Jump to content
Dogomania

bakusiowa

Members
  • Posts

    15273
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by bakusiowa

  1. Cegiełki są po dyszce jak zawsze. Bardzo się namęczyłam zanim zauważyłam że num lock nie jest włączony i cyfry się nie piszą. Bardzo dziękuję za pomoc.
  2. Wszystkich przyjaciół szczebrzeszyńskich kotów serdecznie zapraszam na zimowy bazarek cegiełkowy. Zbieramy na opłatę hoteliku u Murki. KLIK
  3. Zakupione cegiełki Nesiowata - 2 cegiełki - wpłacone agat21 - 2 cegiełki - wpłacone Tianku - 2 cegiełki - wpłacone koja - 5 cegiełek - wpłacone Mazowszanka14 - 2 cegiełki - wpłacone onaa - 4 cegiełki - wpłacone mgog - 2 cegiełki - wpłacone/ 5 zł nadpłata/ Besia11 - 2 cegiełki - wpłacone kasiasekret - 5 cegiełek - wpłacone lunarmermaid - 2 + 8 cegiełek - wpłacone/1,29 nadpł./ MikAga - 3 cegiełki - wpłacone ona03 - 3 cegiełki - wpłacone Radek - 1 cegiełka - wpłacone lipsik - 6 cegiełek - wpłacone Elf i mango - 5 cegiełek - wpłacone
  4. Kochani dogomaniacy. Witam na pierwszym bazarku w tym roku. Ma on na celu zebranie środków na utrzymanie szczebrzeszyńskich bezdomniaków w hoteliku u Murki gdzie zaopiekowane czekają na własne domy. Bardzo proszę o aktywność w postaci odwiedzania i kupowania cegiełek. Jak zawsze na Was tylko można liczyć. Link do wątku szczebrzeszyńskiego Klik Przedmiotem sprzedaży jest wirtualna cegiełka. 1 cegiełka = 10 zł Serdecznie zapraszam. Bazarek już jest otwarty.
  5. Halo, halo gdzie są dogomaniacy?
  6. Nocne marki mile widziani
  7. Zapraszamy na nocne zakupy
  8. Podrzucę na dobranoc
  9. Zapraszamy po piękne ciuszki
  10. Za bazarek imienny też wpłaciłam. Były dwa przelewy. Deklaracja i imienny.
  11. Dzisiaj dostałam powiadomienie że bazarek który był założony 4-go września na naprawę uzębienia u Jaśka a znalazł się w różowej ramce właśnie został zaaprobowany przez moderatora. Super. Wielka radocha. Minęły 4 miesiące.
  12. Dzisiaj czyli 3-go stycznia 2026 roku dostałam powiadomienie że ten bazarek a był on założony 4-go września 2025 roku został zaaprobowany przez moderatora. Bardzo dziękuję moderatorowi za reakcję ale to jest o 4 miesiące za późno aby pomoc dla zwierząt w miarę dobrze funkcjonowała. Ten bazarek oczywiście nie jest aktualny.
×
×
  • Create New...