-
Posts
400 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madzior.
-
Skandal miał miejsce we wsi Koźle (gmina Szamotuły). Zgłoszenie dotyczyło przerażającego zachowania uczniów ze Szkoły Podstawowej w Koźlu i ich haniebnego czynu, którego ofiarą stał się niewinny, starszy kot. To, czego dopuściły się dzieci jest o tyle tragiczne, że to przedstawiciele nowego pokolenia, ośmiolatki przystępujące do Komunii Świętej w tym roku. Okazało się, że kot został wrzucony do mrowiska i przykryty wiadrem. Nie wiadomo jak długo tam pozostał. Wiadomo jednak (zwierzę ma obdukcję lekarza weterynarii), że nieprawdopodobna ilość ukąszeń mrówek spowodowała astmę oraz obrzęk płuc i duszności. Kot ma zaczerwienioną skórę, strupy na całym ciele, ubytki sierści. Jest potwornie wychudzony, odwodniony. Pod okiem widoczny wielki ropień… ZDJĘCIA: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.353705391359534.82487.100001602290010&type=1[/URL] Maciuś jest w stanie ciężkim, rokowania są niepewne. Wierzymy, że z pomocą dobrych ludzi uda się uratować zwierzaka. Gdzie oczekiwane efekty edukacji szkolnej? Jak wygląda opieka rodziców małych zwyrodnialców, którzy dokonali tego czynu oraz przypatrywali się męczonemu zwierzęciu? Gdzie wychowanie duszpasterzy, którzy przygotowują dzieci do tegorocznej Komunii Świętej? Nieprawdopodobnie przerażające są perspektywy późniejszych zachowań uczniów w stosunku do otoczenia, jeśli ośmioletnie dzieci bawi skrajne maltretowanie bezbronnego zwierzęcia. Cała wieś, nauczyciele, uczniowie, sąsiedzi wiedzieli o zajściu- nikt nie pochylił się nad zwierzęciem, nikt nie wezwał pomocy choć po ucieczce z mrowiska kot błąkał się po okolicy. Nikomu nie było żal Maćka, który prawie skonał w męczarniach. [U][B] [SIZE=4]Maciek ma dom :)) [/SIZE] [/B][/U] [COLOR=#000000]EDIT: Ze względu na to iż kocurek czuje się już znacznie lepiej "zamykamy" zbiórkę pieniędzy na leczenie Maciusia ( nie ma potrzeby wpłacać nadal) . Za wszelaką pomoc bardzo dziękujemy ale jeśli ktoś chciałby wspomóc Maćka darami rzeczowymi ( karma itp) których kocur zawsze będzie potrzebował podaje adres do wysyłki: Fundacja Przytuliska U Wandy ul. Szkolna 4 64-500 Baborówko [/COLOR] [URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.353705391359534.82487.100001602290010&type=1"] [/URL][URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.353705391359534.82487.100001602290010&type=1"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/269/29267435370584802615510.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/3328/30173635370573135950010.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7856/30610935370590469281610.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/272/52436935370580469282610.jpg[/IMG]
-
Wątek dawno nie odwiedzany ale może warto go odświeżyć i zajrzeć na nowej biedy fundacji , Cygusiu odebranym psedo właścicielom z licznymi ranami na ciele, wycieńczeniem i wyczerpaniem . Zapraszam na wątek " na szybko" i wklejam makabryczne zdjęcie : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226848-Potrzebna-pomoc-Cygu%C5%9B-z-biezdrowa"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9B-z-biezdrowa[/URL] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/250/img0028hg.jpg[/IMG] Wątek na fejsie: [URL="https://www.facebook.com/events/303162926432306/303419746406624/?notif_t=plan_mall_activity"]https://www.facebook.com/events/3031..._mall_activity[/URL]
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
Madzior. replied to Martali's topic in Już w nowym domu
