Jump to content
Dogomania

rudakacha

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rudakacha

  1. Nie było mnie przez trochę a tu takie wieści! Cudnie, że piesio ma dom. W takim razie ja też czekam na fotki z nowych włości.
  2. Dobrze po urlopie przeczytać takie wieści. To cud, że trafił na Ciebie! Głaski dla piesia.
  3. Co u Blinda (jakoś nie mogę przywyknąć do "Bladego"...)? Jak się czuje? Co z usg brzuszka?
  4. Dzisiaj poszła moja deklaracja. Przepraszam, że tak późno ale musiałam jakoś rozparcelować wszystkie bidy w tym miesiącu:oops: Dużo zdrówka dla Teosia i szacun dla Ciebie.
  5. Może Klaudus jest PO trawce wraz z Mecenasem i dlatego brak zdjęć...:evil_lol:
  6. Jak tu nie sięgnąć do kieszeni kiedy patrzy się w te brązowe ślepka... Skromne 20 pln poszło na konto skarbnika. Jestem z piesiem całym sercem:p
  7. Mogę wpłacić tylko doraźnie:shake: aż się serce kraje... Ale pychol już lepszy. Proszę o konto. 3mam kciuki za dt lub ds!
  8. Jasne, że trzeba mieć nadzieję na poprawę losu Miśka i tego życzę mu z całego serca. Ale też boję się, że limit cudów się wyczerpał... Nie bierz tego sobie tak do serca, to mówiłam ja - wieczna pesymistka;)
  9. Z niewielkim poślizgiem poszła dziś moja stała. Dobrze, że zbliża się lato to Misiek będzie wygrzewał swoje stare kosteczki w otoczeniu pięknych pań...:lol: Chociaż rzeczywiście domowy DT lub DS to jest to. Głaski dla staruszka i pzdr. dla osób, które się nim opiekują.
  10. Z opóźnieniem poszła dziś moja stała (ach ten weekend majowy...);) ale po obejrzeniu zdjęć mam wyrzuty sumienia, że tak późno. Spokojny, zrównoważony - jak by to powiedział Cezar M. - piesio. Cudne.
  11. Bardzo współczuję... znam to niestety...
  12. Z wielką przyjemnością przelałam deklarowane 3 dyszki. Dalej nie piszę, bo będę ryczeć...
  13. Zobaczyłam światełko w tunelu... Wejdźcie na małopolskie na wątek Teofila. 9 lat w schronie i teraz znalazł domek!!! A piesio też nie najmłodszy i zdrowotnie poschroniskowy. Cuda jednak się zdarzają chociaż jak patrzę na rodzaj ludzki to czasami wątpię:-(
  14. Cudnie!!! Jestem przeszczęśliwa!!! Cuda się zdarzają!!! Idę dalej głosić dobrą nowinę:multi: Jeśli potrzebne są pieniążki to dajcie znać na kogo przelać.
  15. Twój sarkazm b. dobrze oddaje codzienność schroniskową...:shake: i nie jestem teraz bynajmniej sarkastyczna tylko mi smutno...
  16. O matko, jaki cudny! Jaki ma szczęśliwy pychol! Po "modernizacji" dogo myślałam, że straciłam wątek a tu takie wieści!!!
  17. Strasznie mi przykro! Trzymajcie się Ty i Teoś. Musi być dobrze. Może małyżonek, jak zobaczy oczęta Teosia to zmięknie?
  18. Czuję się podle bo mam wrażenie, że wykrakałam ten TM...:-( Denisiu...:-(
  19. Ja też poproszę o nr konta. Jak już wcześniej pisałam wpłacę chociaż coś jednorazowo.
  20. Jak już deklarowałam wcześniej a przepadło:mad: moje skromne 3 dyszki są aktualne. Tylko podajcie proszę gdzie wpłacać.:p
  21. Tak mi przykro. Rozumiem Twój ból. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji... Pomyśl tak, że to ona przeżyła z Wami cudne 5 lat.
×
×
  • Create New...