Jump to content
Dogomania

choba

Members
  • Posts

    4401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by choba

  1. [quote name='Hmmm']ale szaleje :D nie zakręciło ci się w głowie z tym aparatem? ;)[/QUOTE] nie, ale jeszcze kilka okrążeń i mogłoby być inaczej ;)
  2. zapisuję Rebusa :) świetny pies, świetny banerek :)
  3. [quote name='saphira18']a zdjęcia jak zawsze ... piękne :razz:[/QUOTE] Zgadzam się z saphirą :) Mnie się najbardziej podoba to ;) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-RHisiCekfn8/UMyDD5Il3nI/AAAAAAACeLg/jFSrunLEAv0/s720/IMG_4413.JPG[/URL]
  4. [quote name='saphira18']czyżbyś nie chciała się pobawić z Żabką na wybiegu? bo tak zostawia, wraca po zabawkę i w kółko;)[/QUOTE] ona ją chyba gubi, nie zostawia ;) a poza tym mi nie chciała oddać, to niech się sama bawi :)
  5. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Iad9nDEUMNI/UMyN8FrWYpI/AAAAAAAAIW0/olP28uAXGP8/s512/P1050280.JPG[/IMG] 4. Pozostałe przyjemności - pieszczoty i spacerek :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0K-xMROgebU/UMyN87AgkwI/AAAAAAAAIXA/Njp3YQiBdRM/s512/P1050288.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Oudf8djhKsQ/UMyN-ToOfVI/AAAAAAAAIXM/00dgBJ-S_Vw/s640/P1050292.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wIGM54GpaY0/UMyNqLrNPkI/AAAAAAAAITg/wPZRSbRulSk/s640/P1050247.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Eg8Ih11cxPo/UMyNsLPgRKI/AAAAAAAAIT4/HtR_mJeuWCU/s640/P1050250.JPG[/IMG]
  6. Co dzisiaj na spacerze? 1. Szaleństwo na wybiegu [video=youtube;9MQy7hOsNyI]http://www.youtube.com/watch?v=9MQy7hOsNyI&feature=youtu.be[/video] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nN0IJOdzFlw/UMyNt6fbGvI/AAAAAAAAIUM/SzYTaNPfICE/s640/P1050255.JPG[/IMG] 2. Agility - powoli, powoli zaczynamy radzić sobie ze slalomem :) 3. Zabawa śniegiem :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bhx7v_jNMOw/UMyN1m1j6WI/AAAAAAAAIVw/8v-96L7e4Ks/s512/P1050271.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nTvoc0n8-34/UMyN5E-D-6I/AAAAAAAAIWY/PAagbmiR-rM/s512/P1050276.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yRkDI8rDfYc/UMyN4dJYMQI/AAAAAAAAIWQ/SCFSNG2WIJg/s512/P1050275.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_hjHlu4zK-A/UMyN5_9FcCI/AAAAAAAAIWc/G-6ZzL75n9Y/s512/P1050277.JPG[/IMG]
  7. Krótki pokaz umiejętności wspinaczkowych Agenta ;) [video=youtube;Dvl3pIzm_Fw]http://www.youtube.com/watch?v=Dvl3pIzm_Fw&feature=youtu.be[/video] I kilka fotek :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7P84bNwFRSU/UMyLmWPosMI/AAAAAAAAISs/xMbSem4bVDU/s512/P1050284.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-X0CM7MMyFNg/UMyLm-XpE3I/AAAAAAAAISw/5iHw2O78Jn8/s512/P1050285.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rwU19tm21lo/UMyLoNTWbfI/AAAAAAAAIS8/8rcH6kzQk9I/s512/P1050287.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Pv8s07TKF_w/UMyLlMZiIsI/AAAAAAAAISY/9q43NB_9dqo/s640/P1050282.JPG[/IMG]
  8. Żabka wczoraj stwierdziła, że cała zabawka to zła zabawka, więc postanowiła ją poprawić :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WOLZc9TuOus/UMtlEg-s8TI/AAAAAAAAIQU/uNUZCLvyJMM/s640/2012-12-13%2017.52.19.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VULSzLU-S-k/UMtlEhd1uXI/AAAAAAAAIQY/UnmME-vHUpM/s640/2012-12-13%2017.52.27.jpg[/IMG]
  9. no to dużo szczęścia życzymy :)
  10. ale fajnie się rozkłada na kanapie :) takiej to dobrze ;) oby ten guzek nie był niczym strasznym i szybko się z nim rozprawili
  11. trzymam kciuki za szczęście Bazylka :)
  12. banerek mogę zrobić, tylko chyba będzie problem ze zmieszczeniem się w regulaminowym rozmiarze podpisu...
  13. A ja mam prezencik dla Nuki :) [URL="http://tnij.org/tmlj"][IMG]http://tnij.org/tmlg[/IMG][/URL] [URL="http://tnij.org/tmlj"][IMG]http://tnij.org/tmli[/IMG][/URL]
  14. też trzymam kciuki za Torę :)
  15. moje szare komórki dziękują ;) zmodyfikowany banerek Darmy :) [URL="http://tnij.org/tmh8"][IMG]http://tnij.org/tmh7[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Romina_74']a czy ja mogę prosić ciotuchnę chobę o zmniejszenie banerku Darmy do rozmiarów akceptowalnych przez modów? bardzo z góry dziękuję :):):)[/QUOTE] już się biorę za modyfikację :)
  17. Banerki dla Tosi-Lizoldy ;) W wersji mniejszej, co by się znowu moderatorzy nie musieli bawić w usuwanie [URL="http://tnij.org/tltl"][IMG]http://tnij.org/tltb[/IMG][/URL] [URL="http://tnij.org/tltl"][IMG]http://tnij.org/tltk[/IMG][/URL]
  18. zapisuję sunię :)
  19. jestem u współlokatorki Żabci :)
  20. [quote name='Hmmm']Też sądzę, że to dobra zabawa ;) a nad książkami to ty siedzieć powinnaś:mad:[/QUOTE] Dlaczego? To jest mało zabawne ;) I bez tego sobie radzę A poza tym to ja poza książką do angielskiego nie mam żadnej :P No, może 2 w formie elektronicznej. A wracając do tematu, to mogę coś pokombinować ze zdjęciami Tosi :)
  21. Kilka nowych ogłoszeń: [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/47972/wesola-zabka-chcialaby-wskoczyc-do-twojego-serca/[/URL] [URL]http://katowice.olx.pl/wesola-zabka-chcialaby-wskoczyc-do-twojego-serca-iid-463595227[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/wesola_zabka_chcialaby_wskoczyc_do_twojego_serca_310409.html[/URL] [URL]http://polskastrefa.pl/katowice/zwierzeta/psy/wesola_zabka_chcialaby_wskoczyc_do_twojego_serca,8wyj[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/194123.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art28934,wesola-zabka-chcialaby-wskoczyc-do-twojego-serca.html[/URL]
  22. [quote name='Romina_74']Bo nie umiem sama zrobić, a choby cioteczki już się wstydzę prosić ... ;)[/QUOTE] Ależ Agatko... Mnie się wstydzisz? ;) Banerki to całkiem dobra zabawa, a poza tym świetny powód, żeby nie siedzieć za dużo nad książkami ;)
×
×
  • Create New...