Jump to content
Dogomania

Carrie i Tequila

Members
  • Posts

    2220
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Carrie i Tequila

  1. Literatka ze mnie żadna, ale z braku laku, jak potrzeba tekstu do ogłoszeń to proszę się częstować: Dyzio i Bezik. Bezik i Dyzio. Dwa psiaki, które od 6 lat siedzą w więzieniu. Wyrok – dożywocie. Bo w końcu kto chciałby adoptować psa, który nie widział trawy, kanapy i własnej miski od 6 lat? Schronisko to ciężkie więzienie. Trudno jest zwrócić na siebie uwagę ludzi. O szanse na dom jeszcze trudniej. W tej strasznej sytuacji znaleźli się Dyzio i Bezik. Dwa, obce sobie na początku psy. Jeden mały, drugi duży. Jeden czarny, drugi kremowy. Zupełnie różne… a jednak stały się najlepszymi przyjaciółmi. W tak okropnej sytuacji w jakiej się znalazły, potrafiły wykrzesać ze swych psich serduszek dobre uczucia i zaprzyjaźniły się. Taka schroniskowa przyjaźń. Przyjaźń na całe więzienne życie. Bezik to dobry przyjaciel. Zawsze broni Dyzia przed większymi psami, nie pozwala żeby go pogryzły. Betonowe podłogi w schronisku to nie kanapy… jednak Bezik chcąc przypomnieć swojemu przyjacielowi jak to jest leżeć na miękkim, sam służy mu z poduszkę. Dyzio uwielbia przytulać się do Bezika i leżeć na jego brzuszku. A robi to całymi dniami. W końcu co innego można robić w małym, betonowym boksie? Ich wola życia jest ogromna, chcą być przytulana, głaskane. Starają się sobie nawzajem wynagrodzić długoletni brak miłości. Każdy chce dla drugiego być „jego własnym człowiekiem” . Oba psiaki mają marne szanse na adopcje. Szczytem marzeń byłoby gdyby trafiły razem do jednego domku. Aby nie cierpiały rozłąki. W końcu tak się kochają… A może [B]Ty[/B] będziesz tą dobrą duszą, która podaruje Dyziowi i Bezikowi domek? Nie potrzebują wiele – miękkie legowisko i pełna miska. Drapaniem za uszkiem też nie pogardzą, a i chętnie sobie przypomną, jak to jest biegać z piłeczką i jakie to uczucie chodzić po trawie. Może właśnie [B]Ty [/B]przywrócisz radość życia obu psiakom? Pozwolisz im przypomnieć sobie co to znaczy być psem. Może właśnie [B]Ty[/B] podpiszesz ich ułaskawienie i pozwolisz im opuścić więzienie.
  2. Eh...szkoda że są takie schroniska jak u ciebie toyota... ja znam takie gdzie każdy psiak ma swoja kartotekę i imię. Psów jest 300 ale wolontariusze robią im zdjęcia, które (takie malutkie) wkleja się do kartoteki, żeby rozpoznać psa jeśli wróci, do tego komplet szczepień i informacje skąd się wziął do kogo poszedł i jaki jest. Oby wszędzie tak kiedyś było :(
  3. A tak swoją drogą, kicia jest prześliczna :) Jak wyzdrowieje to pewnie szybko znajdzie domek :)
  4. Jesteśmy z tobą Maleńka ... nie poddawaj się, teraz będzie już tylko lepiej. Oby się udało... to strasznie frustrujące kiedy nie można pomóc i trzeba tylko czekać na wieści :( Chyba dziś nie zasnę
  5. o rany biedne maleństwo :( Jakby facet miał jaja to by przeprosił, powiedział że mu przykro i że pokryje koszty leczenia. A że jest skończonym dupkiem to straszy adwokatem... a niech straszy, my się też nie damy. Koniecznie policji trzeba zgłosić sprawę. Biedne maleństwo ;(
  6. [CENTER]:multi:[COLOR=#ff8c00][SIZE=6][B]Zapraszamy na bazarek dla Foczki !!![/B][/SIZE][/COLOR] :multi: [/CENTER] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227562-Bazarek-na-operacj%C4%99-FOCZKI-ubrania-torebki-ksia%C5%BCki-bibeloty-mamy-wszystko%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227562-Bazarek-na-operacj%C4%99-FOCZKI-ubrania-torebki-ksia%C5%BCki-bibeloty-mamy-wszystko!!![/URL]
  7. foczka jest po prostu przeurocza :D Jej sposób chodzenia tez jest na swój sposób urzekający. Oglądam ten filmik i oglądam i się napatrzeć nie mogę. Śliczna foczko wyleczymy twoje łapki !
