-
Posts
400 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madzior.
-
Podnoszę Homera, może ktoś go samym sercem wypatrzy..
- 542 replies
-
Spoko , skąd mogłaś wiedzieć zresztą jak i ja. Po prostu zgłosiłam tylko nasz schron w wew ankiecie dogo i się zaczęło , przez wyciąganie zdarzeń z przeszłości, rzucaniem kłamstw na schronisko i określaniem mnie jako gówno wiedzącej.. Poziom bardzo niski, a przede wszystkim nie była nawet to rzadna rzeczowa dyskusja , która w tamtym miejscu nie miała najmniejszego sensu. Szkoda słów. A jaki to Borysek jest u nas ( czy może u ciebie??) Wiesz w shronie działam od jakiegoś czasu więc nie znam Boryska :))
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
Madzior. replied to Martali's topic in Już w nowym domu
Wątek naszego następnego rasowego pupila goldena retrivera na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220697-5-letni-golden-przywi%C4%85zany-do-drzewa-Smutne-%C5%BCycie-w-schronisku-Wielkopolskie[/url] -
Nasz przed świąteczny podrzutek schroniska to ok. 5 letni Golden retriver, który został przywiązany w lesie w pobliżu Szamotuł. Widać, że był psem podwórkowym, buda nie jest mu obca, od razu po przyjeździe do schroniska nie miał problemów z odnalezieniem się w kojcu. Jest psem miłym, bardzo zrównoważonym i spokojnym. Cieszy się na widok wszystkich ludzi. Pozwoli ze sobą zrobić chyba wszystko :) Jego sytuacja w schronisku o tyle jest nie ciekawa, że często jest ofiarą zaczepek psich kolegów, którzy za bardzo go nie tolerują. W ten sposób bardzo rzadko zostaje wypuszczany ze swego obszernego kojca, którego dzieli z innymi nie bojowymi psiakami. Jest to pies, który strasznie marnuje się w schronisku, bo mógłby być doskonałym rodzinnym towarzyszem dla dzieci. Jak na rasę przystało nie omieszka poprosić o smakowity kąsek, gdzie ma się wrażenie że towarzystwo człowieka i pyszne jedzonko to całe jego życie. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5282/goldent.jpg[/IMG] W wypadku adopcji obowiązuje oczywiście umowa adopcyjna tak jak i wizyta przed i po adopcji. Nasz pupil nie zostanie oczywiście wydany bez kastracji. Golden czeka na odpowiedzialnych właścicieli w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Przyborówku koło Szamotuł około 30 km od Poznania. Kontakt w sprawie adopcji: 535567844 Golden na stronie internetowej przytuliska: [url]http://przytuliskauwandy.pl/?cat=1&paged=2[/url] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1307/golden2z.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5550/golden5.jpg[/IMG]
-
Dziewczęta a z doświadczenia które portale są najbardziej oblegane? Gdzieś naprawdę warto ogłaszać? Bardzo dużo widzę na alegratka, tam swojego ogłoszenia już nie mogłam znaleźć ..:/ Myślałam o wyróżnieniach, ale to dość drogo wychodzi jak tyle psiaków się ogłasza... Czasem się zastanawiam czy w ogóle ten nasz ślepek trafi na swojego pana, a on naprawdę pojętny jest .. Czy jest coś co możecie z doświadczenia poradzić w szukaniu domów psiakom potrzebującym ? Jakie teksty ogłoszeń najbardziej przemawiają do serca? czy są jakieś błędy których warto unikać? Może jest jakiś wątek temu poświęcony ?:) bo was zapytam na śmierć :)
- 542 replies
-
Dziękuję Pimezko:) Mam parę jeszcze oprócz tych więc spora lista mi się zrobiła. Na paru portalach już ogłosiałam. Teraz zabieram się za ręsztę , a najgorsze to to że w naszym schronie czeka nadal ponad 400 psiaków ..:( Cóż do pracy.. A tu nowe przyjechały, jeszcze ludzie bezczelnie wręczają psa przed bramą mówiąc nie chcę już go, albo: za stary..
- 542 replies
-
A masz może spis linków do różnych portali adopcyjnych z ogłoszeniami?
- 542 replies
-
Pinesko czy mogę sobie skopiować Twój tekst i wkleić go do wydarzenia Homera?
- 542 replies
-
wątek fejsie: [url]http://www.facebook.com/events/277110452346873/[/url]
- 542 replies
-
Trochę porozsyłałam ale nie za dużo bo od niedawna tu siedzę i jeszcze się czaję co i jak. Staram się go ogłaszać ale portali w brud. Pakiecik ogłoszeń tzn tekst do ogłoszeń tak?
- 542 replies
-
Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!
Madzior. replied to Martali's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek ślepego Homera z Przyborówka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220380-%C5%9Alepy-%C5%9Alepek-Du%C5%BCy-z-Przybor%C3%B3wka-popada-w-depresje..-POTRZEBA-DOMU[/url] -
Dzięki, że jesteście. Homer sięga do połowy uda ( a jestem dość niska 158 cm). Jest dość duży ale to nie olbrzym :)
- 542 replies