Jump to content
Dogomania

Madzior.

Members
  • Posts

    400
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzior.

  1. Homer dostanie szanse na życie w barwach i świetle, lekarz z Poznania zadeklarował się przeprowadzić operację oczu Homerkowi, prawdopodobnie za darmo!! Wspaniałe wieści, prawda, tylko problem w tym że Homer po operacji nie może wrócić do schroniska. Po operacji Homer będzie musiał dojść do siebie, w spokoju, cieple a przede wszystkim z kimś kto się nim zajmie. Homer ma realną szansę na odzyskanie wzroku i czy wobec tego znajdzie się ktoś kto pomoże mu dojść do siebie ofiarując jednocześnie już dom do końca życia?? Czy nie uważacie, że to dla niego życiowa szansa!!!
  2. Kurcze ale biedę przywieźliśmy do schroniska ( w zasadzie dwie ) dwa dni temu, jeden zadbany nawet ale ten drugi Kostek .... to kości powleczone skórą, przeraźliwie chudy, głodny ( cały czas połyka jedzenie) , wyziębiony, zalękniony i przerażony. Nie śmie nawet spojrzeć na człowieka, ucieka wzrokiem i głową..strasznie się boi mężczyzn, nam zaufał. Jak go wzięłyśmy do samochodu to po dosłownie paru minutach położył mi głowę na ramieniu, zaufał.. Jeśli macie konto na fejsie to zapraszam do wydarzenia..: :( [url]http://www.facebook.com/events/352910128070252/[/url]
  3. Jest, jest, jest :) Wyrazy szacunku Pinezko :))
  4. [quote name='basiunia131']Jestem u Homerka.[/QUOTE] Zapraszamy, zapraszamy :)
  5. Kurcze i jak chcę dodać banerek do pojego podpisu to mówi mi że jest za duży :( A ty masz go normalnie więc penie coś źle robię ale nie wiem co :oops:
  6. [quote name='Sabina02']Banerek dla Homerka: :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220380-Ślepy-Homer-z-Przyborówka-już-w-depresji-potrzebuje-pomocy-i-DS-!"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9937/homermp.jpg[/IMG][/URL] Magdalena, wklej go moze do pierwszego postu zeby lepiej byl widoczny do pobrania. :)[/QUOTE] Jupiiii :) Dziękuje Homer i ja bardzo :) Tylko problem bo chce go umieścić w pierwszym poście i nie udaje mi się, jak kopiuję obrazek to umieszcza mi się tam ale nie podlinkowany..
  7. O ja p........e ! Ale facet miał tupet!!! Zabrakło mi słów, co za koszmary chodzą po tym świecie. Uważam, że każdy człowiek powinien mieć testy czy w ogóle powinien posiadać jakiekolwiek zwierze!
  8. [quote name='ata']Albo nie szczeka....[/QUOTE] ...........???:)
  9. Ślepek potrzebuje domu , pilnie! http://www.dogomania.pl/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-ju%C5%BC-w-depresji-potrzebuje-pomocy-i-DS-!
  10. Przepraszam za offa, ale zapraszam do ślepego Homera który domu pragnie .. [url]http://www.dogomania.pl/threads/220380-%C5%9Alepy-Homer-z-Przybor%C3%B3wka-ju%C5%BC-w-depresji-potrzebuje-pomocy-i-DS-[/url]!
  11. Goldi 20 jedzie do domu :))))) Taka poczciwa mordunia musiała w końcu urzec :))
  12. [quote name='natalia.']jak Homer reaguje na koty? czy mógłby mieszkac na DT w kojcu? czy jest agresywny, lękliwy, stwarza jakieś większe problemy wychowawcze?[/QUOTE] Homer nie akceptuje innych psów i kotów..., a agresywny w stosunku do człowieka nie jest. Nie wykazuję też lękliwości, spokojnie daje się wyczesywać itp więc problemów z nim nie ma. No poza tym , że czasem ma opory ( zapiera się ) przed wyjściem ze schroniska i powrotem. Generalny to kochany psiak, którego człowiek cieszy. Szukamy Homerowi domu stałego tak aby ktoś już pokochał go na całe życie :)