  8. Co do wydatków na malutką to postaram się do końca tygodnia zorganizować bazarek cioteczka b-b już przesłała mi zdjęcia fantów, a ciocia Mika31 wysłała paczkę fantów. Jak dojdzie to od razu zabiorę się za robienie fotek, ale to może chwilkę potrwać :) Będę informować na bieżąco :) Uzbieramy potrzebą sumę!
  9. Dobra to jak się nikt nie zgłasza, to ja mogę zrobić bazarek. Ale muszę najpierw trochę fantów poszukać :) Żeby było coś nowego.
  10. Też melduję się na wątku. Foczuniu kochana naprawimy twoje łapki :) Znajdziemy ci fajny DT w którym dojdziesz do siebie i na koniec dostaniesz DS :) I będzie HAPPY END! Bardzo, bardzo w to wierze! I ponawiam pytanie krakowianki - najpierw zbiórka pieniędzy czy badania?
  11. Edytko bardzo mocno cię przytulamy. A Tequilcia śle specjalne jamnicze uściski i liźnięcia, za ratowanie jej koleżanki.
  12. Dodaj do tego rozliczenia 57,25zł z mojego bazarku, które właśnie przelałam na konto lecznicy Chiron :) Mają konto w ING tak jak ja, więc pieniądze są już u nich :) Poproszę o potwierdzenie na bazarku kiedy się upewnisz że doszły.
  13. Pisałam na wątku długu,ale nie mam odpowiedzi więc piszę tu :) Rozliczam mój bazarek na Budryskowe długi w lecznicach i proszę o nr konta gdzie trzeba przelać pieniądze.
  14. Takie maleństwo i bez domu... przecież ona idealnie nadaje się do warunków miejskich. Mało miejsca zajmuje, mało je...i do tego jest prześliczna :) Koniecznie trzeba znaleźć DT. Najlepiej bez dzieci i innych psów (marzenie) żeby mogła pojechać bez badań i najwyżej już w DT przechodzi diagnozę. Myślę że po wyleczeniu powinna szybko znaleźć dom. Małe psy są w modzie ;)
  15. O nie...... Cały czas płacze. Tak mi przykro Edytko... :-(
  16. Wow ! Agatka faktycznie przybrała kilka kilogramów :P A nowy kolega/bliski kolega/bardzo bliski kolega jest super :D Im więcej takich wizyt tym lepiej :)
  17. O to cioteczka na pewno wysmaży super bazarek :) To teraz czekamy na decyzje czy lecimy ze zbiórką na MR :) Bo jak tak to już lecę szukać kolejnych fantów na bazarki :D
  18. Cioteczko wysyłać nie trzeba :) Jeśli masz jak zrobić zdjęcia to nawet ja mogę ci bazarek skomponować :)
  19. Jak ci z tym pomóc to daj znać :) O, kiedy ruszasz z bazarkiem?
  20. [quote name='Isadora7']circa-e-bałt 2 tysiaki Faktycznie sporo ... ale ja myślę, że jak jamnicze brygady się zepną to i na to uzbierają :) Jeśli tylko badanie ma jakoś pomoc - w określeniu dalszego leczenia czy też operacji, to ja jestem za. Sporo nas jest na wątku, w tym kilka osób, które tworzy bazarki. Jakbyśmy się spięli, to by się kasę uzbierało. Co wy na to?
  21. O rany jak się ciesze :D Super mu się trafiło :) A nie mówiłam ciociu Isadoro, że już pewnie zamienił śmietnik na kanapę !
  22. [quote name='Celina12']. Jaki super zdjęcie !! :D Przy okazji Agatka pozdrawia i zaprasza na swój bazarek :) http://www.dogomania.pl/threads/225056-R%C3%93%C5%BBNIASTE-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-na-Agatk%C4%99-i-d%C5%82ugi-BDT-Budrysek-do-07.04-21-00?p=18879019#post18879019
  23. A ja zapraszam na bazarek z którego połowa dochodu będzie przeznaczona na spłatę jednego z długów pszczyńskich psiaków w BDT BUDRYSEK :) Bardzo proszę o zagadanie i podnoszenie bo sama mam bardzo mało czasu :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225056-R%C3%93%C5%BBNIASTE-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-na-Agatk%C4%99-i-d%C5%82ugi-BDT-Budrysek-do-07.04-21-00?p=18879019#post18879019"]http://www.dogomania.pl/threads/225056-R%C3%93%C5%BBNIASTE-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-na-Agatk%C4%99-i-d%C5%82ugi-BDT-Budrysek-do-07.04-21-00?p=18879019#post18879019[/URL]
×
×
  • Create New...