Wątek dawno nie odwiedzany ale może warto go odświeżyć i zajrzeć na nowej biedy fundacji , Cygusiu odebranym psedo właścicielom z licznymi ranami na ciele, wycieńczeniem i wyczerpaniem . Zapraszam na wątek " na szybko" i wklejam makabryczne zdjęcie : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226848-Potrzebna-pomoc-Cygu%C5%9B-z-biezdrowa"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9B-z-biezdrowa[/URL] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/250/img0028hg.jpg[/IMG] Wątek na fejsie: [URL="https://www.facebook.com/events/303162926432306/303419746406624/?notif_t=plan_mall_activity"]https://www.facebook.com/events/3031..._mall_activity[/URL] -
Wątek dawno nie odwiedzany ale może warto go odświeżyć i zajrzeć na nowej biedy fundacji , Cygusiu odebranym psedo właścicielom z licznymi ranami na ciele, wycieńczeniem i wyczerpaniem . Zapraszam na wątek " na szybko" i wklejam makabryczne zdjęcie : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226848-Potrzebna-pomoc-Cygu%C5%9B-z-biezdrowa"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9B-z-biezdrowa[/URL] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/250/img0028hg.jpg[/IMG] Wątek na fejsie: [url]https://www.facebook.com/events/303162926432306/303419746406624/?notif_t=plan_mall_activity[/url]
-
Link do wydarzenia na fejsie : [url]https://www.facebook.com/events/303162926432306/303419746406624/?notif_t=plan_mall_activity[/url]
- 542 replies
-
Kochani wklejam info o naszych najbiedniejszych biedach nowych podopiecznych fundacji.. Cygusiu odebranym psedo właścicielom z licznymi ranami na ciele, wycieńczeniem i wyczerpaniem . Zapraszam na wątek " na szybko" i wklejam makabryczne zdjęcie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226848-Potrzebna-pomoc-Cygu%C5%9B-z-biezdrowa[/url] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/250/img0028hg.jpg[/IMG]
- 542 replies
-
Cyguś po goleniu : (((((((((((((((((((((((( [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8462/img0026td.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/646/img0035oz.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/250/img0028hg.jpg[/IMG]
-
wklejam zdjęcia Cygusia: Cuguś "w domu" [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8648/image21yj.jpg[/IMG] Cuguś w lecznicy [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3288/j2012.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/1626/j2011r.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/176/j2008.jpg[/IMG]
-
Dzięki za wątek naszej biedy..
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Madzior. replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[url]https://www.facebook.com/events/216967011748353/[/url] -
Julii dzięki Ci bardzo!! Teraz jest to zdjęcie idealne na ogłoszenie :) Dziewczyny dzięki że jesteście..
- 542 replies
-
[quote name='Sabina02']Jeszcze nie zamowilam ogloszenia, bo trzeba miec zdjecie, wiec nie dostalam jeszcze ceny (mam nadzieje ze nie bedzie wieksza niz poprzednio) ani umowy. Jak tylko zamowie ogloszenie to podam Ci dane do przelewu. :)[/QUOTE] A oto nowe zdjęcia Homera wybierzcie któreś z tych lub z tych poprzednich. Ja obstawiam za pierwszym poniżej: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4974/1004130q.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6853/1004132.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3727/1004133t.jpg[/IMG]
- 542 replies
-
[quote name='Sabina02']Dobrze, to poczekamy, bo ladna fotka to podstawa w ogloszeniu. :) Pieniazki Ci juz wyslalam, mam nadzieje ze nie wycenia tego ogloszenia na wiecej niz poprzednio, a jesli tak to Ci dosle reszte. :)[/QU Dzięki !!! :) Rozumiem, ze czekamy na zdjęcie i dopiero wtedy zamawiasz ogłoszenie? Możesz mi przesłać dane do przelewu bo nie mam już..
- 542 replies
-
Też myśle o tym pierwszym. Zrobiłyśmy z Karolą Homerowi zdjęcie więc wstrzymaj się z ogłoszeniem dopóki koleżanka nie przesle nam tego zdjęcia i zobaczycie. Wydaje mi się że wyjdzie fajnie i ładnie na tle kwitnącego rzepaku, gdzie odbija się jego piękne futro..
