wszystko pod uwagę - ja myślę, że spaniele nie są dla dzieci, dzieci muszą być rozgarnięte albo słuchać się rodziców, po sobie wiem że 12 lat to mało, a po telewizji to że nawet 30.. ale dobra, jakoś to będzie. Warto po prostu przedstawić wprost sytuację a nie owijać w bawełnę i narażać sunię na wyrzucenie bo ktoś weźmie małą, bo szczeniaczek i złoty spanielek (czyli wymarzoone stworzonko do ozdoby domku), a okaże się że nie spełnia oczekiwań... myślę że można zaznaczyć że trzeba trochę będzie popracować z psem. Tak odrobinkę, dla przyzwoitości.