Ja też zyczę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby ten Nowy był lepszy i oby sprawił że wszystkie bezdomne psiaki znajdą domki tak jak Nuczka i Gniewka.
Grażynko na tym bazarku tylko brak ogłoszeń Czesia Jenny już wszystkie pakiety zakończyła
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/219070-Bazarek-ogłoszeniowy-wszystkie-pakiety-sprzedane!-Do-22.12[/URL]
[quote name='fioneczka']jak znajdziecie jakiś bazarek ogłoszeniowy dajcie znać ... kupię jej pakiecik[/QUOTE]
Mówisz i masz. Kupiłam proszę podać dane
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220077-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-Zuzi-i-Magika-.-Do-05.01-.-Zapraszamy-!?p=18296006[/URL]
Karola masz rację łóżeczko kwestia czasu, a że Gniewka nie siusia to chyba już one wszystkie tak mają. Nuczka też ani razu nie nasikała w domu tylko jak wyszłam z nią na spacer. Po prostu są one DAMAMI
Jeżeli Arthroflex pomoże to mam dwa sposoby zdobycia go. Albo podacie nr konta i Paolka sama go kupi albo podacie adres wysyłki i ja go kupię i wyślę. Wydaje mi się że przekazanie kasy byłoby prostsze. Ceny doskonale znam więc proszę nie krzyczeć że drogi:mad:Ja mogę zobowiązać się do pokrycia zakupu dwóch dużych flaszeczek