- 542 replies
-
A któreś z tych się nie na da? [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/6868/resizeofdsc0107k.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1563/resizeofdsc0030.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4385/resizeofdsc0046.jpg[/IMG]
- 542 replies
-
[quote name='Sabina02']Tak, jesli fotka jest kolorowa to w gazecie bedzie tez kolorowa. :) Poprzednio mial czarno-biala. Moze dalo by sie zrobic mu jakas nowa fajna i kolorowa?[/QUOTE] Można ale ja nie mam aparatu.. Karolina przyjeżdżasz jutro do niego i masz aparat?
- 542 replies
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Madzior. replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Kopiuje info z fejsa, dziewczyna odda sunię do schronu jeśli nikt się nie pojawi do opieki nad nią, a szkoda bo to piękna i młodziutka psinka.. Już skrzywdzona przez człowieka, Justyna podejrzewa że była bita bo lękiem reaguje na podniesioną rękę i gwałtowne ruchy.. Dla przypomnienia Mała przebywa w Kadzidle niedaleko Ostrołęki i do piątku ma czas czyli do jutra.. :( Jeśli znalazłby się ktoś kto w przyszłym tygodniu wziąłby ją pod swe skrzydła jej matka jeszcze się nią zajmie. Załączam zdjęcia małej i jak pisałam wcześniej kopiuje info Justyny na wydarzeniu na fejsie : [I][B]Suczka od poniedziałku, tj. 30 kwietnia, ok 18ej godziny siedziała na moim podwórku. Nie wiem skąd ona się wzięła. Jest młoda, przyjaźnie nastawiona do ludzi i do innych zwierząt. Noc spędziła za bramką, pod przyczepą, więc sądziłam, że już dziś może jej nie być... Niestety była i mimo zagrodzonych wszelakich dziur w bramie, jakimś cudem potrafi wejść na podwórko. Ja w ten piątek wyjeżdżam do Poznania... Poszukuję dla niej domku tymczasowego, lub stałego. Bardzo proszę o rozpowszechnianie tego wydarzenia. Moje namiary: 696-705-622.[/B][/I] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/9600/55618335066187499675110.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/1300/57770835072406165719910.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2319/53601735149646824662510.jpg[/IMG] -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Madzior. replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Jestem u Kseni.. -
[quote name='Aimez_moi']Odwiedzam Homerka i o zdrowie pytam?........:)[/QUOTE] A Homerek ma się nieco grubszy, nowy kojec bardziej mu służy. Jednak nie ma najważniejszego _ domu, on tak bardzo czeka aż ktoś do niego zajrzy i pogłaska.. , pogada o życiu i weźmie na spacer.. Żal czarnego śleputka..
- 542 replies
-
Pewnie ::) A jaką fotę tam miał? Ona będzie kolorowa jeśli damy kolorową?
- 542 replies
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
Madzior. replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
wklejam linka do Fb wydarzenie dziewczyny z KADZIDŁA niedaleko Ostrołęki która ma czas do piątku na znalezienie miejsca dla suni która się przybłąkała.. Dziewczyna pisała do schroniska w Gaju ale zero odzewu. czy w Kruszewie będzie miejsce dla niej? Ona nie może trafić na ulicę .. [URL]https://www.facebook.com/events/[/URL] -
wklejam linka do Fb wydarzenie dziewczyny z KADZIDŁA niedaleko Ostrołęki która ma czas do piątku na znalezienie miejsca dla suni która się przybłąkała.. Dziewczyna pisała do schroniska w Gaju ale zero odzewu. czy w Kruszewie będzie miejsce dla niej? Ona nie może trafić na ulicę .. [url]https://www.facebook.com/events/[/url]
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Madzior. replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Kseniulę .. -
[quote name='basiaaap']Magda, a Ty jak uważasz?[/QUOTE] Ja byłabym ostrożniejsza ... ale jednak nie przekreślałabym szasnsy Homera na dom z innym zwierzeciem. Możesz wykasować ale nie pisz że akceptuje inne zwierzęta... Może ma ktoś pomysł na to jak to zgrabnie ująć??
- 542 replies