-
Posts
2220 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Carrie i Tequila
-
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Carrie i Tequila replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Czyli mamy komplet :) Super to teraz ogłaszamy!!! (cieszę się że tekst się podoba *^-^*) -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Carrie i Tequila replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Pomogę, poniżej skrót potrzebnych danych - wystarczy uzupełnić :) Imię: Płeć: Wiek: Miejscowość obecnego zamieszkania: Charakter (spokojny, czy pełen energii): Stosunek do innych psów: Stosunek do dzieci: Stosunek do kotów: Stosunek do jazdy samochodem: Szczepienia: Czip: Dane do osoby kontaktowej (telefon, imię): -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Carrie i Tequila replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ciesze się, że się podoba :) Nie miałam czasu przeglądać kilku stron wstecz i dopisywać podstawowych danych (wiek stosunek do kotów, dzieci), ale myślę, że z tym sobie poradzicie :) Trzymam mocno kciuki za chłopaków!!! -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Carrie i Tequila replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dyzio CV Imię: Dyzio Nazwisko: Możesz sam wybrać Miejsce urodzenia: nie pamiętam, ale była tam moje mama Wykształcenie: Szkoła psiego uśmiechu, kurs uroku osobistego, studia wyższe w posłuszeństwie, specjalizacja w roztapianiu ludzkich serc, tytuł pracy naukowej: „Kocham cię” Doświadczenie zawodowe: Wieloletnia praktyka w bieganiu z patykiem w pyszczku. Praca w firmie „Podwórko” na stanowisku starszego sprawiacza radości. Wady: Długa i niezasłużona odsiadka w więzieniu zwanym schronisko Zalety: Kocham cię! Hobby: Uszczęśliwianie wszystkich ludzi dookoła. List Motywacyjny: Nazywam Się Dyzio i obecnie mieszkam w Domku Tymczasowym. Jednak z przyjemnością przeniosę się do Państwa domku. Powiem nieskromnie, że mam wiele zalet. Potrafię się uśmiechać i cieszyć z byle powodu. Mój ogon posiada funkcję radosnego merdania zawsze gdy tylko widzę swojego Pana lub Panią. Jestem tani w utrzymaniu. Moja pensja nie musi być wysoka, szczerze powiedziawszy to nawet może jej nie być. Wystarczy mi miska dobrego jedzonka i głaskanie w dużej ilości. Nie pogardzę też rzucaniem piłeczki i zabawą w chowanego. W zamian oferuję swoje usługi w postaci radosnego szczekania, przytulania się i rozweselania nawet w najtrudniejszych chwilach. Pokocham całą Twoją rodzinę. -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
Carrie i Tequila replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, przepraszam, przepraszam T_T Obiecałam, że napisze i tak długo zwlekała, wszystko przez to że sobie kostkę skręciłam i zupełnie zapomniałam o tej obietnicy Ale już nadrabiam Skrobnęłam ogłoszenie dla Bezika - wystarczy dopisać informacje o kastracji, szczepieniach itp Bezik Była sobie raz cukiernia mała Piękne torty w środku miała Były czerwone, żółte i różowe A także niebieskie i całe kolorowe Na półeczkach, podziwiane Stały babeczki malowane Były też cukierki, rogaliki i pączki Wystarczyło tylko wziąć do rączki Niestety w samym koncie, na półeczce Leżał mały Bezik, zapomniany troszeczkę Leżał tydzień, dwa, a nawet trzy Jednak przez cały czas będąc świeży! Kilka lat tak czekał Aż się w końcu doczekał Dobra Pani go wzięła I radośnie uścisnęła W końcu znalazł swoje miejsce Z czego ucieszył się wielce Bo moi mili prawda jest taka: Jak masz diament to wiedz o tej dewizie Że żaden czas diamentu ci nie nadgryzie Powyższa dewiza dotyczy też naszego Bezika – psa o złotym sercu. Psiak spędził kilka lat w schronisku, zdążył zapomnieć co to jest trawa i jak się biega. Aby osłodzić swój czas spędzony w więzieniu zaprzyjaźnił się z Dyziem i nie raz stawał w jego obronie. Bezika udało się razem z jego przyjacielem wyciągnąć ze schroniska i umieścić we wspaniałym domku tymczasowym. Jego sierść została doprowadzona do ładu, zrzucił też kilka zbędnych kilogramów. Przypomniał sobie co to znaczy biegać po zielonej trawie i cieszyć się dotykiem człowieka. Teraz czeka na swojego nowego właściciela – Ciebie! Jest w pełni przygotowany do adopcji. Brakuje mu jedynie metalowej blaszki, doczepionej do obroży – z Twoim imieniem i numerem telefonu. Nie każ mu dłużej czekać! -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
Carrie i Tequila replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew na 35zł. Fundacja też ma konto w ING więc pieniądze są już u niej :) Pozdrawiamy cieplutko -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
Carrie i Tequila replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Carie i Tequila Łerzka ci dziękuje za wparcie.[/QUOTE] :oops:oj tam taka drobna kwota...i to jeszcze nie ode mnie tylko cioteczek maximiller i b-b bo to one licytowały -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
Carrie i Tequila replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o nr konta. Z mojego bazarku uzbierało się dla Łezki 35 zł :) -
[quote name='doris66']CZyli jak to rozumieć? Czy to znaczy ze Foczka nie byłaby łamana i drutowana ( wielokrotnie ) tylko wszczepiano by jej te komórki macierzyste tak?[/QUOTE] Z TZem gadałam, który mi co nieco wyjaśnił jeśli chodzi o te komórki. Komórki macierzyste mają uzupełniać braki po operacji naprawczej. Tam gdzie będzie czegoś brakowało będą uzupełniać komórkami macierzystymi. Możliwe że trzeba będzie np. przeciąć ścięgno i sztucznie je wydłużyć. Czyli czy tak czy siak łapki prawdopodobne będą jakoś łamana czy ogólnie nastawiane. Komórki macierzyste umożliwią gojenie się i regeneracje tkanek wewnątrz (i ogólnie przeprowadzenie operacji).
-
Super czyli jest szansa na to, że Foczka będzie normalnie chodzić!!! Koszta na pewno będą duże, ale dogo cioteczki już tyle uzbierały, że i na to uzbierają :) Zwłaszcza ze mamy trochę czasu, skoro operacji ma być kilka, a zaczną się w lipcu. Dobrze by było tak + - oszacować ile będzie nam potrzebne, żeby w połowie leczenia kasy nie zabrakło. Co do jej tycia, to najlepiej jakąś wysokokaloryczną karmę, uzupełniać domowym jedzonkiem - kurczak plus kasza i ryż (na tym też pieski tyją). Kibicujemy Ci Foczko!!!
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228530-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-20-30-40-50-Zapraszam-do-10-07%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228530-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-pakiety-20-30-40-50-Zapraszam-do-10-07![/URL] lub [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228415-30-og%C5%82osze%C5%84-5z%C5%82-na-Toz-Ko%C5%82o-w-Policach-kociaki-do-10-07[/URL] lub [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228250-Ostatnia-Godzina%21-bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-katowickie-bezdomniaki-do-20-06-ZAPRASZAM"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228250-Ostatnia-Godzina!-bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-katowickie-bezdomniaki-do-20-06-ZAPRASZAM[/URL]