Chociaż mamy pewność że to pan nie z pseudo. Ja jestem dobrej myśli, ale też nie popadam w ekscytację. Większa będzie zresztą wówczas radość, jeśli domek okaże się prawdziwy:)
arielko, uprzedziłam Cię nieco, bo wysłałam maila z tematem ONki i Pestki, natomiast oczywiście możesz wysłać też drugiego z dokładniejszymi informacjami, bo ja napisałam dość ogólnie.
Dokładnie, szczególnie że teraz myśliwy ma prawo (albo wręcz obowiązek - nie wiem) zestrzelić psa latającego luzem, nie wiem czy wszędzie, ale w niektórych rejonach tak.
Szarik już jest. Resztę psów dodałam.
Właśnie jestem w trakcie pisania maila o Duszku ;)
edit: mogę coś nabazgrać... ale może byłby w stanie zrobić to ktoś inny? Nie znam sytuacji dobrze, a nie chcę niczego pominąć..
Niech Toto spokojnie hasa po zielonych łąkach..
Wrzuciłam go na ten wątek: http://www.dogomania.pl/threads/215652-APEL-o-zg%C5%82aszanie-ps%C3%B3w-w-drastycznym-stanie-do-programu-UWAGA?p=17757003#post17757003
Ku pamięci Kubusia - jest na tym wątku: http://www.dogomania.pl/threads/215652-APEL-o-zg%C5%82aszanie-ps%C3%B3w-w-drastycznym-stanie-do-programu-UWAGA?p=17757003#post17757003
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215652-APEL-o-zg%C5%82aszanie-ps%C3%B3w-w-drastycznym-stanie-do-programu-UWAGA?p=17757003#post17757003[/url]
Sunia już na wątku..