  13. [quote name='Sabina02']Tak, CatAngel robi pakiety 130 ogloszen za 15 zl. Magdalena, moze wyslij do niej PM i zamow taki pakiet. CatAngel bedzie potrzebowala tekst i fotki do ogloszen oraz miejsce pobytu psa. Wszystko to jest w ogloszeniu w Tablica.pl, ktore zrobilam. Mozesz jej poprostu w PM wkleic link do tego ogloszenia. :) Poza tym watek trzeba "rozruszac", bo malo kto tu wchodzi. Ja pospamuje troche na innych watkach i postaram sie tu zaciagnac wiecej osob. No i banerek by sie chlopakowi przydal - sporobuje go zalatwic. Aha! Ogloszenie w Tablica.pl wyroznilam na 30 dni, wiec chopaka wiele wiecej osob zobaczy. Moze akurat ktos sie zakocha w tej cudnej mordce. :loveu:[/QUOTE] Dzięki, dzięki za pomoc :) Już jestem w kontakcie z CatAngel, więc niebawem ogłoszenia być powinny! Co do banerków, wie ktoś jak się robi ? Tzn jak to zrobić aby były aktywne ?( po kliknięciu przechodzi się na odpowiednią stronę) . Homerek ma się już znacznie lepiej, wygląda na to że dolegliwość była przejściowa. No ale oczywiście jak wet przyjedzie to na pewno jeszcze się upewnimy że jest okej. Dzięki dzięki dzięki :)
  14. A to ty Marku :) Dzięki za ofertę, może się uda w końcu znaleźć mu dom..
  15. Kurcze ciotki Homer potrzebuje pomocy.. Ma coś z żołądkiem, musi jechać do weta na usg - to pewnie da się zrobić, ale teraz ( pomijając żołądkowe dolegliwości) nawet nie garnie się już do ludzi podchodzących pod jego kojec... Jest coraz bardziej apatyczny, jeszcze z pół roku temu był z niego ślepy ale taki mężny psiak, a teraz .. zamienia się w dogorywającego psa bez chęci do życia, starzeje się w oczach .. Trzeba go jak najszybciej wyciągnąć ze schronu choć na dom tymczasowy, ale któż ślepka zechce??? Jak mu takiego choć tymczasu szukać ?? Jestem dobita, bo żadne wydarzenia i wątki nie dają realnego rezultatu, ogłaszam tez Goldena który strasznie się w schronie marnuje .. i nic.. Nie mam dużego doświadczenia, w wątkach i ogłaszaniu, podglądam to co robią inni i ..cisza.. Dziękuje wam że jesteście i za te ogłoszenia na tablicy, też staram się na co rusz to nowych portalach rejestrować i go ogłaszać.. Nie mogę mu wykupić wyróżnionych ogłoszeń bo po prostu, nie stać mnie na to. Ciągle szukam pracy i chciałabym tyle pomóc zrobić, ale za co się chwytać..Do tego pani Wanda w sobotę zemdlała, jakieś fatum ostatnio. :(
  16. Dziewczynom od goldenów na dogo, tak? W goldeny w potrzebie?to tak
  17. Aby się udało z tym DS. Powodzenia mała!!
  18. Nasz schroniskowy Golden, dołączył do nas przed świętami i szkoda go w schronisku bo to sama oaza łagodności i stateczności.. Cały czas przebywa w kojcu z innymi braćmi nie skorymi do bójek dlatego, że często jest obiektem psich zaczepek :( Taki koziołek ofiarny..:( Strona Goldena w przytulisku w Przyborówku ( tam przebywa) : [url]http://przytuliskauwandy.pl/?p=1917#more-1917[/url] Wątek na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220697-5-letni-golden-przywi%C4%85zany-do-drzewa-Smutne-%C5%BCycie-w-schronisku-Wielkopolskie[/url] Zdjęcia : [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/379/goldengb.jpg[/IMG]
  19. Po Golden ma na imię .., nie nie ma wykupionego ogłoszenia. W zasadzie to w ogóle ma mało jakichkolwiek ogłoszeń.. :( A marnuje sie w schronie :(
  20. No to rozsyłam.. cholera ..
  21. Podnoszę Goldena bo pewnie jeszcze poczeka..
×
×
  • Create New...